Klasyki WT letnie

Clasica San Sebastian nie zasługuje, by się tułać w temacie “Inne wyścigi”, do tego z upokarzającym dopiskiem “niższej kategorii”. Zbyt lubię ten klasyk. :slight_smile:

Jego hitem nr 1 są oczywiście krajobrazy, widok z gór na Zatokę - bezcenne.
Sportowo mniej przewidywalne, przynajmniej dla mnie, niż Ardeny czy Hamburg. Są zaskoczenia (choć nie sensacje) jak samotny odjazd Bertagnollego, deszczowa wygrana Barredo czy sprint z grupy Florencio.

W zeszłym roku ciśnienie nam podniosła akcja naszych chłopaków, Majka chyba wtedy pierwszy raz pokazał tak naprawdę (nie licząć treningów z Contadorem), że aspiracje do czołówki są uzasadnione. Teraz Kwiatek już w gronie gwiazdkowiczów - niby zmęczony, ale wiemy, że nie lubi odpuszczać.

Gerransa, Valverde chyba punktowałbym najwyżej. W dalszej kolejności Van Avermaet i Kolobnev (Walonia), Kreuziger (czy Księgowy odwdzięczy mu się, pomagając?), Moser, Bakelants, Paolini, ktoś z Astany (ci zawsze mogą strzelić niespodziankę) i ze 20 innych.

Faworyci wg cicloweb
cicloweb.it/startlist-micros … -2013.html

Dobrze, że powstał temat, bo jak Polak na trasie to zawsze dużo uwagi.

Ha! Kwiato na najwyższym piętrze, mistrz świata na parterze :smiley: Daję lajka.

Jak sytuacja na CSS? Kwiato w peletonie?

Quintana z Valverde porwali grupę. Kreuziger i kilku innych jadą z nimi.

Roman zaatakował.

gdzie Michał bo dopiero włączyłem?

Michał w grupie Antona czyli gdzieś 40s straty do Nario i Valverde.

Ktòra to grupa?

ciężko powiedzieć ale

  1. grupa - Jeanesson, Landa, Kreuziger, Roelands, Valverde teraz odpadł Kintana

dalej goni Chavanel z Asterlozą

później był ktoś z Radio

no i chyba grupa Antona

Ja nie widziałem nigdzie Kwiatka ale może przeoczyłem bo pokazują to strasznie chaotycznie.

Chavanel z Asterlozą dojechali do 1 grupy.

Anton podobno leżał w kraksie. Ten Tour Michałowi dał się we znaki.

Ryba: Bob Dżangels :slight_smile:

Dżangels dochodzi

dżangels mocne :slight_smile:
ale Kintana też

Dżangels to hit na miare Leopold Trek :mrgreen:

Dzangels to kto? Nie oglądam i nie wiem…

Jungels.