Komentarze do Newsów

Alejandro Valverde może przybić piątkę Lance’owi Armstrongowi. A rowery.org mogą przybić piątkę TVP albo TVN-owi :wink:

Nie jest to wypowiedź Alejandra, za którą zasługiwałby na szacunek :wink:

Ale a propos tego zawodnika - jest szansa, że na jednym wyścigu spotka się trzech aktualnych mistrzów świata w wyścigach szosowych - w Katalonii :wink:

Nie zwracajcie na gościa uwagi, nie piszcie z nim, ignorujcie go szkoda nerwów

A o co chodzi bo za bardzo nie wiem co jest grane???

Nie wiem czy piszesz do mnie czy do kogos innego? Jeżeli do mnie, to wygląda to na straszna dziecinade!!! Nie wyjaśnisz nic tylko wypisujesz jakieś głupoty, i płaczesz jak dziecko któremu zabrali zabawkę!!!

chodziło mi o tego goscia który sieje zamęt pomyliłem tematy sorki

Od konca kariery Antona nie jestes soba sebkaaa :wink:

To przepraszam, bo się nie zrozumielismy. Sorry za uszczypliwego posta. Pozdrawiam

przecie jest Landa jarek, ale fakt troszeczke sie uspokoiłem natomiast na szczęście ty łapiesz formę hehe

Andrea Tafi znalazł ekipę która umożliwi mu start w Paris-Roubaix.

CCC?

Wiekowo pasuje jak ulał :smile: no ale raczej bym się skłaniał ku jakiejś belgijskiej/francuskiej ekipie.

I rzekomo dobra drużyna. Movistar? :wink:

A niech jedzie, zawsze to jakaś ciekawostka :slight_smile: Choć jeśli nie zaliczy DNF to się zdziwię.

Pewnie odpadnie na pierwszym bruku od czołówki

Movistar całkiem prawdopodobny, tam na P-R z łapanki muszą brać :wink: .Choć w tym roku to Roelandts chyba na ochotnika pojedzie :slight_smile: .

ciekawe czy bardziej będzie starał się uciekać/atakować czy przede wszystkim ukończyć.

Jak nie rozstał się z rowerem i jezdzi w mocnych wyscigach amatorskich plus solidnie przetrenuje zime z druzyna w której wystartuje to moze całkiem fajne miejsce ugra wiadomo ze w ogonach ale sporo kolarzy nie ukonczy no i doswiadczenie przeogromne

z jednej strony prawda, ale z drugiej: doświadczenie doświadczeniem, ale peleton też się zmienia.
a przy tak technicznym wyścigu jak Paryż-Roubaix to pewnie szczególnie odczuwalne, inny sprzęt, inne pokolenie, inna struktura narodowościowa w stawce, itd.

jezeli chodzi o sprzet to tylko na plus, pewnie w 99 roku nie było karbonu, a wiadomo taka rama tłumi drgania. Ogólnie pomysł mi się podoba chetnie widział bym np Cancellare czy np Fleche który wygląda jak zawodowiec w eurosporcie mimo ze skonczył karierę, Cipollini tez jezdzi na wysokim poziomie

Dla mnie to tylko pompowanie balonika i fajna autopromocja Tafiego. Na pewno kamery się na nim skoncentrują a komentatorzy będą mieli jeden extra temat. Niemożliwym wydaje mi się aby zanotował jakiś sensowny wynik (top20) a ewentualne dalekie miejsce lub DNF będzie czym? Powodem do drwin? Nie wiem.
Na pewno jest to dość ciekawe, tym bardziej w listopadzie gdy nic innego się nie dzieje :wink: ale wątpię żeby skończyło się na czymś więcej niż tylko osobliwej ciekawostce