Jaką masz brykę ?????

Zakładam ten temat ponieważ nie widziałem go w tym dziale . Zakładam po to żeby każdy mogł przedstwić swój sprzęt - myślę że odpowiedni na to moment bowiem jest to okres zakupów przedsezonowych a do sezonu już 2- 3 miesiące.

A co mi tam… patrz sobie… :wink:


No ładny … Ja swoje dam jak owijkę nową założę bo mam obskurną

pomarzyć dobra rzecz: axel.waw.pl/Rowery/TREK06/ga … _SSLx.html

Góral

Szosę wrzucę trochę później :stuck_out_tongue:

Ja na razie nie bardzo mam się czym chwalić: aktualnych zdjęć górala nie mam (mały remont - stoi w serwisie i czeka na części), kolarki też nie (tylko wersja z kołami “zimówkami”).

Ewentualnie moge zdjęcie meridy mojej dziewczynki wrzucić, bo już jest do sezonu gotowa :wink: .

Ja mam Na DURA-ACE ten model co kolega Doktor przedstawil a rowerek iden tyko jak rowerek amore vita no wsumei odnich kupiony :wink: a fotek obecnie niemam

Ten drugi stoi na biurku przy monitorze :mrgreen:
ten pierwszy to prawdziwy :stuck_out_tongue: jakoś dziwnie wyszedł na zdjęciu. w rzeczywistosci wyglada lepiej.




A to moja … bryka ;o))) PozdRower !!!


wszyscy maja treki , mam i ja :slight_smile:
tlyko moj budowany przezemnie wiec neistety nie na da - jedynie korby tej marki posiada , fotki beda pozniej, juz na tym forum byly ale od tego czasu kola sie zmienily o 600 g :slight_smile:

hehe moj nowy jest dopiero w polowie złożony wiec wrzuce tez potem a narazie moj dawny rumak :stuck_out_tongue:

superasty ten giant. ile ma lat? Chyba swojego starego jaguara tez zapodam :slight_smile:

Ciekawe w jakich wyścigach jechał teb giant :wink:

hehe :smiley: oj w wielu wielu xD jeszcze kiedy T-mobile’u niebylo to ja juz wiedzialem ze taki team bedzie :stuck_out_tongue:

A oryginalnie, to jaki to model? Mój rower, jest chwilowo rozebrany, więc jak go złoże i nadarzą się odpowiednie warunki na sesję zdjęciową, to zapodam fotki :wink:

deutsche telekom za to mial takie same barwy , oni wiedzieli od dawna ze beda t.

img204.imageshack.us/my.php?image=trek2fo4.jpg

img225.imageshack.us/my.php?image=trek1wc2.jpg

No cóż, to może i ja się pochwalę. Moje oba rowerki razem. Starszy, author, występuje w parze tylko z trenażerem. Nowszy, z ramą gianta, sobie złożyłem i eksploatuję na okolicznych drogach.


a tak na serio to rowerek na osprzecie shimano sora/sis (ble… hehe) byl a rama peugota tylko sobie ja zrobilem na t-mobile zreszta tak samo jest z moim nowym sprzeciorem juz na tiagrze/105 alu/carbon wszystko na Team CSC ale wrzuce fote za jakis czas… jak bedzie na kolach to dam :slight_smile:…mostek nie bedzie pasowac jedynie bo bontragera hehe ale jak juz Gres napisal wszyscy maja trek’a mam i ja… chociaz czesc robiona dla treka :stuck_out_tongue:

ronnie sprzedaj mi ten mostek:)

Eno myslalem ze to giant jakis stary ze zmienionymi barwami , ale zeby nazwe zmieniac :stuck_out_tongue: