Komentarze do Newsów


#1329

jezeli chodzi o sprzet to tylko na plus, pewnie w 99 roku nie było karbonu, a wiadomo taka rama tłumi drgania. Ogólnie pomysł mi się podoba chetnie widział bym np Cancellare czy np Fleche który wygląda jak zawodowiec w eurosporcie mimo ze skonczył karierę, Cipollini tez jezdzi na wysokim poziomie


#1330

Dla mnie to tylko pompowanie balonika i fajna autopromocja Tafiego. Na pewno kamery się na nim skoncentrują a komentatorzy będą mieli jeden extra temat. Niemożliwym wydaje mi się aby zanotował jakiś sensowny wynik (top20) a ewentualne dalekie miejsce lub DNF będzie czym? Powodem do drwin? Nie wiem.
Na pewno jest to dość ciekawe, tym bardziej w listopadzie gdy nic innego się nie dzieje :wink: ale wątpię żeby skończyło się na czymś więcej niż tylko osobliwej ciekawostce


#1331

Pewnie w ramach promocji może pójdzie w ucieczkę. Na PR niekoniecznie musi to oznaczać zjedzenie 100km przed meta i dnf, może się dowieźć do mety w top50 a i w grupce łatwiej przeżyć niż szalonym peletonie w Arenbergu.


#1332

Tylko w tempie ucieczki to przejedzie moze 5 km, po kolejnych 5 minie go peleton


#1333

Bez przesady, sam wypowiadał się, że mimo ukończenia kariery nadal trzyma dyscyplinę i jeździ rocznie rowerem po 15-20 tyś km oraz dba o dietę, także nie sądzę by z takim przebiegiem + doświadczeniem i większymi możliwościami sprzętowymi, dzieliła go aż taka przepaść. Ciekawe jak z tym paszportem biologicznym — jaka jest procedura. Robią badania i z dnia na dzień jest już w systemie ? Sam jednak nie mam pojęcia, na co go tak naprawdę stać, jeśli siły pozwolą, to najrozsądniejsza byłaby ucieczka, trzeba byłoby poszukać gdzie i z jakimi wynikami się ściga,może Leo coś wyszpera na włoskich forach :wink:


#1334

Na włoskich forach tylko skeptycyzm: “trzeba wspierać młodych kolarzy, nie zabrać od nich miejsca startowego”.

Z czego zrozumiałem on trzyma się w formie, ale nie ściga się. Raz ścigał się we Węgrzech w wyścigu amatorskim - jakiś Visegrad V4? Szkoda, że nie w Sobótce :wink: - i wynik był nie najlepszy. Tam właśnie ktoś mu wrzucił pomysł, żeby wystartować w Roubaix. W ostatnich latach on prowadził grupy amatorów na wiosenne klasyki, więc pewnie ciągle trzymał jakiś kontakt z brukiem.

Na pewno będzie dokument na temat jego przygotowań i jego wyścigu: jeśli nie w wyścigu zawodowców, to dzień wcześniej jako amator. On jest przekonany, że gdyby trenował 5 miesięcy ostro i z planem byłby w stanie ukończyć wyścig dobrze, ale oczywiście nie będzie w walce o wysokie lokaty.


#1335

KAZDE ukonczenie Roubaix , jest dobrym ukonczeniem wyscigu :wink:


#1336

Do pierwszych bruków może i dojedzie w peletonie, kto wie.


#1337

Nie no w peletonie do pierwszych bruków to chyba większość amatorów-“zawodowców” by się utrzymała


#1338

Według Gazzetty to Dimension Data jest najbardziej zainteresowaną Tafim drużyną, w celach marketingowych i charytatywnych. A serwis sporza.be ma taką ankietę: https://sporza.be/nl/2018/11/08/ploeg-tafi-parijs-roubaix/


#1339

i o to chyba w tej całej akcji chodziło- nieważne czy on wogóle wystartuje a jeśli nawet wystartuje, to czy dojedzie do mety czy nie.
od paru tygodni media wałkują temat…


#1340

Nie podoba mi się ten pomysł. Pierwszy krok w kierunku freak fightów jak w MMA. Zaraz ktoś wymyśli, żeby Vino pojechał w Astanie w TTT, potem Cipo pościga się w Hammer series a na końcu Eddy wjedzie z peletonem na jakąś znaną górkę w 50 lat po swoim zwycięstwie. Zostawmy takie eventy na płatne kryteria a zawodowy peleton niech pozostanie zawodowym.


#1341

A ja wolę taką akcję - w wyścigu gdzie i tak niektóre drużyny i zawodnicy startują tylko dlatego, że muszą - niż jakieś Hammer Series. To dopiero zło!


#1342

Ciekawe, jak mu pójdzie bez EPO.


#1343

chyba nie jak idzie gaz na początku kiedy są ataki i jedzie sie koło 50/60 km/h peleton jest naciągnięty to myślę ze ciężko było by się lepszemu amatorowi utrzymać mimo wszystko trzeba prezentować wysoki poziom nawet na płaskim terenie


#1344

Mi się to kojarzy z popularnymi w ostatnich latach w F1 tzw. pay driverami :slight_smile:


#1345

“To Gaviria jest jednak gwarancją na to, że będziemy finiszować po zwycięstwa, a nie czwarte, czy piąte lokaty.”

no ładnie mu, za przeproszeniem, przysrał


#1346

Na takim poziomie wypisywanie takich rzeczy, oby ten norweg pokazał na co go stać


#1347

Temat “doping” został zamknięty, więc ja tu jeszcze o A.Cardoso.

Dla przypomnienia artykuł:

Teraz z kolei czytam, że wynik tej próbki B, którą rzekomo tak długo analizowali brzmiał: nietypowy, wątpliwy, ale nierozstrzygający.

Za co więc te 4 lata?
Takie są teraz przepisy co do EPO?


#1348

Skumulowali mu za Froome’a :smiley: