Inne wyścigi

To rzeczywiście dno, jak na gościa, który chwilkę temu skończył 20 lat i pierwszy raz w życiu jedzie wyścig, gdzie realnie mierzy się z najlepszymi :stuck_out_tongue:
Oczywiście, że nie jesteś El_Pisolero, bo Eder jest oryginalny, więc El_Pisolero to Eder, a nie Eder to El_Pisolero.

Nie uważasz jednak, że El Piatolero wypowiada się bardziej elokwentnie? Zmienia się jak kameleon, może dwa wcielenie, dwie osobowości😁?

1 polubienie

To że ten pajac zrobił sobie konto w podobnym okresie co ja nie znaczy że jest mną.Owszem miałem kilka ostrych komentarzy pod adresem głównie Kwiatkowskiego ale to był przypływ emocji a kilka osób ubzdurało sobie że eder to ja.Mogłem wcześniej to napisać bo już teraz całe szanowne forum myśli tak samo jak Greek ale jeszcze raz mówię nie mam nic wspólnego z ederem i całe szczęście zresztą.

W tej sytuacji wypada mi przeprosić za tę pomyłkę.

1 polubienie

Spoko.Trochę przejrzałem komentarzy z przed miesiąca i może faktycznie były lekkie podstawy żeby wysnuwać taką teorię ale wtedy byłem dość zirytowany wynikami Kwiato w ardenach i moje komentarze były dość słabe :frowning: .

DO ADMINISTRACJI FORUM

Od jakiegoś czasu staram się naszego kolegę forumowego po prostu ignorować, nie wdaję się w żadne zaczepki, pisanie pw. Wydaje mi się, że dla niepełnosprawności należy być tolerancyjnym i ją szanować.
Natomiast zaczyna się tu dziać coś niedobrego, bo kolega zaczyna się bawić w jakieś docinki osobiste, nie mające wiele wspólnego z opiniami nt. kolarstwa czy czegokolwiek, do czego warto by się ustosunkowywać. Nie jestem w tym pierwszy - w końcu już z kilkoma forumowiczami sobie wcześniej pogrywał.
Zakładam, że nie macie odpowiednich kompetencji terapeutycznych, więc zadziałajcie tu, proszę, dyscyplinarnie, przywołując kolegę do porządku. Co najmniej.

8 polubień

I od razu ustalcie czy Eder to El_Pisolero lub na odwrót. Za multi konto chyba powinien być ban.

Już był niejeden z tego co się orientuję :smiley:

1 polubienie

Liczę że szybko się tym zajmą bo denerwują mnie takie komentarze :slight_smile:

A ja tęsknię za możliwością ignore’a…

Jak wejdziesz w Ustawienia -> Powiadomienia, to tam możesz wyciszyć użytkownika.

Dobry prosi o działanie, ale od marca żadnej reakcji ze strony administracji nie ma, więc dlaczego nagle coś miałoby się zmienić?

Wracając do kolarstwa, choć dobrze znamy styl jazdy Rafała, to chciałbym żeby to on dzisiaj poszarpał. Chyba szóste miejsce to nawet jak na Niego, nie jest szczyt marzeń.

2 polubienia

Zacznie się oglądać i wiemy co z tego wyjdzie.

Na atak Majki raczej bym nie liczył, ale jeżeli będzie mocny to niech siada na koło Bernalowi i współpracuje z Kolumbijczykiem to może jakimś cudem wdrapie się na podium w generalce.

Tak sobie „z nudów” rzuciłem okiem na generalkę Bałtyk-Karkonosze a tam pierwszy Polak na 10. miejscu. Ech ta staropolska gościnność…

1 polubienie

Wiśnia jedzie czy mi się źle zobaczyło że nie?

Majka nawalczyl o podium odpada z 15 osobowej grupy

1 polubienie

Dramat Rafała, zostaje za peletonem

Może to jeszcze za wcześnie na formę w kontekście Tour De France…

wow Lexusami rx tam wożą rowery

p.s. Geoggegan stracił wczoraj na płaskim jak stół etapie, dziwne bo forme ma

No slaba forma Majki w tym roku na Californi w poprzednim roku byl duzo mocniejszy jak skakal za Talanskim i Benettem ale to moze i dobrze bo na Vulecie bedzie teraz lepiej gdzie rok temu juz byl poza forma

Na mecie Bernal będzie miał ze 2 minuty jak nie więcej.To jest kolos.Przetalent

Garderen raczej nie da rady.