KŁOMNICE 2007

Właśnie wróciłem z wyścigu i podaję wyniki kategorii juniora młodszego, bo takie tylko mam.

  1. Patryk Pokwicki (TKK Pacyfic SMS Toruń)
  2. Andrzej Bartkiewicz (WLUKK Brzeg - Nysa BUSTAN)
  3. Rafał Rynkowski (TKK Pacyfic SMS Toruń)
  4. Adrian Marciniak ( KTK Kalisz)
  5. Marcin Gołaś (TKK Pacyfic SMS Toruń)

Wystartowało 114, ukończyło 91. Na metę wpadł 56 osobowy peleton. Wyrasta nam nowy sprinter :smiley:

Co do innych kategorii w młodzikach wygrał ktoś z Kalisza, w juniorze nie wiem, w elicie uciekała ok. 10 osobowa grupka m.in. z zawodnikami Dynateka, Weltouru, Norda Atali.

Więcej wyników będzie na stronie strony.aster.pl/andrzejgodlewski

Pokwa gratuluje :exclamation: :exclamation: :exclamation: Co to będzie na mistrzostwach polski :wink:

tutaj troche wiecej

s24.pl/pawlak_i_barczyk_najszybsi-s30654.html

a s ą gdzies fotki jakies?

Dzięki :stuck_out_tongue: ; Pszczoła --> jaki tam sprinter :stuck_out_tongue:

Szykują nam się świetni kolarze Brawo Pokwa i Pszczoła!

Hehe dzięki :smiley: Wyścig w Kłomnicach trochę mi nie wyszedł, bo przeziębiony jestem, ale do PP w Ciechanowie powinno być wszystko wporządku. :stuck_out_tongue:

Apropo pp w ciechanowie jaka tam jest trasa ?

Jak wszystkim wiadomo PP musi być na zróżnicowanym terenie, czyli trochę górek i trochę płaskiego.

Jak wszystkim wiadomo tak musi być chociaż puchar który 2 i 3 lata temu odbywał sie w turawie w którym startowałem był zupełnie płaski i pytam żeby się dowiedzieć czy jest dużo pagórków czy może jakaś hopka duża robiąca selekcje przed metą albo czy czasówka jest po płaskim? Jak jest do finiszu? Jak ktoś wie to czekam na odpowiedzi - możnaby temat założyc nowy o PP ogólnie.

ja mam torche daleko na PP niema sensu jechac a tego slyszalem ze w ten sam dzien jakos jest jakas mala kryterka orjetuje sie ktos gdzie? bo obilo mii sie o uszy

W Ciechanowie to podobno płasko… ale tylko tak słyszałem od chłopaków z tamtego klubu. Zupełnie płasko to pewnie nie będzie ale większych górek nawet takich jak w sobótce bym się nie spodziewał

jak tak czytam o waszych wyścigach to zaczynam tęsknić do startowania w zawodach, ale niestety finansowo mnie na to nie stać.