koła gipiemme

Tak naprawde to chodzi mi to czy te koła nadaja sie do troche ciezszej np na wyscigach.Kazdy wie jakie te kola sa tanie a wiec czy cena jest tez wykosci :neutral_face:

koła gipiemme znae są z tego, że wyjeżdzasz na treing z 24 szprychami a wracasz z 20…
ale zalezy tez jaki model… np. Ergy nie są takei złe… pospolicie plecione i dużo szprych wiec nalezą wśród gipiemmów do tych wytrzymalszych… ale kosztują jesli pamięc mnie nie myli jakies 700 zł… w tym wypadku radze wybrac aksiumy - podobne cenowo, a jakosciowa lepsze, duzo lepsze! jakoś idzie w parze z ceną… za 300zł nie dostaniesz kół lekkich, sztywnych i wytrzymałych…

Chciałbym usłyszeć waszą opinię na temat kół gipiemme tecno 024 i gipiemme tecno 924. Po prostu chcę zakupić jeden z tych wariantów kół ale nie wiem który. Bardzo proszę powiedzcie mi który zestaw będzie lepszy…

hehe wszyscy uparci na to gip. Niedawno na trasie takie spotkalem ( znaczy nie tak niedawno i nie wiem ktory model )
Ale wyglada na to ze tylko ja majac malo kasy na kolko kupilem mavic cxp21 na piascie tiagry?

Skoro już zeszło na bok trochę dorzucę się i ja: w jakimś sklepie internetowym widziałem ostatnio w promocji kółka campy za 500 zł chyba. Gipieme? Po co.

Tanie Campa, Shimano WH-R560, Mavic Aksium, albo złożyć jak pisze gres (IMO całkiem zacny zestaw). Gipiemme zdecydowanie odradzałbym!

Ja mam Aksiumy i jestem zadowolony :slight_smile: