Komentarze do Newsów

Był Johan Muleg :wink: 20 znaków

Gwoli ścisłości to jest Niemiec, który tuż przed 2000 rokiem zmienił obywatelstwo na hiszpańskie.

Oprócz Mühlegga, w jego czasach w hiszpańskiej kadrze biegowej był również bardzo dobry specjalista od długich dystansów, “prawdziwy” Hiszpan Juan Jesus Gutierrez, któremu raz udało się nawet wdrapać na podium zawodów PŚ, a poza tym wygrywał biegi zaliczane do pucharu świata w maratonach narciarskich - słynną Marcialongę oraz Engadin Skimarathon.

Wiem o tym , przeszedł do Hiszpanii jak się pokłócił z Jochenem Behle

Na TT fajny spot wyborczy Pana Pozaka😉 Hasło wyborcze to: Nie obiecuje - realizuje😂. Widać to szczególnie w PZKol😁

Trzeba przyznać że miał nosa do Aru :smiley:

Alejandro Valverde może przybić piątkę Lance’owi Armstrongowi. A rowery.org mogą przybić piątkę TVP albo TVN-owi :wink:

Nie jest to wypowiedź Alejandra, za którą zasługiwałby na szacunek :wink:

Ale a propos tego zawodnika - jest szansa, że na jednym wyścigu spotka się trzech aktualnych mistrzów świata w wyścigach szosowych - w Katalonii :wink:

Nie zwracajcie na gościa uwagi, nie piszcie z nim, ignorujcie go szkoda nerwów

A o co chodzi bo za bardzo nie wiem co jest grane???

Nie wiem czy piszesz do mnie czy do kogos innego? Jeżeli do mnie, to wygląda to na straszna dziecinade!!! Nie wyjaśnisz nic tylko wypisujesz jakieś głupoty, i płaczesz jak dziecko któremu zabrali zabawkę!!!

chodziło mi o tego goscia który sieje zamęt pomyliłem tematy sorki

Od konca kariery Antona nie jestes soba sebkaaa :wink:

To przepraszam, bo się nie zrozumielismy. Sorry za uszczypliwego posta. Pozdrawiam

przecie jest Landa jarek, ale fakt troszeczke sie uspokoiłem natomiast na szczęście ty łapiesz formę hehe

Andrea Tafi znalazł ekipę która umożliwi mu start w Paris-Roubaix.

CCC?

Wiekowo pasuje jak ulał :smile: no ale raczej bym się skłaniał ku jakiejś belgijskiej/francuskiej ekipie.

I rzekomo dobra drużyna. Movistar? :wink:

A niech jedzie, zawsze to jakaś ciekawostka :slight_smile: Choć jeśli nie zaliczy DNF to się zdziwię.

Pewnie odpadnie na pierwszym bruku od czołówki