Junior na koksie

Do czego to dochodzi, że juniorzy koksują się na MP w przełajach

pzkol.pl/komunikaty/article_1543.php

Otrzymal kare :arrow_right: :arrow_right: ostrzezenie :exclamation: :exclamation:

Szkoda ze go jeszcze po glowie nie poglaskali…

Zenada, jezeli zaczyna sie juz od juniora… :cry: :cry:

Albo nie pogrozili palcem :frowning:

Bracia Szczepaniakowie to zgrana “koks rodzinka” jego brat jest przecież zawieszony za stosowanie dopingu. Swoją drogą kontrola na mistrzostwach przełajowych zawsze daje pozytywne rezultaty.

Wedlug mnie w stosunku do przylapanych mlodych ( BARDZO MLODYCH )
zawodnikow powinny byc stosowane bardziej rygorystyczne kary :exclamation: :exclamation:

Przeciez takie ostrzezenie to dla mlodego zawodnika zadna kara,
a przeciez siegajac po cokolwiek zabronionego byl swiadomy swego czynu.

Jezeli bedize sie tylko ostrzegac zawodnikow, za przekroczenia
to czego mozemy sie spodziewac po takim zawodniku jezeli bedzie on ELITA :question: :question:

Ta wy tu piszecie że zdziwieni że koksowanie zaczyna się już od juniora, tymczasem wiadomo że zaczyna się od młodzika. Na międzywojewódzkich torowych to na 2 km torowiec ruszył jak senior, kończył na kolanach i nie wiedział kiedy koniec…

to do Pekinu go do druzyny niech wsadza :mrgreen: :mrgreen:

Byłem na MP w Kozienicach i szczerze byłem zdziwiony postawą “Szczepana”. Trzymał się Marka Konwy, aż do przedostatniej rundy, co w na PP w przełaju nie było częstą rzeczą. Konwa odjeżdżał od startu i tyle, a tu na MP “Szczepan” zmęczył trochę Marka. Jednak należy wspomnieć o tym, że Szczepaniak nie zażył swojego środka na MŚ w Hooglede Gits, bo pewnie się bał o swoją przyszłość. UCI napewno nie pozostawiło tak tej sprawy jak PZKol.

A skąd wiesz? Tam nie byli wszyscy badani, wiec moze też tam brał. tak czy tak powinien dostać 2 lata

Słuchaj Cyryl, gdyby wziął to bym pojechał tak ja na MP w Kozienicach, a tak nie pojechał. A poztym pewnie bał się, że jak wyjdzie mogą być duże kłopoty na rangę światową.

No sory nie porównuj Kozienic i MP do MŚ, nie można powiedzieć że jechał czysty na MŚ bo o tym nie wiesz. Ja nie mowie, że brał na MŚ ale nie można tego wykluczyć

ja napisałem, że “pewnie” więc nie wykluczam też tego, że wziął na MŚ

Koksy to nie tylko sprawa fizjologi, mięśni, wydolności i bólu. Koks rodzi się najpierw w głowie. Jak ktoś jest kłamcą i oszustem z robaczywym umysłem znaczy, że taki jest a pozbyć się robactwa z głowy nie łatwo. Brał czy nie brał na MŚ nie wiadomo. Wiadomo, że na pewno kombinował i myślał jak oszukując innych wspiąć się wyżej. Oszustom powinno się dziękować. 2 lata lub inna bardzo surowa kara + plus umowa, że następnym razem koniec z kolarstwem. Może powiem zbyt drastycznie ale to coś w stylu “umowy”, iż nie zatrudnia się złodzieji w sklepach. W myśl powyższego ostrzeżenie jest nic nie dającym załatwieniem sprawy.

Ostrzeżenie? :angry: takim sposobem nigdy ten sport nie będzie czysty (cholera już przestaje wierzyć ze kiedykolwiek będzie :neutral_face: )

moze mu jeszcze stypendium przyznaja za wspanialy wystep na MP przelajowych i reprezentowanie kraju na Mistrzostwach Swiata :exclamation: :exclamation: :neutral: