kolarstwo w internecie

kto tu kiedys wklejal adres strony ze linkami do oficjalnych stron wiekszosci (wszystkich?) wazniejszych wyscigow…
pamieta ktos ? mozna prosic o powtorke ?

druid, jakie wyścigi masz na myśli? Powiedz co Ci trzeba, a jak coś to patrz na Typera, tam zawsze przed wyścigami staram się wrzucać linki do wyścigów.

Kolego druid, kilka lat temu nasz nieoceniony TomAsz wrzucił tę stronę i lepszej chyba nie ma.
cyclinglinks.nl/

super!! o te strone mi chodzilo, dzieki Viatorze (i Tomaszu :wink: ).

Link do bardzo ciekawej strony o rekonstrukcji/ replikach rowerów, na których jeździli najlepsi kolarze kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet prawie 100 lat temu:
velosvintage.over-blog.com/

a niech to!
zablokowali tour-giro-vuelta.net dla powszechnego uzytku.

zna ktos podobne strony?
a moze ktos ma jakies lewe haslo do memoire-du-cyclismy badz wyzej wymienionej :smiley: ?

ups… problem :slight_smile: nawet jak ktoś hasło ma, to wątpię by się nim podzielił :wink:

tour-giro-vuelta.net

strona glowna i menu niedostepne za free.

ale udalo mi sie dostac na strone przez google i droga skojarzen, mozna jakos tam korzystac.

tour-giro-vuelta.net/data.php?q=1001&o=6451

Na pierwszej stronie onetu, jakby komuś umknęło Gołaś

sport.pl/kolarstwo/1,64993,1 … m_sam.html

no i masz sebkaaa “biednego Szmyda, ktoremu kazali jechac na TdF” :wink:

hmmm jak mozna wybrac Tour zamiast swojego wyscigu narodowego :wink:

ciekawy tekst :arrow_right: sport.onet.pl/kolarstwo/tour-de- … kstra.html

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … uropy.html

dobra wiadomość.
ostatnio byłem niepocieszony, gdyż myślałem, że strona tour-giro-vueta.net stała się płatna, a potem, że padła…
ale okazuje się, że śmiga teraz pod trochę innym adresem, mianowicie tour-giro-vuelta.net/xedni.htm

i to śmiga jak nigdy dotąd, wszystkie statystyki się elegancko rozwijają.

ale jak będę bardziej regularnie zarabiał, i tak chyba sobie założę konto na memoire-du-cyclisme :stuck_out_tongue:

i tak np. wlasnie sie dowiedzialem, ze Erik Zabel miał był 102 razy w “10” na etapie TdF, Zoetemelk 103, a S.Kelly 118 :stuck_out_tongue:

Mi się udało uzyskać dostęp do pełnej bazy m-d-c. Strona może na obecne czasy nieco archaiczna, ale to co tam jest zgromadzone…Pełne encykopedia historii kolarstwa.

Sorry za post pod postem, ale mam zagwozdkę.

Działa Wam serwis ProCyclinstats? Bo zmieniali serwer, ale już dzisiaj niby miał działać, a u mnie wciąż nie działa.

Pytanie, czy coś u mnie jest nie tak czy to “od nich”?

Mi chodzi ta stronka ale bardzo się zacina.

u nich, dziś się jeszcze może wolno ładować, ale powinno być okej do jutra.

A to okej, dzięki.