Inne Wyścigi 2019

Na LBL 2020?

1 Like

2020 pewnie poza WT z taką formą.

0 Likes

On już się nie odnajdzie. Ale obym się mylił.

0 Likes

No ja liczyłem, że 2019 będzie trochę lepszy przez wzgląd na koniec kontraktu, no ale jest jak jest.

Szkoda tego upadku na Vuelcie 2017.

0 Likes

Czy to normalne, że siostry Pikulik przegrały w slezanskim mnichu z 6 zawodniczkami Under18?

0 Likes

Przecież siostry Pikulik notują stopniowy regres same najlepsze swoje wyniki zwłaszcza starsza sióstr osiągała jako Juniorka i w pierwszym roku U23.

0 Likes

Kolejne zwycięstwo van der Poela w niewiele w sumie znaczącym wyścigu. Ciekawe czy żałuje odpuszczenia PR gdzie wg mnie byłby wg mnie faworytem do zwycięstwa.

0 Likes

Jak to ‘odpuszczenia’ Roubaix? Przecież gdyby mógł to pewnie by wystartował. Jego ekipa nie dostała zaproszenia.

Oczywiście szkoda, że nie jedzie. Dla mnie też byłby w gronie faworytów.

0 Likes

Tak jak pisałem wcześniej:

0 Likes

mogę prosić o jakieś źródło? Nigdzie nie czytałem takiej wypowiedzi MVP.

0 Likes

0 Likes

Dzięki bardzo

0 Likes

A wiadomo jakie są plany van der Poela na szosę w dalszej części sezonu? Jakaś Norwegia, może mistrzostwa świata w Harrogate?

0 Likes

Wiem tylko, że udział w mistrzostwach świata miał zależeć od tego, jak zaprezentuje się w wiosennych wyścigach. Czyli jest spora szansa, że tam wystartuje.

0 Likes

Na Scheldeprijs podobno mocno wieje i peleton się dzieli.

0 Likes

Jakobsen pewnie.
Wobec mizerii DDD, warta odnotowania akcja EBH. Fatum kraksy przeniesione do Kraju Basków.

0 Likes

Pelucchi podąża sprawdzoną drogą Guardiniego i Mareczki.

0 Likes

Guardini zaś nawet tutaj za słaby. A swego czasu naprawdę miał świetne kopyto.

0 Likes

dziwna sprawa ze klasyki pokroju E3 czy Gandawy nie umniejszając tym wyścigom mają oddzielne tematy a Paryż-Rubaix nie, starzeje sie. Jaka pogoda na niedziele

0 Likes

Już jest.
A tamte wyścigi szybko miały swoje tematy bo wszyscy czekali na tą wiosnę ale gdy już nadeszła to nie okazała się jakaś nadmiernie porywająca :stuck_out_tongue: No i teraz ogólnie nikomu nie chce się zakładać tematu. Co to się dzieje żebym to ja przykładowo zakładał temat o Flandrii …

1 Like