Kibicowanie Live

Wpisałem się w wątku z 2015, ale pomyślałem, że założę nowy, coby nie wprowadzać zamieszania.
Drodzy forumowicze- gdzie i kiedy można Was spotkać na trasach Europy?

bardziej pewne - początek Giro w Holandii przy okazji odwiedzin u rodziny
mniej pewne - Tour de France, a przede wszystkim Ventoux
Vueltę odpuszczę w tym roku :wink:

Ja standardowo: Romandia, Giro w Holandii, Suisse i Tour de France. Wszystko z akredytacją, no ale z kibicowskich zacięciem :wink:

no to ja tez się dopiszę- Giro w NL, prawdopodobnie AGR, może kryterium w Boxmeer, może Drenthe i Eneco i Volta Limburg, postaram się też być znowu na P-R. Boleję że nie będzie mnie na Flandrii, bo to setna edycja, ale niestety będe wtedy gdzie indziej
Sezonie, nadciągaj! :smiley:

Ja planuję być na trasie Giro na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia (Corvara, czasówka na Alpe di Siusi)

Ja na pewno wybieram się na końcowe etapy Vuelty z metą na Penyagolosa i na Alto de Aitana, może jeszcze na Aubisque się skuszę. Spróbuję też zobaczyć etap TDF w Andorze i chyba tylko tyle z poważnejszego ścigania :wink:

Skoro tyle osób wybiera się do Holandii, nie może się obejść bez, choćby krótkiego, spotkania pod szyldem Rowery.org i wspólnego zdjęcia!

No byłoby więcej niż wskazane. Tylko że jak Ty na przykład będziesz z akredytacją, to chyba będziesz śmigał po innych strefach?

Do wyjście poza barierki i strefy nie potrzeba akredytacji :slight_smile:

tys prowda :wink:

to co widzimy się w dniu startu? czas i miejsce TBA?

Ja się zastanawiam czy na Strzale się nie pojawić 20 kwietnia. Ryanair leci z Modlina za 39 zł w tym terminie w jedną stronę i kusi mnie bardzo obrócić w jeden dzień. A z lotniska już rzut beretem. :slight_smile:

Spotkanie jak najbardziej!

Na Strzałę warto sprawdzić, czy w Belgii nie są planowane jakieś strajki. Rok temu nasza redakcja utknęła w Brukselii…

kezcarf - Podeślesz link do oferty?

ryanair.com/pl/pl/ -
Modlin - Charleroi , 9:20-11:25 20.04.2016
Charleroi - Modlin , 6:55-8:55 21.04.2016

Bilety po 39 zł, bilety z lotniska do Huy (ok. 60 km ) i z powrotem około 100 zł + jakies dobre piwko wieczorem. :wink:

To jest ciekawa oferta nie da sie ukryć :slight_smile:

Jedźcie, jedźcie, przy takich cenach to ja bym się nawet nie zastanawiał gdybym miał bliżej do Modlina. Tylko nie przeklinajcie przy kasie kupując bilety na busa do Huy :wink:

Ja już mam 3 osoby, lećmy lećmy - będzie raźniej. :wink:

Mały zlot forum rowery.org w Huy :wink:

Czyli może być spotkanie po Huyu hehehe

Jakby się udało, byłoby wspaniale. :wink: