Komentarze do Newsów

Wydaje mi się, że trwają tyle przynajmniej od 20 lat.

To widać jaki spostrzegawczy jestem :slight_smile:

A jakie to ma znaczenie dla kolarstwa??? Absolutnie żadnego. Nie rozumiem, po co w ogóle mieszałeś w sprawy wyborów partie polityczne?

Może dlatego, że jednym z głównych zarzutów wobec Pożaka było jego zaangażowanie polityczne ?

Jakieś znaczenie jednak ma. W końcu związek jest uzależniony od państwa, czy byśmy tego chcieli, czy nie.

Podałem fakty i liczę na inteligencję odbiorcy, który sobie z tych faktów wybierze, to co istotne. Dlaczego każdą informację medialną mamy traktować w kategorii poparcia kogoś lub bycia przeciwko komuś.

Nie bądźmy naiwni, by sądzić, że polityka, zarówno ta “duża”, jak i ta lokalna jest zupełnie bez związku ze sportem. Różnego rodzaju powiązania mogą np. pomóc w pozyskaniu finansowania dla związku jak i zakończyć się niegospodarnością czy korupcją.

Zauważyłem, że w zapowiedziach etapów Giro czasem nie zgadzają się gwiazdki. Raczej mało istotna sprawa, ale jednak nie zaszkodziłoby poprawić.

Co to znaczy, że się nie zgadzają? Z czym się nie zgadza nasze gwiazdkowanie?

Na przykład czasówka w książce wyścigu ma 4 gwiazdki a na stronce 3

My gwiazdkujemy po swojemu.

Ok, dobrze wiedzieć

Doszedłem do wniosku, że na rowerach.org panuje atmosfera totalnej sterylności. W komentarzach na głównej nie można sobie pozwolić na odrobinę uszczypliwości , czarnego humoru itp. Komentarz wtedy nie przechodzi.
Np napisałem o tym młodym kolumbijczyku, który nie chciałbym aby szedł w ślady quintany, gdyż będzie oszukiwał na neutralizacji i jechał monotonnie, bez polotu i chował się wiecznie za valverde.
Komentarza nie ma.
Podobnie pisanie o dopingu. Rozumiem też - jak mi kiedyś napisano, że jeżeli np napiszę - nie anonimowo - gdyż macie moje IP, że Majka bez Tinkoffa poleciał w notowaniach , bo coś tam. … bla bla bla - to już całe stado prawników Rafała Majki dobierze się wam do serwerów.

Wystarczy brać odpowiedzialność za to co się pisze i nie będzie problemu

Krzysztof Golwiej nowym prezesem PZKol. W poprzedniej kadencji był prezesem komisji rewizyjnej. Dobra zmiana?

Jak się czyta informacje o przebiegu zebrania w PZKol, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać? Dalej kłótnie, podchody, wzajemne oskarżenia, niechęć do współpracy, obrażanie się itp. I tak od dwóch lat. Jak taki związek ma działać?

To Porte musiał się zdrowo tym tramadolem znieczulać :V

Czyżby powód dla którego Tomowi przestał się podobać Sunweb?

  1. urodziny obchodzi dobrze nam znany weteran naszych ulic i dróżek, wielokrotny zwycięzca polskich wyścigów, postrach młodych zdolnych, nieoceniony Alois Kankovsky.

Król Polskich Wyścigów!

Niech nam żyje i zwycięża 100 lat!

Aktualnie leczy złamaną noge. Więc życze mu szybkiego powrotu do rozjeżdżania polaków😀
Edit. Wiem że troche spóźnione…