Kim jest The Secret Pro

a czym się wg Was najbardziej “wydał” ?
Chyba te kaski, co? Ostro przerzedziły nam kandydatów.

jak mi podaliście 4 ekipy z kaskami, to od razu odrzuciłem Katiuszę i RadioShack (tak wynikało z jego tekstów). Został Garmin i BMC. Garmin mówi o dopingu otwarcie, stąd skupiłem się na BMC. Potem to już pestka.

Ty i Mad Villan to ta sama osoba? Bo to on pierwszy podał nazwisko Moinarda.

jeszcze Blanco chyba ma te kaski, ale tam też były wpadki, bo to jednak spadkobiercy Rabobanku.
co nie zmienia faktu, że przez chwilę podejrzewałem Wagnera.

zgadza się, był tu pierwszy. ubiegł mnie o 4 minuty. wybrałem 2 z BMC, Moinard pasował, ale gdzieś zgubiłem Kalifornię i szukałem dalej.

Nie, no spoko luz :wink: . Tak tylko napomknąłem, że to właśnie Mad Villan pierwszy podał Moinarda.

Radioshack używa kasków Bontrager, a Blanco kiedyś jeździło w Giro, a teraz w Bellach. Tylko 3 ekipy z WT jeżdżą w Giro :wink:

To teraz kim jest Inne Ring? On tez głęboko w siedzi w peletonie.

Tak to ja pierwszy, ale spoko, nie zastrzegam sobie praw autorskich do tego typu :stuck_out_tongue:

Kaski tak, poza tym tak jak pisałem ten akapit o Evansie, ten tajemniczy akapit o sponsorach tak mi jakoś też podpasował, chociaż go średnio kminie :wink: Poza tym Francuz, raczej za czystego uchodzi, no i profil startów i preferowanych wyścigów tu mi do niego pasowały. W innych drużynach nikt pod to nie podchodził. A BMC to jeszcze ze 4 było całkiem blisko.

cyclingtips.com.au/2013/05/the-s … ax-or-not/

Panowie, jeden cytat:

“if his identity is revealed, the insights will stop. Insights and anonymity are the whole reason this column exists.”

mi się podoba komentarz jednego z forumowiczów:

Hi Hayman, we know it’s you, everything points in your direction.
But seriously Mathew, great to read this, thanks for doing this!

:smiley:

pytanie czym jest owo everyting

Jak gadałem z dziennikarzami z Holandii i UK to generalnie wszyscy myślą, ze to Hansen albo Hayman.

Nasz bohater jest bezpieczny - nikt nie wpadł na to, że on nie musi być anglojęzyczny.

nie chce mi się teraz ponownie grzebać, ale jak to było z czystością w jego ekipie? Pisał, że nikt dotąd nie wpadł czy że “uchodzi za czystą” ?

Bo teraz mi się przypomniało, że przecież Frei był z BMC…

ale Frei wpadł chyba jeszcze kiedy nasz sekretny bohater nie jeździł w BMC.

poza tym Frei wpadł na kontroli pozawyścigowej, nie musiało to mieć związku z drużyną.

wpadka jest wpadką, co najmniej od czasów Kaszeczkina tego typu kontrole nie powinny już dziwić :stuck_out_tongue:

no i może masz rację z tym, że chodzi o czas, od kiedy on jest w drużynie, ale z tego zdania to moim zdaniem nie wynika.

cyclingtips.com.au/2013/06/the-secret-pro-3/

Jest nowy wpis od naszego znajomego :slight_smile:

Wydaje się, że tym “former GT winner” był Mieńszow.

Czesiu nie byłby zachwycony! :stuck_out_tongue:

Tym razem ostrozny w odkrywaniu tozsamosci :stuck_out_tongue:
mozna tylko podejrzewam, ze oglada Dauphine w TV :stuck_out_tongue:

zwraca uwage na to, co pisalismy o Santambrogio. ze jest gruby, a mimo to kosil.

The Secret Pro na twitterze po wpadce Novikova:

Nikita Novikov. Never heard of her.

:mrgreen:

No to przynajmniej wiemy, że gość jest na tyle młody, że nie słyszał o Chruszczowie :smiley:

Rzcej jakis opuchniety jak gruby , choc faktycznie ma chyba jakis kG ( lub 2 ) wiecej jak zwykle.

EPO musi tez cos wazyc :wink:

Czyli jednak nie Francuz :wink:?