Inne Wyścigi 2019

Gdyby mieli ten sam czas, wygrałby Barguil. Francuz przegrał więc wyścig przez to, że na finiszu naliczyli mu sekundę straty.

Naliczyli mu ja , bo tyle wlasnie stracil na finiszu . Napisales to troszke , jak by mu to “doliczyli” …

Ale wyścig naprawdę dobrze się oglądało. Trasy ciekawe, widoki ciekawe. W ogóle popołudniowa sesyjka BBT i Arctic była bardzo przyjemna :slight_smile:

Nie no, jasne, że na to zasłużył. Chciałem zwrócić uwagę na fakt, jak niewiele mu zabrakło. Ze dwa mocniejsze depnięcia by pewnie wystarczyły;)

Latwo sie pisze : DWA DEPNIECIA :wink:

Jak przytka to nic nie pomoże

Wlasnie !!!

Nie przeczę :wink:

Barguil znalazł już winnego, wcale go nie przytkało tylko Gasparotto mu drogę zajechał :joy:

2 Likes

W Tour of Denmark czasówki stoją na dobrym poziomie. Toft Madsen od 2016 nie schodzi z podium czasówek na tym wyścigu, ale dziś dopiero wygrał.
Najbardziej zaskoczył mnie Vingegaard. Po niesamowitym dla niego TdP, teraz 7 w ITT wśród dobrych specjalistów na czas i z niedużą stratą do zwycięzcy. Sierpień dla niego przełomowy w karierze.

Ogladam jednym okiem wyscig w Hamburgu .
Sagan na 30 km do mety atakuje pod mala gorke 700 metrowa a Kwiatkowski ugotowany ledwo co sie na nia wtoczyl i juz spuchl na amen. Niestety ale nie ma zadnej formy dalej i z MS moze dac sobie spokoj

Jendak Viviani :slight_smile: od TdF złapał formę widać

Co ty, dziś 2 KOM-y i powyżej 100 wyników na Stravie.

:wink:

(czy za Stravowy komentarz dostanę bana?)

2 Likes

Mareczko przedostatni sklasyfikowany, odpadł nawet od grupetto.

Złapał się w limicie, jest progres. W Chinach będzie golił etap za etapem :sunglasses:

1 Like

Sowiński 4 miejsce w GMP i 1 w kategorii U -23. Powinien trafić do CCC Development. Mało mamy kolarzy z potencjałem w trudniejszym terenie. W kadrze na TdP też powinien sie znaleźć ale ważniejsze było promowanie emerytów jadących w grupetto.

A pomyśleć, że był polski kolarz zawodowy we Włoszech, (Kacper) Sowiński, wybitny, ale na pewno nie góral.

1 Like

Wybitny? Nigdy nie słyszałem o nim jako zawidowgu

Ty znasz wszystko o setkach amatorach z Wrocławia i okolic i nie znasz Kacpra? Wstyd. On jechał (wygrał?) np. twój pierwszy wyścig w życiu, czasówkę w Żmigrodzie. A propos, startujesz za dwa tygodnie?

Znam Go jako amatora (nie wygrał wtedy lecz był chyba 5 lub. 6, jadąc 3 km/h wolniej od zwycięzcy ), a chodziło mi o to ze nie słyszałem o nim nigdy jako o zawodowcu