Jaka jest wizja tego forum

wlasnie przed chwila skonczylem pisac wypracowanie na ten temat, ale ten post nie pojawil sie na forum. troche mnie to zezloscilo. wiec po krotce jeszcze raz. pytanie do administratora.
Jaka jest wizja tego forum, tylko pisanie czy konsolidacja ludzi, ktorzy jezdza na rowerkach i realizacja jakiegos planu. na przyklad uzmyslowienie ludziom, a raczej kierowcom, ze rowerzysta na drodze to nie insekt tylko stworzenie przyjazne dla srodowiska (naturalnego).
Mieszkam w Niemczech i podaje Wam adresy, ktore regularnie odwiedzam,
tour-magazin.de/
quaeldich.de/
rennrad-news.de/forum/.
Szanowni Redaktorzy, nie daloby sie tego w jedno skonsolidowac?
Nie ma czegos tu na tym forum, jak wspolne spotkania i wspolne jazdy.
Nie ma takiego dzialu jak wspolnie treningi. Na przyklad w stalym miejscu i o stalej porze, kto chce ten przyjdzie, a w grupie bezpieczniej.
I jeszcze wiele mam pytan, ale kwestia, czy Redaktorzy ma to odpowiedza.
Chetnie przeczytam nie tylko o full wypas, brykach, lemondkach itd.
Pozdrawiam

Przydało by się dokładniej czytać posty użytkowników…

Jak oceniacie moje ankiety , które zamieściłem na forum?
Jeśli się wam podobają mogę zajać się takim działem " Ankieciarz" co wy na to piszcie!

Moim zdaniem należą Ci się pochwały za chęć ożywienia forum i za to, że odkurzyłeś możliwość robienia ankiet na forum.
Tym niemniej sądzę też, że ankieta jest rozwiązaniem dobrym kiedy jest o co zapytać w danym okresie. Kiedy pojawia się jakiś ciekawy temat, problem do dyskusji etc.
I w tym kontekście nie popieram masowego robienia ankiet, jako sztuka dla sztuki.

Dzięki za słowa pochwały , ale masz rację , że porobiłem trochę za dużo ankiet :stuck_out_tongue:

Czytam posty, tyle ze nie wszystkie. Moje pytanie bylo o kierunku tego forum, i do tego podalem pare adresow internetowych podobnych forow i stron zwiazanych z rowerami. Wiec Twoja odpowiedz mija sie troche z moim pytaniem. I jak mozesz zauwazyc to jestem nie najmlodszym uczestnikiem tego forum.

Czytam posty, tyle ze nie wszystkie …właśnie o to mi chodzi…
Jeśli brakuje PANU czegoś w tym forum to dlaczego nie założy PAN nowych tematów nie tylko o full wypas, brykach, lemondkach ??

Jeśli odczuł już PAN różnicę wiekową pomiedzy nami to sie bardzo cieszę…

Adassko

I jak mozesz zauwazyc to jestem nie najmlodszym uczestnikiem tego forum.

Nie bardzo rozumiem, co to miało znaczyć?

karaszon15

Wyluzuj, nie warto się przejmować tego typu uwagami…

Ankiety tak, ale jak walisz po dwa tematy o jednym wyścigu to niebardzo… :wink: (nie widzę sensu)

Jak juz napisalem, do tej pory ogladalem tylko fora niemieckie i niekiedy fora amerykanskie. To forum znalazlem przypadkowo i Jürgen nikogo nie mam zamiaru pouczac, wiec to nie sa jakies tam uwagi. Po pierwsze nie jestem specem w tym dziale, tylko zwyklym rowerzysta, lupie jezdzic rowerem po swiecie i tyle. Karoszon 15 jestem ponaddwukrotnie starszy od Ciebie starszy i nie mam wiele czasu na jazde na rowerze i co ty. I to mialem na mysli piszac to.
Nie bede tez nowych tematow otwieral bo mieszkam w Niemczech i jestem na forum w zasadzie z ciekawosci. Sam nie majstruje przy rowerze, daje do servisu. Poskladalem rower jaki sobie wymarzylem, wiec i nie mam za wiele co pisac.
Pozdrawiam wszystkich

Adassko wybacz, ale najpier wyliczasz czego nie ma (a tak naprawdę jest), a potem piszesz, że nie masz czasu dla tego forum… Skoro nie zapoznałeś się z treściami to przez grzeczność nie należałoby brać się za tak poważny temat.
Forum jak wiesz, ma to do siebie, że każdy ma prawo wyrażania swojej opini, byle nie obrażała innych. Wizję tworzą sami użytkownicy, moderatorzy nei nakazują nam na jaki temat mamy rozmawiać, tematy wychodzą same z nas, a wizja jest adekwatna to użytkowników (gdyby byli sami zawodowcy o czym innym by pisali, i o czym innym właściciele sklepów rowerowych). Tematów o wspolnych treningach jest dość mało ale są, co zdawałoby się swiadczyć o tym, że zainteresowanie jest niewielkie… Oczywiście biorę pod uwagę, że jeśliby rogłośnić forum o owej tematyce, zainteresowanie byloby duże, ale tamto forum miałoby niewiele wspolnego z tym. Otóz tutaj duży procent userów, to kolarze amatorzy (którzy jeżdzą w klubach), i ludzie pracujący (którzy jeżdzą jak im czas pozwala, “raz kiedyś”). Tematy, które Cie interesują, interesują pewnie też masę turystów(regularne przjeżdzki), których na naszum forum jednak nie jest dużo (tak sądzę), bądź dlatego, że czują się nieswojo, nie chcą o to pytać. Sam na trasach dostrzegam wielu turystów, którzy przeważnie jeżdzą solo i jakoś im to nie przeszkadza, choć myśle, że jeśliby ktoś ich namówił do wspolnych wycieczek, niepogardziliby. Kolarstwo to sport, a więc rywalizacja, i wydaje mi się, że wielu mimo iż chciałoby jeździć z innymi, to boi się, że są zbyt słabi, że strzelą itp… Jeśli już jeżdzą to ze znajomymi…
Sam mam z kim jeździć, więc mnie temat nie dotyczy ;]
Chcesz - założ temat i się przekonasz jaki będzie odzew… To forum jest jednym z najpopolarniejszych forum rowerowych w Polsce, a wiem, że są też pomniejsze fora, gdzie ludzie mniej znający się na sprzęcie, którzy poprostu tylko chcą jeździć czują się bardziej swojo i IMO prędzej tam się zgadają, aniżeli tutaj.
Pozdrawiam

Z uwaga przeczytalem wszystkie odpowiedzi i postaram sie w tak to forum traktowac.
Oczywiscie nie mam zamiaru sie przemadzac i pisac, ze jednak wiem cos tam lepiej.
Ale chetnie odwiedzam to forum i tak chyba zostanie.
Pozdrowienia

Podsumowując wypowiedzi powyższe, to brzmi jak prezydent rozmawia z rządem w ostatnich czasach.