jakie alkohole pijecie??:D

witajcie
może to temat trochę nie zwiazany z tematyką forum ale ciekawią mnie wasze upodobania. wpisujcie wszystko co lubicie od różnych rodzajów piwa idąc przez drinki na wódkach kończąc.
pozdrawiam i udanego sylwestra :mrgreen:

F I N L A N D I A wygrywa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :exclamation: :exclamation:

a poza tym lubie Żubrowke w polaczeniu ze sprite’m naprawde warte polecenia.
sam bylem przeciwnikiem picia Zubrowki, do tego z sokiem jablkowym ale jak sprobowalem raz drinka zubrowka -sprite to od teraz jest to jednym z moich ulubionych drinkow.
jak juz komus przypadne do gustu polecam wrzucic do tego drineczka plasterek swiezego ogorka… :mrgreen:

pozdrawiam oraz wystrzalowej imprezy sylwestrowej zycze :exclamation: :exclamation:

ja to jestem piwoszem także gustuje w piwach i przepadam za SPECIALEM bardzo dobre w smaku przedewszystkim swieże mniam i nie ma takiego kaca dużego jak po wódce lol

Najleprze piwo to Tatra Mocna.

Przedewszystkim tanie wino Mazowieckie lub Wiśniówka mocna, Kavalier. Max. 4.20zł do 5.40zł za litr. :stuck_out_tongue:

ja najbardziej lubie wiśniowe wino domowej roboty

Lącka Śliwowica z herbatą. Pyszna jest (pod warunkiem, że się trafi na fachowy produkt) i dlugo moc trzyma :wink:

Przy tych mrozach co teraz panuja stary dobry kolarski zwyczaj herbatka z koniaczkiem do bidonu. Pewien wieki zwolennik kart… oraz koniaku… będąc średnim góralem… wygrał 5 razy pewien Tour… co sie kończy w mieście… gdzie jest taka wieża z metalu… .

O kim mówie ???

do wygrania 5minutowa konsulatacja w temacie medotyki treningu kolarskiego ze mna przez gg

Tompoz

Eddy

Jacques :question:

Kolega Marius zwygrał konsultacje gratuluje gg 3997862

Tompoz