Inne Wyścigi 2019

Sagan jako pomocnik jest tak dobry wyprowadza nie jednego ale dwóch kolegów na podium. I jeszcze sam finiszuje po jakieś punkty :slightly_smiling_face:

Ciekawa w sumie rzecz - Hagen pierwszy raz wygrał w Hiszpanii :smiley:

e:
Daniel Martin przed Thomasem, niezłe jaja.

Można powiedzieć, że tym sezonie już osiągnął więcej niż w poprzednim :smiley:

Może nie jest jeszcze taki stracony, a Dimension Data po fatalnym roku 2018 może znów zaczną regularnie wygrywać i to nie tylko dzięki transferowym wzmocnieniom. Może Valgren wiedział co robi odchodząc z dobrze zorganizowanej (pomijam kwestię zaległych pensji) Astany do grupy, która w 2018 zaliczyła taki collapse.

Poza tym, fajny wyścig w Kamerunie, takie afrykańskie Tour de l’Avenir, warto śledzić wyniki :wink:
Lista startowa:
https://www.procyclingstats.com/race/coupe-des-nations-de-l-espoir-blue-line/2019/stage-3/startlist

Dlaczego nie jedzie Nibali? Był na liście startowej

Cieszę się z jego zwycięstwa, mam do niego duży sentyment, liczę, że to zwiastun udanego sezonu.

Nibali zaczyna sezon dopiero 24 lutego w UAE Tour. Na początku miała być Valenciana, ale już pod koniec grudnia wiadomo było, że jednak debiut będzie później.

Greg dzis pozamiatal dobra forma CCC rzadzi :slight_smile:

Gdy zobaczyłem jego rower, chyba najbardziej stylowy w peletonie to wiedziałem że coś musi z tego być :slightly_smiling_face:

Fajna końcówka. :slight_smile:

Aha a kto lepszy Mattia Frapport i czy Simone Bevilacqua

Yates jechał chyba na Haiga. Dość szybko narzucił bardzo mocne tempo. Gdy zobaczył, że Haig nie ruszył za Valverde. Sam skontrował Heradę.

Valverde się jednak starzeje?
W zeszłym roku bardzo się przyłożył do początku sezonu, bo nie wiedział, na czym stoi po kontuzji. Ale potem ten poziom utrzymywał. Może tym razem zaczął z trochę niższego pułapu? W maju będzie można wrócić do tematu z ostateczną odpowiedzią :wink:

Na razie największe pozytywne zaskoczenia tego sezonu to zdecydowanie Higuita i Jesus Herrada. Kolumbijczyk jeszcze młody, więc taka nagła zwyżka formy mocno nie dziwi, ale Herrada naprawdę mnie zdumiewa. Ciekawe czy to tylko taki pojedynczy zimowy wyskok.

Chciałbym to zobaczyć

BIB

Zbigniew Spruch powinien to zobaczyć. Można? Można :wink:

Druga sprawa, nie wiem czy było na forum, ale Reinhardt i Jacques podobno w ogóle nie są spokrewnieni.

Niezły wyścig w Hiszpanii zaliczył Trentin, mam na myśli przede wszystkim szybkość, której w 2018 wielokrotnie brakowało. Czyżby powrót do formy z lat w Quick-Stepie?

Ech zamknął się temat Giro ;c

Bo nikt nie komentował rozdania dzikich kart - inaczej mówiąc, wszystko wina CCC w World Tourze.

Dimension Data taktyka na Quick-Step. Koncertowo to rozegrali. Może myśleli, że Impey jeździ u nich, a nie w Mitchelton :smiley:

Ale różnice czasowe sugerują jakiś podjazd. A może to była czasówka?

Czasówka prawie 4 godziny? Odpada. Nawet jakby Impey był najmocniejszy pod górę to i tak dało się to rozegrać, żeby nie wygrał.