Komentarze na głównej


#1

Już któryś raz zauważyłem, że przy newsach czasami pojawia się informacja o komentarzach (ostatnio np.przy artykule Kuby o dopingu genowym), niestety z konta forumowego nie da się ich odczytać ani samemu takowy komentarz napisać.

Czy to jest opcja tylko dla wybranych równiejszych?


#2

To tylko Ping-back, informacja, ze ktoś linkował artykuł na innym blogu.


#3

Ok, dzięki za wyjaśnienie.


#4

Słuchajcie, każdy artykuł ma od dziś włączoną stałą opcję komentowania. Dajcie temu szansę, nie ma wielkich ceregieli, trzeba podpisać się (większość z Was użyje i tak nicka forum) + email, który nie jest pokazywany.


#5

Jest mały problem, mogę skomentować tylko te newsy, które są wyróżnione, przy tych poniżej tej opcji już brak :wink:


#6

Już jest możliwość komentowania wszystkich newsów, choć bodaj tylko przez 90 dni od publikacji…


#7

Według mnie ten sposób komentowania na głównej nie sprawdza się. Są tylko komentarze facebookowe, a z forum prawie wcale. Poza tym część tych komentarzy typu:

Ogólnie pojechał zajebiście.... A wkurwił się, bo przegapił szansę skoku i miał dwa ogony wożące się na kole. zupełnie do nas nie pasuje, jakaś kultura języka jednak tu obowiązuje.
Generalnie psuje to stronę, robi się onetowo.


#8

Wiesz, redaktorzy na razie moderują komentarze, więc czasami coś się prześlizgnie. Niestety. Testuję już trochę lepszą wtyczkę do tego i będzie możłiwość zgłaszania postów, które odstają poziom czy to merytorycznym, czy językowym.

A jeśli uważasz, tak pomijając ideę importowania komentarzy z profilu FB, że poziom nie jest adekwatny… to komentuj artykuły i go podnoś! Zdecydowanie będę popierał takie inicjatywy!


#9

Ja czasami komentuję pod newsami, ale akurat moje posty nie należą do tych o najwyższym poziomie merytorycznym.
Ci najlepiej piszący na razie pod newsami nie chcą się udzielać.