Komentatorzy

A to w tym filmiku i tak tylko cz臋艣膰, by艂o wi臋cej w live, dla mnie nawet ciekawszych wej艣膰 :slight_smile:

racja, kompilacja z jego drugiego etapu motocyklowego by艂a do bani. A na etapie 艣wietnie si臋 zaprezentowa艂 - szczeg贸lnie przy wykryciu afery quintanowej :wink: Niby nic, ale dobre to by艂o. Strasznie jego wej艣cia psu艂o op贸藕nienie d藕wi臋ku. Gdyby nie to, by艂oby jeszcze lepiej, a tak rozmowy si臋 z powod贸w technicznych beznadziejnie klei艂y.
Z czasem TJ i SB starali si臋 jak najmniej ingerowa膰, ale przez te techniczne aspekty i tak robi艂y si臋 chwile milczenia i ci臋偶ko by艂o im gada膰, jak gadali wszyscy naraz. Troch臋 zmarnowany potencja艂.

1 Like

To prawda, akcja z Quintan膮 to by艂o mistrzostwo 艣wiata. W艂a艣ciwie nic si臋 nie dzia艂o, a ja sta艂em spocony przed telewizorem. :wink: Ale niestety chyba nigdzie w sieci tego nie ma.

Jak kto艣 znajdzie to wrzu膰cie, bo nie wiem o co chodzi

Napisa艂em komentarz pod filmikiem, kt贸ry jest nieco wy偶ej wstawiony i Eurosport odpisa艂, 偶e zrobi膮 co si臋 da, 偶eby to wrzuci膰.

1 Like

Co tam sie stalo Proboszowi ze go nie ma dzis na TDF ? . Uslyszalem tylko cos ze sie rozchorowal . No ciekawe moze od ilosci tych wywiadow z ekipa CCC :smirk:

Wczoraj te偶 go nie by艂o

Dzis go dalej nie ma . Szkoda bo energicznie opowiadal w przeciwnienstwie do Rainki .No coz Tajemnicze wycofanie z eurosportu jak Dennisa z BM :slight_smile:

Nic tajemniczego :slight_smile: M贸wili, 偶e w wyniku choroby musia艂 zrezygnowa膰 z dalszego relacjonowania TdF i wr贸ci艂 ju偶 do Polski.

1 Like

Tomasz Jaro艅ski to jest jednak King of the Wszech艣wiat!

鈥淒ojedziemy do lat 90. i co?鈥
I ja ju偶 wi臋cej komentarzy s艂ucha膰 nie musz臋, nikt tego nie przebije :smiley:

Edit.
Oczywi艣cie, Daniel musia艂 mnie sprowadzi膰 na ziemi臋 :wink:

To 偶a艂uj jego relacji z motocykla i momentu kiedy Quintana zosta艂 za peletonem na si贸dmym etapie :rofl:.

Generalnie Baranowski zrobi艂 pewien post臋p i teraz si臋 go przyjemniej s艂ucha, nawet w sytuacji gdy zostaje sam na stanowisku. Przede wszystkim jest bardziej ogarni臋ty ni偶 Jaro艅ski w sytuacjach 鈥渘a 偶ywo鈥. Zak艂adam 偶e nie pomyli艂 by si臋 np. w sytuacji z pierwszego etapu, gdzie Jaro艅ski gada艂 na pocz膮tku, 偶e to Groenewegen wygra艂 etap.

1 Like

Zdecydowanie Baranowski zrobi艂 post臋p ju偶 na pewno por贸wnuj膮c do jego pocz膮tk贸w, ale najbardziej mi brakuje czego艣 takiego, 偶e on nie potrafi si臋 nie zgodzi膰 z Jaro艅skim i generalnie ulega jego wp艂ywom oraz jakimi艣 pogl膮dami i nie potrafi powiedzie膰 nie. Takie w艂a艣nie niezgadzanie si臋 ze sob膮 jest chyba si艂膮 duetu TJ & KW.

