Kibicowanie live 2015

Mam nadzieję że nie zdubluje tematu, jeśli tak to proszę o info, ale do rzeczy.
Czy są tu osoby jeżdżące na wyścigi na tzw Zachodzie żeby na żywo oglądać zmagania?
nie ukrywam że w tym roku jadę na start Touru, prawdopodbnie Paryż Roubaix i AGR i z miłą chęcią spotkałbym się z jakimiś forumowiczami/innymi fanami kolarstwa przy okazji wyścigów.
jeśli tak, czekam na odzew.

Ja się zastanawiam o etapie z metą pod Huy, ale chyba tego nie zepnę bo musiałbym lecieć z Norwegii do Polski i dopiero z Polski na Charleroi, kompletnie bez sensu i finansowo sporo pieniędzy.

Ja myślę nad dwoma pierwszymi etapami w Utrechcie, jesli chodzi o TdF. Jedno miasto a dwa dni przyjemności.
I na pewno planuje, ale to nie w tej edycji uderzyć na Paryz - Roubaix, to plan na 2016 i może jakieś małe marzenie, że za rok Kwiato się zdecyduje na ten wyścig.

Ja będę na:

  • Tour de Romandie - końcowe etapy, albo sama czasówka w Lozannie.
  • Giro d’Italia - Lugano, Melide, może Verbania
  • Tour de Suisse - przyanjmniej kilka etapów
  • Tour de France - początek w Holandii, finisz w Paryżu (?)

Jeśli ktoś ma podobne plany, to może się spotkamy :wink: Pamiętajcie też, że zawsze możecie podzielić się swoimi przeżyciami, opiniami i zdjęciami z wyścigów na naszym wortalu!

Byłoby też fajnie gdyby użytkownicy dzielili się również praktycznymi informacjami jak nocleg, dojazd itp.

dokładnie tak, jeśli jedziecie gdzieś i coś stworzycie - foty, tekst, reportaż, wywiady, adresy mailowe redakcji znacie albo wiecie gdzie znaleźć :slight_smile:

Ja będę na Fleche Wallonne, TdF w Holandii, no i może jeszcze gdzieś się załapię;)

No to w Utrechcie można zrobić mini-zlot forumowiczów :slight_smile:
Nie ukrywam że liczę też że uda się pstryknąć jakieś fotki z naszym Mistrzem :slight_smile:

Mam nadzieję, że będę na jakimś etapem Giro, ale zbyt wcześnie, żeby powiedzieć.

Och, będę też na… Mistrzostwach Polski w Sobótce.

Jak ktoś ma pytania o Giro i o kibicowaniu we Włoszech, śmiało pytać.

Fajnie, choć dość utopijnie, było by gdyby zbierała się na wyścigach grupa ludzi pod szyldem rowery.org coś na kształt tych z bydgoszczy

Ja i 2 osoby z forum jedziemy na Giro od 23 do 29 maja - zobaczyć metę etapów w Madonna di Campiglio i Aprica oraz start etapu w Tirano i być może jeszcze etap w Verbania
jak ktoś jedzie i też w tym czasie będzie to proszę o kontakt
byłem na kilku etapach w Dolomitach na Giro 2012 i spotkaliśmy kilka osób z fan club Szmyda

W Utrechcie spotkać się będzie ciężko, my tam do pracy jedziemy :smiley:

Ale zapraszam wszystkich do Sobótki, na piwo zawsze znajdzie się czas po wyścigu.

Serio, jeśli chcecie gdzieś w Polsce na wyścig, to przyjeździe na elitę do Sobótki. Naprawdę warto, ja jestem co roku i choć robię live’a w niedzielę, to przez resztę dni doskonale się bawię :slight_smile:

Chodzi mi o to ze np jesli ktos wybiera sie na wiosenne klasyki czy inne wyscigi miloby bylo miec jakis “polish zone” :smiley:
zawsze to razniej w kilka osob, porozmawiac w trakcie oczekiwania na peleton itp itd

Jesli chodzi o Tour w Holandii i inne wyscigi w Kraju Tulipanow, moge sluzyc pomoca w sprawie informacji/logistyki

Polish corner na alpe d huez, to jest moje marzenie :smiley:

Holendrzy maja zakret nr 7, to my bysmy tez cos wymyslili :slight_smile:

I ja mowie calkiem na powaznie- czemu nie?
nie chodzi o nasz zakret na Alpe d Huez ale fajnie byloby sie zmawiac w jednym miejscu na wyscigach, jak mowi przyslowie- w kupie sila :slight_smile:
Sukcesy sa, Polacy mieszkaja wszedzie. Byloby super :wink:

hotele/mieszkania w Utrechcie podczas pierwszego weekendu lipca praktycznie wszystkie wyprzedane, ale pozostały tylko te bardzo drogie. myślę o tym, żeby pojechac na ten pierwszy weekend, ale obecnie czekam na jakąs promocje z biletami.

Holandia jest małym krajem z dobrze rozwiniętą siecią połączeń kolejowych. może warto poszukać czego w okolicy Utrechtu? Problem z hotelem mnie nie dotyczy, ale sam będę mieszkał w Nijmegen :wink:

do Utrechtu jest zewsząd blisko i z Amsterdamu i Hagi i Rotterdamu

Czy ktoś się wybiera w tym roku na TDF i nie ma przypadkiem jakiegoś wolnego miejsca w samochodzie :smiley:? Myślałem głównie o etapach alpejskich.

a czy ktoś się wybiera na Paryż-Roubaix? jakby co czekam na info

Ktoś planuje być w Utrechcie na starcie? :slight_smile: