Komentarze do Newsów


#1317

Od konca kariery Antona nie jestes soba sebkaaa :wink:


#1318

To przepraszam, bo się nie zrozumielismy. Sorry za uszczypliwego posta. Pozdrawiam


#1319

przecie jest Landa jarek, ale fakt troszeczke sie uspokoiłem natomiast na szczęście ty łapiesz formę hehe


#1320

Andrea Tafi znalazł ekipę która umożliwi mu start w Paris-Roubaix.

CCC?


#1321

Wiekowo pasuje jak ulał :smile: no ale raczej bym się skłaniał ku jakiejś belgijskiej/francuskiej ekipie.


#1322

I rzekomo dobra drużyna. Movistar? :wink:


#1323

A niech jedzie, zawsze to jakaś ciekawostka :slight_smile: Choć jeśli nie zaliczy DNF to się zdziwię.


#1324

Pewnie odpadnie na pierwszym bruku od czołówki


#1325

Movistar całkiem prawdopodobny, tam na P-R z łapanki muszą brać :wink: .Choć w tym roku to Roelandts chyba na ochotnika pojedzie :slight_smile: .


#1326

ciekawe czy bardziej będzie starał się uciekać/atakować czy przede wszystkim ukończyć.


#1327

Jak nie rozstał się z rowerem i jezdzi w mocnych wyscigach amatorskich plus solidnie przetrenuje zime z druzyna w której wystartuje to moze całkiem fajne miejsce ugra wiadomo ze w ogonach ale sporo kolarzy nie ukonczy no i doswiadczenie przeogromne


#1328

z jednej strony prawda, ale z drugiej: doświadczenie doświadczeniem, ale peleton też się zmienia.
a przy tak technicznym wyścigu jak Paryż-Roubaix to pewnie szczególnie odczuwalne, inny sprzęt, inne pokolenie, inna struktura narodowościowa w stawce, itd.


#1329

jezeli chodzi o sprzet to tylko na plus, pewnie w 99 roku nie było karbonu, a wiadomo taka rama tłumi drgania. Ogólnie pomysł mi się podoba chetnie widział bym np Cancellare czy np Fleche który wygląda jak zawodowiec w eurosporcie mimo ze skonczył karierę, Cipollini tez jezdzi na wysokim poziomie


#1330

Dla mnie to tylko pompowanie balonika i fajna autopromocja Tafiego. Na pewno kamery się na nim skoncentrują a komentatorzy będą mieli jeden extra temat. Niemożliwym wydaje mi się aby zanotował jakiś sensowny wynik (top20) a ewentualne dalekie miejsce lub DNF będzie czym? Powodem do drwin? Nie wiem.
Na pewno jest to dość ciekawe, tym bardziej w listopadzie gdy nic innego się nie dzieje :wink: ale wątpię żeby skończyło się na czymś więcej niż tylko osobliwej ciekawostce


#1331

Pewnie w ramach promocji może pójdzie w ucieczkę. Na PR niekoniecznie musi to oznaczać zjedzenie 100km przed meta i dnf, może się dowieźć do mety w top50 a i w grupce łatwiej przeżyć niż szalonym peletonie w Arenbergu.


#1332

Tylko w tempie ucieczki to przejedzie moze 5 km, po kolejnych 5 minie go peleton


#1333

Bez przesady, sam wypowiadał się, że mimo ukończenia kariery nadal trzyma dyscyplinę i jeździ rocznie rowerem po 15-20 tyś km oraz dba o dietę, także nie sądzę by z takim przebiegiem + doświadczeniem i większymi możliwościami sprzętowymi, dzieliła go aż taka przepaść. Ciekawe jak z tym paszportem biologicznym — jaka jest procedura. Robią badania i z dnia na dzień jest już w systemie ? Sam jednak nie mam pojęcia, na co go tak naprawdę stać, jeśli siły pozwolą, to najrozsądniejsza byłaby ucieczka, trzeba byłoby poszukać gdzie i z jakimi wynikami się ściga,może Leo coś wyszpera na włoskich forach :wink:


#1334

Na włoskich forach tylko skeptycyzm: “trzeba wspierać młodych kolarzy, nie zabrać od nich miejsca startowego”.

Z czego zrozumiałem on trzyma się w formie, ale nie ściga się. Raz ścigał się we Węgrzech w wyścigu amatorskim - jakiś Visegrad V4? Szkoda, że nie w Sobótce :wink: - i wynik był nie najlepszy. Tam właśnie ktoś mu wrzucił pomysł, żeby wystartować w Roubaix. W ostatnich latach on prowadził grupy amatorów na wiosenne klasyki, więc pewnie ciągle trzymał jakiś kontakt z brukiem.

Na pewno będzie dokument na temat jego przygotowań i jego wyścigu: jeśli nie w wyścigu zawodowców, to dzień wcześniej jako amator. On jest przekonany, że gdyby trenował 5 miesięcy ostro i z planem byłby w stanie ukończyć wyścig dobrze, ale oczywiście nie będzie w walce o wysokie lokaty.


#1335

KAZDE ukonczenie Roubaix , jest dobrym ukonczeniem wyscigu :wink:


#1336

Do pierwszych bruków może i dojedzie w peletonie, kto wie.