Kolarstwo niemieckie

Czekam na nastepnego Niemca,ktory wygra Tour,moze Przemysław? : :wink:

Niemiec w ucieczce w Route de Sud. Zaatakował na Tourmalet. :stuck_out_tongue:

PS.
Zarobiłem ostrzeżenie bo zacytowałem słowa piosenki zespołu Homo Twist. To miał być żart. Ale zapomniałem o dolepieniu “żółtej” gęby :blush:
Przepraszam tych którzy poczuli się dotknięci.

Pozdrawiam

Niemiec wygrał etap :mrgreen:
Brawo Niemiec :stuck_out_tongue:

Wielki dzień niemieckiego kolarstwa :smiley: jeszcze tylko Martin zdobędzie koszulkę górala w Szwajcarii i będzie super :smiley: :stuck_out_tongue:

67 km do mety,ucieczka ma ponad 6 minut przewagi.Sa wiec szanse,ze dojedzie do mety.

Tymczasem na Ster Elektrotoer Greipel wygrywa etap i zaklada koszulke lidera.Nad Holandia zaswiecilo slonce…

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:07 ][/size]
45 km przed zawodnikami.Ucieczka ma juz tylko 3 minuty przewagi,chyba jednak nie dane im bedzie dojechac przed peletonem…

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:14 ][/size]
40 km i jednak czworka z przodu nie odpuszcza,3 i pol minuty.

Myślę, że nie dojadą :wink:

Martin ma defekt… :frowning:

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:24 ][/size]
Upadek Martina,nieciekawie…

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:26 ][/size]
Ogromny pech,a peleton przyspieszyl widzac klopoty Martina.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:28 ][/size]
Szkoda,ze taki przypadek odbierze prawdopodobnie Martinowi szanse na walke o podium,razem z dwojka kolegow traci do peletonu 40 sekund…

Co za pech :angry: Akurat Martina musiało spotkać coś takiego :angry: Kloden pomścij Martina :wink:

Kapitalna walka Martina,29 sekund straty.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:31 ][/size]
Doszli,peleton nieco zwolnil i sie udalo,teraz musi troche odpoczac by miec sily na koncowke,ktora jest pod gore. 27 km do mety…

Uff :mrgreen: A już się bałem, że nie dojdzie :smiling_imp:

Zaczyna sie decydujaca faza etapu,22 km do mety.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:44 ][/size]
19 km,Kloeden jedzie po prawej stronie szosy,jeszcze nie w pierwszym szeregu.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 17:50 ][/size]
15 km,ucieczka ma juz mniej niz minute,lada moment ich złapią.

Więc dobrze myślałem, że ich dogonią :mrgreen:

Czworka zlapana,czekamy na rozgrywke faworytow.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 18:01 ][/size]
10 km,spokoj w duzej grupie,jest tam jeszcze okolo 80 zawodnikow.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 18:05 ][/size]
7 km, Astana z przodu,Kloden dobrze sie czuje.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 18:13 ][/size]
Kreuziger jedzie po zwyciestwo…

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 18:16 ][/size]
Kirchen!!!Wspaniale ogral Kreuzigera

Wspaniała akcja Kima Kirchena :exclamation:

Jednak 3 miejsce zajął Velits a nie Gerdemann

W czolowce zmienilo sie tyle,ze Kreuziger zarobil 5 sekund+bonifikata za 2 miejsce ale tak naprawde to kosmetyczne zmiany.Zadziwia Cancellara.

Cancellara chyba wygra ten wyścig… Kloden i Martin powalczą o 2 miejsce na czasówce…

Nie wiem czemu w temacie “Kolarstwo niemieckie” piszecie o Kreuzigerze i Kirchenie. :unamused:

Co do jazdy niemieckich kolarzy to ładnie próbował Albasini, ale nie utrzymał się na kole Czecha. Szkoda, bo we dwójkę mieliby większe szanse. Kloden kazał nadawać tempo kolegom, a nawet nie próbował zaatakować. Niepotrzebnie męczy ekipę, żęby doholowała do mety Cancellarę.

Przypuszczam, że dwaj Niemcy powalczą o najniższe miejsce na podium, a nie o 2.miejsce.

Albasini jest Szwajcarem jakby co… Jutro sie okaze kto o ktore miejsce powalczy.Obecnie wyglada,ze Cancellara wygra a Kreuziger,Kloden i Martin powalcza o 2 miejsce.

Dlaczego Kirchen? Bo to naturalny przyjaciel i sojusznik :wink: .

Ostrzegam Ciebie szczególnie Sundin!
Tutaj masz (macie) temat na wasze przemyślenia kolarstwa niemieckiego(specjalnie utworzony przez Jurgena) dlatego wasze sprawozdania z TDS starajcie się tutaj nie umieszczać!!!
I te krótkie wpisy co minutę są zbędne, to nie SB, fajnie to wyglądało jak PAn S. SZmyd uciekał na Mount Ventoux, ale to zupełnie inna bajka!!!

Ja tylko sprostuję, że nie zakładałem żadnego tematu…

Tak, sorry to był pomysł jakiegoś Moda.

Temat jest o kolarstwie niemieckim,to szerokie pojecie.Wlasnie rozgrywany jest wyscig dookola Szwajcarii, gdzie udzial biora czolowi zawodnicy z tego kraju.Totez nikomu nie powinno przeszkadzac,ze podaje tu informacje z etapu.Wiec udam Sobri,ze Twojego wpisu nie bylo.Po prostu zanalizuj cos doglebnie zanim cos napiszesz…Ale ja sie nie gniewam,spoko.

[size=75][ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 21:29 ][/size]
Poza tym to jest hyde-park wiec chyba nikomu nie powinno przeszkadzac,ze sa prowadzone reklacje live…

Od tego masz inny temat ->

TDS

P.S. Wreszcie jakiś ciekawy skład Milramu na TDF:
Linus Gerdemann, Gerald Ciolek, Fabian Wegmann, Markus Fothen, Christian Knees, Johanes Fröhlinger, Niki Terpstra, Peter Wrolich, Peter Velits.

P.S. 2
Od kiedy to Kreuziger i Kirchen to Niemcy???

No ale wlasnie z tego powodu,ze tam niekoniecznie takie relacje byly pozadane(dotycza glownie kolarzy niemieckich) zostal utworzony ten temat.