Inne Wyścigi 2019


#224

Patrząc na jego wyniki, to myślę, że CCC już od przyszłego sezonu może go wziąć do głównego zespołu… o ile jakiś inny zespół go im nie sprzątnie. :wink:


#225

Mysle ze wezma go od sierpnia do ekipy CCC WT jako stazyste i pewnie jeszcze z dwoch najlepiej spisujacych sie w Development CCC. W jakims wywiadzie Wadecki o tym mowil chyba na “Wjechalo” na Weszlo FM.


#226

Byłby to też niezły ruchy z marketingowego punktu widzenia. Dla CCC Węgry to bodaj trzeci rynek pod względem ilości sklepów. Poza tym ostatnim węgierskim (i to nie do końca) kolarzem, który coś osiągał, tzn. jeździł na poziomie World Touru (I dywizji) i w Tour de France był Laszlo Bodrogi. Start Węgra w dużych wyścigach, zwłaszcza w TdF to już byłoby w tym kraju jakieś wydarzenie, na pewno na tyle, by marka CCC się w mediach przewijała. Poza tym na Węgrzech jakby się coś działo w tym sporcie. Jest ta drużyna kontynentalna Pannon, z której Valter się wywodzi i która w tamtym roku miała naprawdę fajny kalendarz, od startów w Vuelta a Mallorca począwszy i jest przede wszystkim ich narodowy wyścig, który od tamtego roku ma 1 kategorię i w którym jechały bodaj 3 drużyny pro-kontynentalne, a na ten rok już widzę co najmniej 4. To już są jakieś zaczątki, by wyjść ze strefy kolarskiej egzotyki.


#227

Niech CCC zrobi sobie z Węgrzech taką europejską “Kolumbię” :slight_smile:


#228

Czy ktoś wie co sie dzieje z Filipem Maciejukiem? Kontuzja? Późniejszy start sezonu?


#229

Dzisiaj jedzie w Paryż Troyes (1.2). Wcześniej startował na klasykach w Belgii (Nie UCI) ale bez rewelacji.


#230

Niezły występ Polaków z CCC w Ronde van Drenthe


#231

Patrząc ze w zeszłym roku jako ekipa PCT wygrali to raczej kiepski występ tym bardziej ze mieli dwóch z przodu (w 12 osobowym odjeździe)


#232

https://www.cape-epic.com/fans/watch-from-home/get-the-epic-series-app - apka
https://www.cape-epic.com/
https://epic-series.app/capeepic/tracking na żywo


#233

Na Danilith Nokere Koerse fatalna kraksa przed samą metą. :hushed:


#234

MvdPoel jeszcze dobrze nie zaczął sezonu, a już go nie daj boże skończył?!:cry:


#235

Szkoda by było, gdyby szosowy sezon van der Poela miał się zakończyć, zanim się tak naprawdę zaczął. Niestety nie wyglądało to dobrze. Sam upadek to jeszcze nie tak źle, ale aż mnie wszystko zabolało, gdy wjechał w niego Koch.


#236

Ogólnie niezła młócka na tym Nokere. Rzucalem okiem od czasu do czasu i dość regularnie były mniejsze bądź większe kraksy.
Ten wypadek vd Poela faktycznie słabo wyglądał, szczególnie że jeszcze ten jeden z CCC w niego wjechał i wyglądało jakby mu w głowę wjechał.
Oby obyło się bez większych konsekwencji


#237

Pierwsza wygrana Sunwebu w sezonie, dość późno, ale na usprawiedliwienie to że tych wyścigów nie mają za wiele w których startowali w porównaniu do reszty ekip z WT.
Jeśli chodzi o zwycięzce Ceesa Bola to żaden przypadek, Sunweb przed wyścigiem przy podawaniu składu podał info że Bol jest liderem ekipy. W Holandii jeszcze zanim przeszedł do WT był już uważany za duży talent jeśli chodzi o bruki i klasyki.


#238

Ackermann rósł w oczach w 2018, ale trudno się oprzeć wrażeniu, że od zimy 0 kroków naprzód.


#239

Może powinni go zastąpić Baśką? :slightly_smiling_face:


#240

Chyba trochę za szybko ogłosili, że to on jedzie na Giro, a nie Bennett. Może odszczekają?


#241

Van der Poel na szczęście bez żadnych złamań. Tylko siniaki i otarcia. Dobra wiadomość, choć aż się trochę zdziwiłem, bo nie mógł się nawet ruszyć. Ale wiosnę ma uratowaną.


#242

Może nie chciał się ruszać, bo sam pewnie nie wiedział co mu się stało!


#243

Kraksa goniła kraksę, dobrze że Van der Poel wyszedł z tego cało, bo wyglądał strasznie. Dziwi zaskakująca porażka Ackermanna, cóż może to będzie nauczka dla niego, na pewno nie skreślałbym go.