Komentarze na głównej

Już któryś raz zauważyłem, że przy newsach czasami pojawia się informacja o komentarzach (ostatnio np.przy artykule Kuby o dopingu genowym), niestety z konta forumowego nie da się ich odczytać ani samemu takowy komentarz napisać.

Czy to jest opcja tylko dla wybranych równiejszych?

To tylko Ping-back, informacja, ze ktoś linkował artykuł na innym blogu.

Ok, dzięki za wyjaśnienie.

Słuchajcie, każdy artykuł ma od dziś włączoną stałą opcję komentowania. Dajcie temu szansę, nie ma wielkich ceregieli, trzeba podpisać się (większość z Was użyje i tak nicka forum) + email, który nie jest pokazywany.

Jest mały problem, mogę skomentować tylko te newsy, które są wyróżnione, przy tych poniżej tej opcji już brak :wink:

Już jest możliwość komentowania wszystkich newsów, choć bodaj tylko przez 90 dni od publikacji…

Według mnie ten sposób komentowania na głównej nie sprawdza się. Są tylko komentarze facebookowe, a z forum prawie wcale. Poza tym część tych komentarzy typu:

Ogólnie pojechał zajebiście.... A wkurwił się, bo przegapił szansę skoku i miał dwa ogony wożące się na kole. zupełnie do nas nie pasuje, jakaś kultura języka jednak tu obowiązuje.
Generalnie psuje to stronę, robi się onetowo.

Wiesz, redaktorzy na razie moderują komentarze, więc czasami coś się prześlizgnie. Niestety. Testuję już trochę lepszą wtyczkę do tego i będzie możłiwość zgłaszania postów, które odstają poziom czy to merytorycznym, czy językowym.

A jeśli uważasz, tak pomijając ideę importowania komentarzy z profilu FB, że poziom nie jest adekwatny… to komentuj artykuły i go podnoś! Zdecydowanie będę popierał takie inicjatywy!

Ja czasami komentuję pod newsami, ale akurat moje posty nie należą do tych o najwyższym poziomie merytorycznym.
Ci najlepiej piszący na razie pod newsami nie chcą się udzielać.