Komentarze do Newsów

Patrzenie jak Panzerwagen jedzie po swoje w RVV i PR może być najfajniejszą częścią wiosny. I w sumie ciężko mu nie kibicować, tylko ciekawe jak to pogodzą z Kristoffem.

Roubaix - Martin, MSR i Flandria - Kristoff.
Na MSR Martin będzie Paolinim, tj. ogniwem, którego zabrakło Norwegowi w 2016 :slight_smile:

Poprawcie newsa o Orice. W Vuelcie Chaves był 3. No i wypadałoby też wspomniec o Lombardii :wink:

nie podoba mi się deklaracja GvA o chęci zdobycia tęczy w momencie, gdy w tym roku miał tytuł na tacy, a nawet nie spróbował :stuck_out_tongue:

Wśród kolarzy, którzy zakończyli karierę bardzo razi pominięcie Sylwka Szmyda. Szczególnie, że znaleźli się tam Nerz czy Kiendyś, który osiągnięcia są dużo mniejsze niż Sylwka.

Może za rok Wiggins wygra Turniej 4 Skoczni ??? :smiley:

Jeśli wcześniej go nie zdyskwalifikują… za nieprzepisowy kombinezon rzecz jasna :slight_smile:

Jaworzno leży w Zagłębiu (ewentualnie Małopolska też nie byłoby błędem), a nie na Śląsku. Jak już to w województwie śląskim.

Fakt, to w dużej mierze “zasługa” nowej reformy administracyjnej. BTW za taką pomyłkę na Śląsku (mniej prawdopodobne, że w Zagłębiu) można mieć potrzebę załatwienie szybkiej wizyty u dentysty :wink:

Szczególnie na pograniczu Śląska i Zagłębia ludzie są na tym punkcie wyczuleni.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A wiecie, czemu w Katowicach nie ma wyższych bloków niż 10-piętrowe? :wink:

Żeby nie widzieć Sosnowca:)

Chyba żeby widzieć :wink:

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Chyba ten żart dość stary już jest, bo przynajmniej od 40 lat są w Katowicach znacznie większe bloki :slight_smile:

dlatego ten żart wyewoluował w: “dlaczego mieszkania w Katowicach na piętrach wyższych od 10 są tańsze niż na niższych piętrach?” :wink:

To już ma sens :smiley:

Nie chcę wychodzić na malkontenta, ale kiedy portal nie robił wywiadów z postaciami z krajowego podwórka to było pełno malkontentów, a jak już zrobił to nikt niby nie widzi :smiley:

Dzięki, redakcjo

Mnie się wydaje, że w zeszłym roku trasa Omanu była niemal identyczna.

Była identyczna, zmieniono jedynie kolejność rozgrywania etapów.

proza życia.

Niektóre rzeczy trwają, nie wszystko jest tak proste jak się wydawać może, tym bardziej, że to projekt non-profit.