Junior na koksie


#1

Do czego to dochodzi, że juniorzy koksują się na MP w przełajach

pzkol.pl/komunikaty/article_1543.php


#2

Otrzymal kare :arrow_right: :arrow_right: ostrzezenie :exclamation: :exclamation:

Szkoda ze go jeszcze po glowie nie poglaskali…

Zenada, jezeli zaczyna sie juz od juniora… :cry: :cry:


#3

Albo nie pogrozili palcem :frowning:


#4

Bracia Szczepaniakowie to zgrana “koks rodzinka” jego brat jest przecież zawieszony za stosowanie dopingu. Swoją drogą kontrola na mistrzostwach przełajowych zawsze daje pozytywne rezultaty.


#5

Wedlug mnie w stosunku do przylapanych mlodych ( BARDZO MLODYCH )
zawodnikow powinny byc stosowane bardziej rygorystyczne kary :exclamation: :exclamation:

Przeciez takie ostrzezenie to dla mlodego zawodnika zadna kara,
a przeciez siegajac po cokolwiek zabronionego byl swiadomy swego czynu.

Jezeli bedize sie tylko ostrzegac zawodnikow, za przekroczenia
to czego mozemy sie spodziewac po takim zawodniku jezeli bedzie on ELITA :question: :question:


#6

Ta wy tu piszecie że zdziwieni że koksowanie zaczyna się już od juniora, tymczasem wiadomo że zaczyna się od młodzika. Na międzywojewódzkich torowych to na 2 km torowiec ruszył jak senior, kończył na kolanach i nie wiedział kiedy koniec…


#7

to do Pekinu go do druzyny niech wsadza :mrgreen: :mrgreen:


#8

Byłem na MP w Kozienicach i szczerze byłem zdziwiony postawą “Szczepana”. Trzymał się Marka Konwy, aż do przedostatniej rundy, co w na PP w przełaju nie było częstą rzeczą. Konwa odjeżdżał od startu i tyle, a tu na MP “Szczepan” zmęczył trochę Marka. Jednak należy wspomnieć o tym, że Szczepaniak nie zażył swojego środka na MŚ w Hooglede Gits, bo pewnie się bał o swoją przyszłość. UCI napewno nie pozostawiło tak tej sprawy jak PZKol.


#9

A skąd wiesz? Tam nie byli wszyscy badani, wiec moze też tam brał. tak czy tak powinien dostać 2 lata


#10

Słuchaj Cyryl, gdyby wziął to bym pojechał tak ja na MP w Kozienicach, a tak nie pojechał. A poztym pewnie bał się, że jak wyjdzie mogą być duże kłopoty na rangę światową.


#11

No sory nie porównuj Kozienic i MP do MŚ, nie można powiedzieć że jechał czysty na MŚ bo o tym nie wiesz. Ja nie mowie, że brał na MŚ ale nie można tego wykluczyć


#12

ja napisałem, że “pewnie” więc nie wykluczam też tego, że wziął na MŚ


#13

Koksy to nie tylko sprawa fizjologi, mięśni, wydolności i bólu. Koks rodzi się najpierw w głowie. Jak ktoś jest kłamcą i oszustem z robaczywym umysłem znaczy, że taki jest a pozbyć się robactwa z głowy nie łatwo. Brał czy nie brał na MŚ nie wiadomo. Wiadomo, że na pewno kombinował i myślał jak oszukując innych wspiąć się wyżej. Oszustom powinno się dziękować. 2 lata lub inna bardzo surowa kara + plus umowa, że następnym razem koniec z kolarstwem. Może powiem zbyt drastycznie ale to coś w stylu “umowy”, iż nie zatrudnia się złodzieji w sklepach. W myśl powyższego ostrzeżenie jest nic nie dającym załatwieniem sprawy.


#14

Ostrzeżenie? :angry: takim sposobem nigdy ten sport nie będzie czysty (cholera już przestaje wierzyć ze kiedykolwiek będzie :neutral_face: )


#15

moze mu jeszcze stypendium przyznaja za wspanialy wystep na MP przelajowych i reprezentowanie kraju na Mistrzostwach Swiata :exclamation: :exclamation: :neutral: