Komentatorzy

A co sądzicie o “szprinterze”, który współkomentował pierwszy etap Kalifornii? :wink:

Że masz problemy ze snem :wink:
Poza tym - Dextera byś se pooglądał, a nie posłuchał :wink:

2 Likes

Jakie problemy ze snem, dziś o 11 powtórkę oglądałem :wink: I początkowo wydawało mi się, że właśnie ze słuchem mam problemy, a zawsze to był mój najlepszy ze zmysłów :wink:

Kto to ten Szprinter?

Kelderman wpadl w zaspe sniezna na Giro a to ciekawe Jaronaki zawsze w temacie :smile:

Może mu chodziło o Giro 2014 i Kelderman faktycznie miał jakąś przygodę na Gavi lub Stelvio którą transmisja nie pokazała :slight_smile:

Nie wiem jak się ten komentator nazywa, ale konsekwentnie mówił: “szprint”, “szprintować”, “szprinter” - nie wiem skąd mu się to wzięło. Poza tym wszystko inne wymawiał całkiem poprawnie, choć sam poziom komentowania (na 1. etapie) pozostawiał sporo do życzenia.

Końcówka drugiego etapu była lepsza w jego wykonaniu. Jak dla mnie miła odmiana.

Kto wie, być może w języku polskim zachodzą obecnie jakieś zmiany głoskowe i za 100 lat wszyscy będziemy tak mówić. :wink:

Nazwisko tego komentatora z Kalifornii?

Mariusz Czykier.

Pisze fajne felietony i artykuły o kolarstwie!!! Jednak komentuje tragicznie!!!

Jestem na 90% pewien, że Robert Radosz.

A faktycznie, mój błąd. Nie oglądam relacji z Kalifornii ale przypomniałem sobie jak w niedzielę Jaroński wspominał, że Błachut z Radoszem będą komentować wyścig.

Szprint szprintem, ale ja lubię słuchać tego gaworzenia Roberta Radosza :D. Niby coś tam mamrocze, niby nie ma emocji, ale ja tego nie potrzebuję. Lubię po prostu, jak mi ktoś od kuchni opowiada, co się tam dzieje właśnie na szosie i dlaczego.

Na długie nocne transmisje jest nieszkodliwy. Coś tam gada, ja tego nie słucham, w porządku jest. Wszystko lepsze, niż histeryczne piski Probosza.

2 Likes

Ewan? Ulissi?

1 Like

Błachut, Czykier, Radosz, same smuty ostatnio w tym Eurosporcie.
Druga sprawa, podczas jednej z relacji r. Brzósko wspominał, że Darek Baranowski wybiera się na trase TdF jako wysłannik Eurosportu, zapewne w towarzystwie r. Probosza. Nasuwa się pytanie kto będzie towarzyszył r. Jarońskiemu w Warszawie? Czyżby szykował się powrót chociażby w jakimś zakresie r. Wyrzykowskiego? Jakie mamy inne opcję? Huzarski? No bo chyba nie panowie ,smuty’’, a być może ja po prostu coś źle zrozumiałem? :smiley:

1 Like

Ale bym sobie zobaczył Baranowskiego w roli Flechy który sprawdza najważniejsze podjazdy dla Eurosportu, przynajmniej Polskiego :slight_smile: .
Co do rzeczywistych oczekiwań to liczę na komentarz pana Wyrzykowskiego bo jednak on miał tą umiejętność zabijania nudy w trakcie długich etapów.

1 Like

Tylko Baranowski raczej nie utrzymał formy Flechy, już bardziej Huzar mógłby to robić