Kalendarz Imprez Amatorskich


#1

Z przyjemnością informujemy wszystkich miłośników wspólnego rowerowania, że ruszyła trzecia edycja Kalendarza Imprez Amatorskich 2011 r.

Wzorem minionych lat będziemy zamieszczać informacje o organizowanych imprezach szosowych, mtb i rodzinnych skierowanych do masowego odbiorcy. Zmieniamy nieco formułę dotyczącą zagranicy i tu podawać będziemy tylko dane ogólne jak nazwa, strona www, kontakt.
W KIA nie znajdą się się imprezy dedykowane wyłącznie dla kolarzy z licencją. Jeśli jednak w jej ramach będzie możliwy start bez licencji, informację o tym zamieścimy.
Organizatorom zapewniamy możliwość zamieszczenia materiałów reklamujących w formie artykułu, felietonu, relacji wraz ze zdjęciami.

Strona wizualna kalendarza nie uległa zmianom.
Można dokonywać segregacji imprez wg daty oraz wg miejscowości (województwa). Wystarczy kliknąć w tabelce na słowo “Data” lub “Miejscowość”

Podobnie jak w 2009 i 2010 roku liczymy też na Wasze wsparcie drodzy internauci w nadsyłaniu informacji o każdej, nawet najmniejszej imprezie lokalnej. Pozwoli nam to wspólnie rozpropagować jeden z najprostszych sposobów na zdrowe spędzanie wolnego czasu a organizatorom przysporzy większego zainteresowania i uczestników.

Zatem już od dziś czekamy na zgłoszenia, które należy nadsyłać na adres mailowy: kia@pro-cycling.org

Zgłoszenie powinno zawierać dane, które umieszczamy w kalendarzu, tj.:

  • data
  • miejscowość (województwo)
  • nazwa
  • rodzaj imprezy
  • wiek (od jakiego są dopuszczani uczestnicy) lub b.o. (bez ograniczeń)
  • strona www
  • uwagi (np. kontakt tel. do organizatora itp.)

[color=green]Kalendarz Imprez Amatorskich <-– kliknij :smiley:

Uruchomiony został również “System mailingowy Kalendarza Imprez Amatorskich”.
Chcesz być na bieżąco z imprezami amatorskimi i dostawać informacje po aktualizacji kalendarza ? Dopisz się!