Intel Action 2006

Co sie dzieje z naszym, jedynym i przez większość kochanym zespołem ???

Chyba poszli w ślady siedmiokrotnego zwycięzcy TdF i przygotowują się tylko do jednej imprezy. Bo jak narazie to mało kto zdołał dojechac z nich do mety w jakimkolwiek wyścigu.

Ale pamiętajmy, nie ważne są wyniki ekipy, najważniejsze żeby poprawnie pisać jej nazwe.

a czy ktos sie orientuje czy Intel robi akcje w tym roku Intel Grand Tour :question: :smiley:

Czy ktoś jeszce wierzy w to, że koszmarne wyniki Intelu to tylko “zasłona dymna” przed dobrymi startami w TdP2006 ?

Zobaczymy co pokażą na Grodach, a później Wyścigu Pokoju.

…a może Intela, w Stanach na obozie trenigowym, Lance A. tak przećwiczył że chłopcy do TdP bedą do siebie dochodzić…może dojdą.Szacunek dla Knaufa -dobrz :sunglasses: e Grody pojechali!

W Grodach już pokazali. Sezon już 3ci miesiąc a wyniki?
3mam za nich kciuki, ale coraz bardziej mi sie to nie podoba.
Czekam do MP, a potem już nie bedzie zmiłuj…

Szczerze powiedziawszy, jak dla mnie to “Procesorofie” :wink: mogą w zasadzie cały sezon jeździć bez osiągania dobrych wyników …jeśli wyjatkiem od tej reguły będzie postawa na TdP :wink: Przy jakimś naparwde bardzo dobrym, olśniewającym wyniku w naszym narodowym Tourze myslę, że wszystkie grzechy zostałyby im odpuszczone :wink:

Będą cieniować cały sezon a póżniej Kosmala jeszcze weżmie ich na MŚ.

Wyniki sie pojawią dopiero gdy sponsor zacznie mieć wątpliwości o celowosci daleszego sponsoringu. Bo przeciez po co ładować tyle kasy w drużyne, którą objadą zespoły z budżetem o wiele mniejszym, a nawet drużyny nie mające zadnego prawdziwego sponsora.

Wyścig Pokoju na którym miały przyjść dobre wyniki trwa,
a wyników jak nie ma tak nie ma :frowning:

Marek Rutkiewicz miał być liderem :frowning:
Jest daleko - 49m.
+17min (po 4etapie )

Fakt Zamana jest 14
+2.41 (po 4etapie )

brak wyników to też wynik :laughing:

Ach przypomnijmy sobie te czasy, gdy Mróz wycofał sie na początku sezonu ze sponsoringu, grupa szukała na gwałt sponsora i w maju powstała Action ATI. I dopiero takie zawirowanie przyniosło wyniki łącznie ze zwycięztwem w TdP.

To były czasy.

Jak tak to widze to kolarze chyba są napedzani pieniędzmi a nie węglowodorami.

Niestety tak właśnie to wygląda :cry: Od początku sezonu cieniują, mieli pokazać na Grodach i WP, no i pokazali doooopa :unamused: Jestem fanem polskiego kolarstwa i po prostu wściekam się że taka bryndza z nasza “najsilniejszą” grupą… Czyżby oni faktycznie za duzo kaski dostawali???

Ale wtedy TdP nie był w PT :slight_smile:

@Paweł

Głowa do góry, kupisz sobie czerwcowy numer CKMa i będziesz mógł poogladać kolarzy ktorzy nic nie wygrali w sezonie i których objezdzają amatorzy. Skoro tak działają w rzeczywistości procesory Intela to ja sie przesiadam na AMD, nie ma bata.

@Puchowy

Man, a czy to coś zmienia, walka jest taka sama. Albo mamy drużyne na Światowym poziomie albo amatorów z bangladeszu. PT to ściema jedny zadowolony z całej imprezy jest UCI bo wiecej kasy trzeba do nich odprowadzic. A pozatym to tylko nazwa i inne zasady. Sponsorzy to mało obchodzi, porównajcie sobie sponsorów tegorocznych TdP i zeszłorocznych. Po wielkim echu jaka to światowa impreza wszyscy sie wycofali albo przeszli do sponsorów wspomagających.

Z dokladnoscia do tego, ze grupa nazywala sie w tym sezonie Action nVidia.

Sorry mój błąd, oczywiście Action nVidia.

Ale wtedy było jeszcze Action nVidia Mróz :stuck_out_tongue:

Już wiem gdzie ta forma sie podziała, to foto wszystko wyjaśniają.