Kaski grupy Euskaltel Euskadi - gdzie dostać?

Witam!
Bardzo spodobały mi się kaski grupy Euskaltel Euskadi, jadącej m.in. w tegorocznym TdF. Jako że od jakiegoś czasu zapatruję się na kupno nowego, zastanawiam się czy jest może gdzieś dostępny model identyczny z tym, jakiego używa ta grupa Pro Tour. Może ktoś wie?

To kaski firmy Catlike z Hiszpanii. Szczerze mówiąc, mnie one osobiście wcale się nie podobają i kojarzą mi się raczej z kartoflem niż kaskiem :wink:
Niestety w Polsce firma nie ma, przynajmniej oficjalnego, dystrybutora.

catlike.es

Są na ebayu, ale kosztują sporo, bo ponad 600zł.

Też wpadłem na pomysł zerknięcia na ebay. Niestety, cena odstrasza :frowning:

Jak cena wszystkich kasków ekip Pro Tour. I nie tylko kasków… wszystkiego czego oni używają. Bidony mają tanie…

w ANDO w krakowie je maja , a przynajmniej mieli 2 mies temu. sprwadzic tez sprowadzaja chociaz dlugo sie czeka.

Ja jak kupowałem swój kask, wtedy jeszcze używała go grupa ProTour (FDJ) to wyniosło mnie to dużo poniżej 600 zł ;] Nie każdy kask grup PT jest tak drogi :stuck_out_tongue: …a może to był wyjątek tylko?..

for1second, a gdzie kupowales wtedy ten swoj kask FDJ? I ile za niego dales ostatecznie?

To była taka piąta woda po kisielu; z Wrocławia; no ale ten kask jest w ogóle tańszy, nie że mi się udało… ;]

[size=75][ Dodano: Pon 30 Lip, 2007 17:40 ][/size]
Informacje o dystrybutorze:
nazwa firmy: F.H. Matuszewski
adres firmy: ul. Ks. Witolda 48, 50-203 Wrocław
telefon / fax: (071) 321 47 58
internet: [email protected]

Chętnie wymienie się na model XP :smiley: