Komentarze do Newsów

#1434

A ja wytłumaczycie, że 4 dni Dunkierki trzwają dłużej niż Tydzień Coppiego i Bartalego a 3 dni de Panne 1 dzień?

2 Likes
#1435

Megafik …

#1436

A ja dopiero dzisiaj zauważyłem, że Cztery Dni Dunkierki trwają 6 dni, to chyba jakiś pakiet z de Panne, żeby ten tydzień został.

#1437

Pytanie do tych się są w temacie. Ktoś ze zgłoszonych kandydatów na prezesa PZkol jest sensowny?

#1438

Najwięcej idzie się chyba dowiedzieć o Katarzynie Dzięcioł-Biełowieżec. To ona tupnęła nogą, rezygnując z funkcji członka zarządu i wraz z Robertem Radoszem w zasadzie doprowadzając do nowych wyborów w PZKol. Wraz z mężem Jarosławem, byłym kolarzem prowadzi(ła?) klub szkolący młodzież w Olsztynie. Poza tym sprawuje funkcję dyrektora biura Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, moim zdaniem jednego z lepiej zarządzanych związków w naszym kraju, za czym idą też sukcesy. Przeciwnicy mogą mówić o koneksjach rodzinnych i politycznych. Jest ona córką Janusza Dzięcioła, zwycięzcy pierwszej edycji Big Brothera, później posła startującego z list PO. Co ciekawe były prezes PZKol Janusz Pożak, przeciwko któremu niejako wystąpiła, też jest politykiem związanym z tą partią. Dzięcioł była też chyba główną orędowniczką rozgrywania wyścigu o MP na Warmii i Mazurach. Wydaje się, że ma doświadczenie w zarządzaniu i nie boi się mediów.

#1439

Wydaje mi się, że trwają tyle przynajmniej od 20 lat.

#1440

To widać jaki spostrzegawczy jestem :slight_smile:

#1441

A jakie to ma znaczenie dla kolarstwa??? Absolutnie żadnego. Nie rozumiem, po co w ogóle mieszałeś w sprawy wyborów partie polityczne?

#1442

Może dlatego, że jednym z głównych zarzutów wobec Pożaka było jego zaangażowanie polityczne ?

#1443

Jakieś znaczenie jednak ma. W końcu związek jest uzależniony od państwa, czy byśmy tego chcieli, czy nie.

#1444

Podałem fakty i liczę na inteligencję odbiorcy, który sobie z tych faktów wybierze, to co istotne. Dlaczego każdą informację medialną mamy traktować w kategorii poparcia kogoś lub bycia przeciwko komuś.

Nie bądźmy naiwni, by sądzić, że polityka, zarówno ta “duża”, jak i ta lokalna jest zupełnie bez związku ze sportem. Różnego rodzaju powiązania mogą np. pomóc w pozyskaniu finansowania dla związku jak i zakończyć się niegospodarnością czy korupcją.

#1445

Zauważyłem, że w zapowiedziach etapów Giro czasem nie zgadzają się gwiazdki. Raczej mało istotna sprawa, ale jednak nie zaszkodziłoby poprawić.

#1446

Co to znaczy, że się nie zgadzają? Z czym się nie zgadza nasze gwiazdkowanie?

#1447

Na przykład czasówka w książce wyścigu ma 4 gwiazdki a na stronce 3

#1448

My gwiazdkujemy po swojemu.

#1449

Ok, dobrze wiedzieć

#1450

Doszedłem do wniosku, że na rowerach.org panuje atmosfera totalnej sterylności. W komentarzach na głównej nie można sobie pozwolić na odrobinę uszczypliwości , czarnego humoru itp. Komentarz wtedy nie przechodzi.
Np napisałem o tym młodym kolumbijczyku, który nie chciałbym aby szedł w ślady quintany, gdyż będzie oszukiwał na neutralizacji i jechał monotonnie, bez polotu i chował się wiecznie za valverde.
Komentarza nie ma.
Podobnie pisanie o dopingu. Rozumiem też - jak mi kiedyś napisano, że jeżeli np napiszę - nie anonimowo - gdyż macie moje IP, że Majka bez Tinkoffa poleciał w notowaniach , bo coś tam. … bla bla bla - to już całe stado prawników Rafała Majki dobierze się wam do serwerów.

#1451

Wystarczy brać odpowiedzialność za to co się pisze i nie będzie problemu

#1454

Krzysztof Golwiej nowym prezesem PZKol. W poprzedniej kadencji był prezesem komisji rewizyjnej. Dobra zmiana?

#1455

Jak się czyta informacje o przebiegu zebrania w PZKol, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać? Dalej kłótnie, podchody, wzajemne oskarżenia, niechęć do współpracy, obrażanie się itp. I tak od dwóch lat. Jak taki związek ma działać?