Klasyk Kłodzki Supermaraton szosowy 28 lipca 2007 Zieeniec


#1

Sezon kolarski w pełni. Co rusz na stacjach sportowych emitowane są relacje z najbardziej znanych wyścigów. Siedząc w fotelu obserwujemy zmagania zawodowców, przyglądamy się scenerii w jakiej na twarzach zawodników pojawia się pot, łzy. Jesteśmy świadkami małych i wielkich dramatów. Niejeden z nas chciałby spróbować jak to jest walczyć z bólem, zmerzać się z granicami własnej wytrzymałości. Myślisz, że to niemożliwe? Otóż nie! Cudze chwalicie a swego nie znacie… Zainteresowany? Uchylę Wam rąbka tajemnicy. Jest taka kotlina w Polsce, gdzie wszystko jest możliwe.Kotlina Kłodzka. I właśnie tutaj, między 27 a 29 lipca odbywa się najtrudniejszy maraton szosowy w Polsce - Klasyk Kłodzki. Spytasz dlaczego najtrudniejszy? Otóż dlatego, że przygotowany jest z myślą o ludziach, którzy nie boją się gór, zmiennej pogody a także chcą poznać uczucie satysfakcji po pokonaniu własnych słabości. Klasyk Kłodzki daje Ci szansę poznania najpiękniejszych zakątków Ziemi Kłodzkiej. Startujemy z Zieleńca, znanego bardziej jako zimowa baza narciarska, a następnie udajemy się w stronę Przełęczy Spalonej. Trasa wiedzie przez Drogę Sudecką, Przełęcz Puchaczówkę, Przełęcze Jaworową, Łaszczową i Polskie Wrota. Jeżeli myślisz, że to wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować, to się mylisz! :wink:
Przygotowany przez tych i dla tych, którzy kochają rower.
Specjalnie dla Was stworzyliśmy trzy dystanse, aby każdy mógł poczuć ogień w płucach podczas wspinaczki krętymi górskimi drogami, które prowadzą kolarzy przez Góry Bystrzyckie, Masyw Śnieżnika, Góry Złote, Bardzkie i Stołowe. Jeżeli jesteś zaprawiony w boju, uwielbiasz długie dystanse, to dla Ciebie jest dystans Giga- 226 km i 4475 metrów przewyższeń. Jeżeli gustujesz w nieco krótszych “przejażdżkach”, to zapraszamy na dystans Mega, czyli 164 km i 3058 metrów przewyższeń. Ale hola hola! Pamiętamy też o tych, którzy chcą się doskonale bawić, zawrzeć rowerowe przyjaźnie i po raz pierwszy zasmakować trudu supermaratonu w prawdziwych górach. To dla Was jest trasa Mini licząca 90 km i 1706 metrów przewyższeń. Ale to nie wszystko! Tak jak w zeszłym roku, tak i teraz, zapraszamy do uczestnictwa osoby niepełnosprawne. Dla Was stworzyliśmy kategorię N. N, bo jesteście Niesamowici, Niepowtarzalni i Niezwyciężeni. Bo pokażecie kto tu tak naprawdę rządzi! :wink: .W zeszłym roku na linii startu stanęło 240 kolarzy z całego świata. Wśród nich również kobiety! Przez zeszłorocznego uczestnika Klasyk Kłodzki został nazwany “Pro Tourem w pigułce”. Dlaczego? Dlatego, że “pogoda jak na Tour de Pologne, długość jak w Giro d’Italia, podjazdy jak w Tour de France, stan drogi jak w Paris Roubaix”. A jacy bohaterowie! Każdy z Was może nim zostać. Wystarczy chcieć i wypełnić formularz zgłoszeniowy
Czy warto? Oczywiście! Poznasz wielu wspaniałych ludzi, zobaczysz przepiękne widoki, odczujesz magiczną atmosferę supermaratonu, dzięki której czujesz się jak w domu. Na rowerze każdy kolarz niezależnie od tego, czy jest młody, czy należy już do “starszaków” jest równy! To tutaj, niezależnie od miejsca, otrzymasz medal i dyplom ukończenia Klasyka Kłodzkiego. Bo dla nas każdy z Was jest zwycięzcą!

Chcesz spróbować? Nic prostszego, wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Bierz urlop, pakuj się i 27 lipca przyjedź do nas. Czekamy na Ciebie! :slight_smile:


#2

Ja jestem tym starszakiem , kiedyś tutaj mieszkałem ; lubię tutaj jeździć jak mam wolne weekendy i czasami parę dni urlopu. Myślę , że się spotkamy w lipcu 2007…


#3

www.supermaraton.org/klasykklodzki/
Zapraszam :mrgreen:


#4

czyli asfalt jak paris roubox pozostal?


#5

Witam . W związku z tym , że nie mogę zarejestrować się na stronie “Klasyka” , chciałbym w tym miejscu zaproponować przejazd samochodowy dla 2-3 osób z rowerami z Wrocławia do Zieleńca i z powrotem. Wyjazd nastąpiłby w piątek rano 27.07.2007 a powrót w niedzielę po południu 29.07.2007. Mój adres - andy1905@o2.pl lub telefon 608316400.


#6

Jest forum KK 2008!!!

forum.supermaraton.org/viewf … f372f9a627
Proszę tam zarejestrować się.
I dać swoje ogłoszenie.
Pozdrawiam
Andrzej

[size=75][ Dodano: Sob 27 Gru, 2008 16:48 ][/size]
Zdjęcia KK 2008

kolarstwo.perf…y/KK_mini_1.zip
kolarstwo.perf…y/KK_mini_2.zip
kolarstwo.perf…y/KK_mini_3.zip
kolarstwo.perf…y/KK_mini_4.zip
picasaweb.google.p…brnaGRaPodjazd#
picasaweb.google.p…ki/KK2008ZTrasy