jakie dobre kola kupic do 2000? pomocy

zastanawiam sie nad modelem american classic sprint 350. sa to kola w rozsadnej cenie i waga jak na ta cene jest bardzo dobra. wza 1344 gramy. jak ktos ma jakies uzywane kola do sprzedania to prosze pisac. jak mozecie to napiszcie jezeli znacie jakis dobry model do 2000 tysiecy.wielkie dziki :mrgreen: :stuck_out_tongue:[/b]

no ja mam obrecz jak chcesz - ma pol roku , niestety w tatrach puscilem kiere , wiatr przekrzywil kolo wywalilem sie a jak wstalem to z obreczy byla taka osemka ze nie bylo co prostowac.
Czyli jesli chcesz kolo na dluzej to odradzam 350 :frowning:
Do tego sztywnosc marniutka - musialem naprawde szeroko trzymac klocki hamulca zeby nie obcierala obrecz o nie przy mocnym deptaniu , a waze niecale 70kg!!

Oczywiscie waga i cena olbrzymimi zaletami, ale troche denerwujace ze co miesiac trzeba je bylo podcentrowywac a teraz jeszcze ten wypadek przy w sumie nieduzej predkosci bo ok 20.
Z cala pewnoscia teraz kupilbym hurricany.
Ale jesli chcesz odkupic tylnie kolo + szprychy + przednia piasta to daj znac:)
Obrecz przednia podprostowalem na tyle ze da sie jechac, ale nie hamowac, wiec jesli ktos ostre kolo chce to idealnie sei nadaje ze swoja realnwa waga 350g!!

a te AC 420 ? co onich sadzicie?

sadzic mozna tyle ze obrecz wazy 70 g wiecej czyli juz w rozsądnych granicach wagowych i prawdopodnie jest sztywniejsza. Jesli nie ze wzgledu na wage to na wiekszy kołnierz

no bo wlasnie zastanawiam sie nad nimi ale nie wiem jak ze sztywnoscia

no przez ten kolnierz i wage wydaje sie byc lepsza. Gorsza nie moze byc :slight_smile:
Chcialem je ale niestety byly ciut za drogie.

uzywane ksyriumy ssc, to moje zdanie;)

eno niekoniecznie
open pro , piasty dura ace szprychy sapim laser i masz bardzo lekkie bardzo sztywne , za ok 1400zl

tez polecam używane ksyriumy. sa bardzo wytrzymale, lekkie i aerodynamiczne ( nie ma nawet porownania ze standardowymi szprychowakmi - wiem bo jeżdze i na tych i na tych). mam te stare czarne ksyriumy ssc od 3 lat i jeszcze nawet centrowac nie muszę

http://allegro.pl/item223449294_mavic_cosmic_carbone_ssc_karbon.html

za 1100zl sam bym je wzial chocby do treningu! heh
tyle ze mi nie sa w ogole potrzebne :wink:

hehe do treningow tak ale nei do podstawowej jazdy, bo jak ktos nie ma kol , to uzywanych raczej nei kupi- kij wi jakie to male bicie jest , w jakim stanie jest lozysko i w jakim obrecz.
Ale jak bede mial tysiac na zbyciu to napewn takich poszukam , moze okaze sie ze beda w stanie ok i wtedy bede mial 2 pary kol - stare do wspinaczek a cosmici do plaskich :slight_smile:

hm szprychy plaskie naprawde duzo daja? Bo cenowo napewno :slight_smile: