Komentatorzy

Marszałek rzadko z doskoku większość czasu spędza na nowych trasach niż w studio. No ale dziś to aż się prosiło o jego słowo przy komentowaniu.

Za to Błachut zdecydowanie najlepiej ogarnia tłumaczenie wywiadów.

3 Likes

Nie chcę nic mówić, ale te “wywiady” są powtarzalne do bólu, szczególnie u nieanglików i tłumaczenie tego wymaga tylko szczypty myślenia.

To racja, ja bym mógł te wywiady tłumaczyć zanim zostaną przeprowadzone. Prawie jak w Formule 1. :slight_smile:

Taka ciekawostka:
Dzisiejszy etap będzie komentować duet Krzysztof Wyrzykowski z Baranowskim.

3 Likes

Zapewne red. Wyrzykowski wspomni o białym słodkim winie z Jurançon z odmian petit manseng i gros manseng. Łączy się je z foie gras na zimno.

4 Likes

Wyrzykowski z Baranowskim nieźle się uzupełniają. Nie oglądałem transmisji z polskim komentarzem od kilkudziesięciu miesięcy i jestem zaskoczony, jak bardzo Ryba się rozwinął. Modulacja głosu, humor sytuacyny, na dzisiaj to zdecydowanie najlepszy polski komentator kolarski.

14 Likes

Fajnie posłuchać komentarza Krzysztofa Wyrzykowskiego znowu na etapie ES. To jednak nie to samo co jakieś Radio Praciaki na TdF i pomimo że red. Wyrzykowski nie ogarnia tak dobrze już tego co się dzieje na trasie, to jednak jego nieco surrealistyczne poczucie humoru i także obycie w komentowaniu (lekkość) to mi wynagradzają. Darek Baranowski też jak ma partnera z wysokiej półki to też wchodzi na wysokie obroty. Jak dla mnie duet Wyrzykowski Baranowski to spora konkurencja dla duetu Jaroński Baranowski.
Jeszcze dodam że spora ulga po tych eksperymentach z red. Błachutem, Radoszem.
Pomijam wiedzę ale red. Radosz czy Czykier dla mnie kompletnie się nie nadają na komentowanie kolarstwa w ES. Igora Błachuta lubię jako komentatora ale nie koniecznie w kolarstwie (no może po za Kalifornią), i tu jednak na odwrót czyli dobry głos ale brak wiedzy. Jeśli już to jak ostatnio w studio TdF jako prowadzący.

12 Likes

Wyścig kobiet, stała obecność pani Pauliny Brzeźna-bentkowskiej jest przydatna, bo ona najbardziej ogarnia kobiecy peleton.
Ale co tu robi Probosz? Zawsze z panią Pauliną komentował pan Brzósko, a teraz wtrącił się Probosz. Tworzyli miły duet i bardzo dobrze się ich słuchało, jak pani Paulina trochę błądziła, to Brzósko ją zawsze nakierował.
Nie podoba mi się taka polityka Eurosportu.

1 Like

Probosz ma mocną pozycję w ES!:wink:

Raczej chodzi o to, że nie każdy zawsze może i stąd różne rotacje osobowe. Szczególnie na weekendach są inne składy niż w tygodniu.

Takiego naginania rzeczywistości jak w naszym kolarstwie nie ma nawet podczas transmisji piłkarskiej Ekstraklasy. Nie ma polskiego kolarstwa. Jest Kwiato i Niewiadoma jeśli akurat są w formie i w miare regularny Majka na top5 GT

Tylko rzeczywistość ma to jakoś głęboko. Dzisiaj Probosz z tą Pauliną nawet narzekali na zegarek, że niby zepsuty. Jak dwie minuty, przecież to KASIA JEDZIE! Dopiero jak się zaczęły rundy dotarło do nich, że zegarek jest chyba dobry. Ale piękny występ, brawo!

Polityczna poprawność Probosza i jego komentatorska przykładność pompowania niewidzialnych baloników jest dla mnie coraz mniej strawna.

5 Likes

Co tam się działo? Oglądałem ale w holendenderskim ES więc nie wiem.
Az taka propaganda sukcesu że Kasia jedzie po medal czy coś innego?

Probosz myślał, że goniące Polki dogonią tą drugą grupkę i siłą własnej perswazji próbował zmniejszyć różnicę czasową między grupami, gadając co chwilę że ta różnica jest mniejsza, że się zjedzie itd.

2 Likes

Przecież od lat wiadomo, że Probosz kocha Kasię. Tak, po medal. Na pierwszym pagórku Kasia została, wię nic się nie stało, to się zjedzie - i rzeczywiście. Na drugim się, kurna, nie zjechało i wtedy się zaczęło. Zaraz dojdą, no dobrze, jest minuta, ale zaraz dojdą (a minuta była, ale do grupki). Dwie minuty - zegarek się popsuł, pokażą z helikoptera to zobaczymy. Jaki czas oni tu pokazują, to niemożliwe, dziewczyny pracują (faktycznie pracowały, tylko coś kiepsko). I tak do wjazdu na rundy, zegarek się naprawił i pokazywał 5 minut, kurwi syn, na to Probosz już nie miał argumentów i przeszedł w tryb Szpakowskiego (szkoda, była szansa, ale jakby to się wcześniej zjechało to by wtedy Kasia). Nic się nie stało. To nawet nie jest żenujące ani śmieszne, to jest choroba.

8 Likes

Hahaha, to dobrze że tego nie słuchałem. Widać Adam wie że wiara czyni cuda :rofl:
Niestety, z jednej strony rozumiem taką retorykę, a z drugiej czasem to już idzie za daleko.

Pana Probosza to się ostatnio nie da słuchać.

2 Likes

Mnie u Probosza niezmiennie wkurza czytanie pozdrowień z fb i zajmowanie się innymi tego typu głupstwami.

3 Likes