Kolarski livescore

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i założyć temat do wypowiadania się w nim na temat aktualnie odbywających się wyścigów, o tym, że Zenek wygląda na ujechanego, a Zdzisiowi dobrze dzisiaj podaje noga.

Główne tematy zostawiam do poważniejszych rozważań przed i po etapach i wyścigach.

Mam nadzieję, że temat się przyjmie.

Świetna sprawa, w końcu się ktoś odważył. :slight_smile:

Ja proponuje, żeby przed swoją wypowiedzią napisać na górze pogrubioną czcionką do jakiego wyścigu się odnoszę i do którego etapu. Dzięki temu, wątek będzie znacznie czytelniejszy :slight_smile:

Przykleiłem temat, więc nie ma ryzyka że zniknie z pierwszej strony. W związk z tym proszę, o wszystkie krótkie komentarze na żywo umieszczać tutaj. Dłuższe wypowiedzi i analizy niech znajdą się w wątku dedykowanym wyścigowi.

Uważam, że wspomniane rozpoczynanie postów od skrótu nazwy wyścigu (np. PN, TA, PR, RvV itd.) również pozwoli zachować większy porządek.

Tirreno - Adriatico, 5.etap

Od samego początku etapu ataki i kontrataki, teraz na czele: Matteo Montaguti, Andiy Grivko, Michele Scarponi, Alessandro De Marchi, Paul Voss, Maxime Monfort, Jesus Herrada i Angel Vicioso, choć De Marchi i Grivko złapali gumę.
Spróbował dołączyć do uciekinierów Boasson Hagen, ale nieskutecznie.
Średnia pierwszej godziny 34,3 km/h, Montaguti, Scarponi, Voss, De Marchi pierwsi na premii górskiej, gdzie peleton miał prawie 6 minut straty.

Tirreno - Adriatico, 5. etap

Montaguti, Scarponi, Voss i Herrada w tej kolejności też na drugiej premii górskiej. 36,2 km/h średnia po dwóch godzinach. Zaczyna padać śnieg na Terminillo.

Peleton chyba 6-7 minut straty.

P-N

Majka wyrusza na trasę, ciekawe jak mu pójdzie ta czasówka. Może się zepnie i powalczy.
Aktualnie prowadzi Kristoff, co jest lekkim zaskoczeniem.

P-N

Poljan 13 na 1 pkt pomiaru - 1:05 do prowadzącego tam Paulinho.

P-N

Majka drugi na pomiarze czasu, 8 sekund za De Gendtem.

jest jakiś ticker?

letour.fr/paris-nice/2015/us … e-700.html

Jest Rafał na mecie.
Drugi czas, 23 sekundy straty do De Gendta.

I jest relacja obu wyścigów, ES2 i RaiSport1

Podajcie linka do jakiegoś stream’a z T-A. Z góry dziękuję.

Jeszcze nie ma live’a

PN

Martin najlepszy na 1 pomiarze co dobrze wróży Michałowi

Mogło być gorzej :wink:

Polskojęzyczny link do PN poproszę.

sportslive.info/viewpage.php?page_id=5

Sokrates, te streamy są zawsze wypisane na meczyki.pl

sportslive.info/viewpage.php?page_id=5