Inne wyścigi 2020

Może też być tak że do Giro to już połowa ludzi o tym zapomni. Oczywiście, mam nadzieję że tak będzie.

Oczywiście ja też mam taką nadzieję. A tymczasem w sprawie UAE, piszą o objawach wskazujących na to ale nie o faktycznym zarażeniu więc tylko na podstawie domysłów anulowali by wyścig?

Najlepsze jest to, że jeżeli mają objawy teraz(zawodnicy albo ktoś z obsługi) to mogli się zarazić w ogóle przed przyjazdem do Emiratów, a Ci co nie mają objawów teraz, zauważą coś po wyjeździe. Zdrowy chłop “przetrawi” taki wirus i po strachu.

1 Like

To nie do końca tak. Zdrowy chłop, owszem „przetrawi” wirusa, jak twierdzisz. Ok. Ale „trawiąc” go zainfekuje swoją chorą na nowotwora babcię, wujka astmatyka albo ciocie z niewydolnością krążenia. Zdrowy chłop wyzdrowieje, oni niekoniecznie. Tu tkwi cały problem z tym wirusem. Off top, bo inny wątek na tym forum poświęcony temu.

2 Likes

Poza tym nic przyjemnego mieć 2 tygodnie gorączkę 39 stopni i kolejne miesiąc czy dwa dochodzić do siebie, nawet zwykła gryoa potrafi osłabić poteznnie

Nota bene w Chinach umierali 30 letni ludzie w pełni zdrowi np lekarze

A według mnie Arabów wkurzyło że Pogacar nie dał rady Yatesowi i odechciało im się wyścigu :stuck_out_tongue: Znów jakiś Brytol psuje zabawę. Dość tego!
A przy okazji doświadczymy może wyższości klasyków. Chyba ich nie będą przerywać w połowie…

Szczerze mówiąc nie jest mi do śmiechu, prawdopodobnie dwie osoby z peletonu są chore… L

Sprawa jest poważna, ale póki co nie jest to ebola.

2 ostatnie etapy w Emiratach oficjalnie odwołane!!

Nie wiem czy ktoś ogląda aktualnie torowe zmagania w Berlinie. Daria Pikulik upadła i dosłownie ktoś przejechał jej po twarzy kołem, tak fatalnie to wyglądało, że bałem się, że zostanie bez zębów, a ona wstała i dalej jedzie. Mam screena z upadku, ale chyba lepiej nie wstawiać.

Mam nadzieję że jedzie z zębami :grinning:

1 Like

Gdyby nie kask, byłaby tragedia.
E. A teraz nasze cisną i do walki o medale się włączają.

Idealna scena do jakiegoś mema na zasadzie piłkarze-kolarze :wink:
Wyglądało to fatalnie ale chyba nie miało konsekwencji. Na szczęście!

Super sprawa z medalem w omnium, jutro liczę na drugi medal Mateusza. Ognia!

Wrzucony na forum w zeszłym roku :wink: .

Hmm, MvdP opuścił Omloop z powodu choroby, potem okazało się, że Anna van der Breggen też z powodu choroby, ok ale zaraz komunikat, że Kasia Niewiadoma chora a teraz tak sobie czytam wywiad i Cecile Uttrup też nie wystartowała
z powodu choroby :face_with_monocle:

Simon Clarke wreszcie wygrywa! :smiley: Należało mu się po świetnym 2019 bez żadnego zwycięstwa.
Sean Bennett też chyba życiowy wynik jak na razie. .

Wygrana Alana Banaszka w Turcji, dobry prognostyk po klapie z tym Caja-Rural.

Swoją drogą, co oni w tym Caja Rural robili, że z dobrego zawodnika nic nie potrafili wycisnąć? I to kompletnie nic - on w lutym ugrał już więcej niż w całym zeszłym roku…
No chyba że wujo to taki czarodziej :wink:

Co nie, tragiczni są Ci Hiszpanie. Zawodnik, który w Norwegii na etapie przegrał tylko z Groenewagenem, który na Tour de Lavenir wykazywał zadatki na topowego sprintera i na równi finiszował z zawodnikami jak: Hodge, Halvorsen, Jakobsen, nie zafiniszował w 2019r. na jakimkolwiek etapie w czołowej 10., w wyścigach marginalnej rangi.
Wszędzie dobrze, ale u Wujka Darka najlepiej.