KBK, 28.02.2016

#1

Ok, Omloop przeszedł do historii, jak tam Wasze typy na jutro?

0 Likes

#2

Łukasz Wiśniowski piąty brawo!!!

0 Likes

#3

Komentatorzy mnie zmylili mówiąc że to Tomcio, brawo :slight_smile:

0 Likes

#4

Wielkie brawa dla Łukasza :mrgreen:
Duży pozytyw osładzający bardzo rozczarowujący początek sezonu w wykonaniu naszych grup pro-continental.

0 Likes

#5

Niestety muszę się zgodzić…

0 Likes

#6

Szkoda, że Kwiato nie ściągnął za sobą Łukasza do Sky. To może być jeden z najważniejszych pomocników Terpstry, Stybara i Boonena na brukach w tym sezonie.

0 Likes

#7

Brawo za smiałą akcje dla Stuyvena i oczywiscie dla Łukasza, podium było blisko :slight_smile:

0 Likes

#8

Super, po wczorajszej walce z dużym zacięciem i zaangażowaniem oraz dzisiejszej śmiałej jeździe należało się młodemu Belgowi jak nikomu innemu :slight_smile:

0 Likes

#9

Z pomocnika może zrobić się takim Lampaertem z zeszłego roku z piekła północy, jeżeli trafi do składu na Flandrię i piekło do tego bedzie w szczytowej formie a niewątpliwie talent ma to może namieszać troszeczkę tym bardziej ze Etix jedzie fatalnie taktycznie wyscigi brukowe od poprzedniego roku, widać ze za dużo liderów w jednym zespole zazwyczaj w decydujących momentach jest ich kilku i zaden nie chce się poświęcać a w rozgrywkach taktycznych zazwyczaj odjeżdża teoretycznie najsłabszy z nich i niech tym razem bedzie to Wisniowski zamiast Lampaerta :slight_smile:

0 Likes

#10

Wszystko spoko, tylko nie mówmy tutaj o najsłabszym kolarzu w Etixx, bo sam fakt bycia w czołowej grupie po ostatnim poważnym bruku na Roubaix świadczy o klasie kolarza. I na pewno Lampaert nie był wtedy najsłabszy z Etixxu :slight_smile: nie wiem czy Łukasza już stać na podobny wynik, ale życzę mu tego.

0 Likes