1 Like

Przeciwie艅stwa jak si臋 potrafi膮 zaz臋bi膰 odpowiednio, to wychodzi z tego ca艂kiem dobry wynik i tak by艂o jak piszesz. Przez lata s艂ucha艂o si臋 ich z przyjemno艣ci膮.

Ok te wywiady s膮 偶a艂osne cz臋sto ale trzeba zrozumie膰 o co biega: czym艣 trzeba zapcha膰 przecie偶 transmisj臋 skoro etapy s膮 pokazywane od pocz膮tku. O czym niby maj膮 gada膰 podniecaj膮co komentatorzy przez 3/4 etapu kiedy ma艂o co si臋 dzieje? Po to motocykl (udany jak si臋 okaza艂o) po to wywiady tak samo nudne niezale偶nie od tego czy z Wadeckim, Kwiatkiem czy wrzucane przez mi臋dzynarodowy Eurosport. W tym uk艂adzie zreszt膮 艣wietnie sprawdza si臋 Wyrzykowski (cho膰 go zasadniczo nie s艂ucham :smile:) Trzeba naszych komentrator贸w raczej podziwia膰, zw艂aszcza Baranowskiego, 偶e potrafi si臋 wyrwa膰 z tego nudnego marazmu kiedy co艣 wreszcie zaczyna si臋 dzia膰. Jaro艅skiemu niestety bywa 偶e nie bardzo si臋 udaje i tylko tutaj tak naprawd臋 widz臋 problem.

Og贸lnie zgoda, 偶e Darek jest najja艣niejszym punktem, Jaro艅ski tetryczeje, Wyrzykowski w mniejszych dawkach jest dobry itd. Ale wczoraj, kiedy m贸wili o taktyce i co tam si臋 mo偶e dzia膰, nie s艂ysza艂em jednego rozs膮dnego zdania. W艂a艣nie lecia艂a powt贸rka, wi臋c si臋 upewni艂em. Na 偶ywo dla mnie by艂o jasne, 偶e podjazd jest stworzony dla Bernala, wi臋c Thomas p贸jdzie pierwszy i sprawdzi kto prze偶y艂, a chwil臋 potem Bernal wyprodukuje te 20% wat贸w dodatkowo i zacznie powoli znika膰. A oni ca艂y czas, 偶e nic si臋 nie b臋dzie dzia艂o i czekamy na ostatni膮 g贸r臋, a Bernal nie dostanie pozwolenia. To wyja艣nia dlaczego Darek nie zosta艂 dyrektorem sportowym. :slight_smile:

1 Like

Wciskanie tego studia na si艂臋 to katastrofa.

Tak, zw艂aszcza z tym 艣liskim i g艂adkim Czes艂awem. On powinien pos艂em zosta膰.

3 Likes

Ja dzi艣 te偶 nie da艂em rady tego ogl膮da膰 po tym jak Probosz zacz膮艂 wychwala膰 jaki to wspania艂y obecny Tour, 偶e latami b臋dziemy pami臋ta膰, i w艂a艣ciwie tylko zabrak艂o 偶eby powiedzia艂 偶e wnukom b臋dziemy opowiada膰鈥 (wed艂ug mnie 艣wietnie nadawa艂 by si臋, do sprzeda偶y garnk贸w w jakim艣 Mango :wink:)

5 Likes

Wiesz, ja my艣l臋 偶e oni po prostu nie mog膮 nic innego powiedzie膰
Co mieliby powiedzie膰 偶e wy艣cig kt贸ry transmituj膮 by艂 nudny? Wiadomo, pa艅skie oko konia tyczy :wink:

Dlatego sobie cenie Wyrzykowskiego mimo jego frankofili i cho膰 jemu pewnie TdF si臋 bardzo podoba艂, to cz臋sto jednak powie jak jest. Probosz za to popada w tak膮 przesad臋 偶e zachwalaj膮c tak co艣 lub kogo艣, to przynosi to skutek odwrotny od po偶膮danego (przynajmniej je艣li o mnie chodzi).

3 Likes