Komentatorzy kolarscy

Dla mnie panowie Jaroński i Wyrzykowski komentujący razem to po prostu mistrzostwo ,ciekawostki nie tylko ze świat kolarskiego ale także z regionów przez które przejeżdza kolumna wyścigu,natomiast sam pan Jaroński dużo traci bez pana Wyzykowskiego,przykładem tego był min. tegoroczny Paris-Rouboix gdy tylko na antenie było połaczenie z panem Krzysztofem to komentarz ad razu robił się ciekawszy.Co do red. Probosza posiada wiedze na temat kolarstwa ale wydaje mi sie że takze i on potrzebuje partnera do komentarza.Odnosze wrażenie że red.Jaroński i Probosz próbują stworzyć dyskusje na temat wyścigu który komentują.Co do pana Marszałka podziwiam go za ogromną wiedzę o kolarstwie,dysponuję on chyba największa wiedzą o tym sporcie,jest chodzącą encyklopedią.

a ja powiem na to wszytko rach ciach ciach komu sie nie podoba niech nie oglada i sie przezuci na klan i m jak milosc
oni sa rewelacyjni wielka wiedza i poczucie humoru pozdrawiam( komentatorzy)

Dajcie nazwiska (aktualnie zyjacych) lepszych komentatorow od duetu Jaroński-Wyrzykowski, a zamilkne na wieki. :wink:

Ja najbardziej lubię jak komentuje pan Krzysztof W. i pan Tomasz J., a Adam P. im czyta ksiażki Lance’a:)

Drogi Hermesie nie ma lepszych polskich komentatorów od tej pary :slight_smile:

Osobiście za najlepszą parę uważam brytyjskich komentatorów David’a Duffield’a i Sean’a Kelly :smiley: Bardzo przyjemnie słucha się tej dwójki i naprawdę wiele cennych informacji mają do przekazania podczas wyścigu :slight_smile:

Marcin Jewtuch i Przemek Kruk komentujący snookera w Eurosporcie. Są równie dobrzy jeśli nie lepsi w swoim fachu.

Chyba Rafał Jewtuch :wink: Oni są faktycznie bardzo dobrzy w komentowaniu snookera, ale raczej nie lepsi od kolarskiego duetu J & W :wink:

Sprawozdawcy z Eurosportu są z nieco innej bajki. Kiedyś gdzieś przeczytałem lub usłyszałem, rozmowę z Tomaszem Jarońskim, w którym opowiadał o powstawaniu polskojęzycznej edycji tego programu, chodziło o to że szef polskiego Eurosportu Witold Domański od samego początku stawiał bardziej na ludzi związanych z daną dyscypliną sportu, nie koniecznie mających wcześniej związek z dziennikarstwem. Stąd często komentujący to byli zawodnicy, działacze, czy trenerzy poszczególnych dyscyplin. Moim zdaniem taki wybór to strzał w dziesiątke!

dzisiejsze hasełko pana Jarońskiego:
Riisowi spadła czapka,pokazał swoją łysine,moja babcia jakby zobaczyła że ktoś na podium wchodzi w czapce to powiedziałaby że boi się żeby wszy mu nie uciekły
:mrgreen:
może nie dosłownie ale sens ten sam

Dobry cytat :mrgreen: , ale wszy chyba miały się nie przeziebić :wink: .

Też mi się tak wydaje, ale sprawdziłem na stronie Eurosport.pl, gdzie są nazwiska komentatorów i tam pisze Marcin Jewtuch, chociaż z tego co pamietam (a oglądam każdy turniejj snookera) to jest to Rafał.

Na 100% to jest Rafał Jewtuch i Przemek Kruk. skądinąd genialni komentatorzy, a Jewtuch jest wielokrotnym Mistrzem Polski w snookera, więc są i ogromne zapasy wiedzy.

Dzisiaj Ryba się wycofał z Giro.

A teoria Tomka Jarońskiego o treningu i pokazaniu świerzości przez Baranowskiego w 3 tygodniu wyścigu sie nie potwierdziła.

Ej, to nieprawda ze Tomka nie lubie, ja lubie wszystkich :slight_smile:

W końcu przez Tomka Jarońskiego zainteresowałem sie kolarstwem od TdF 99. Więc ciężko mówić o nielubieniu.

Moje texty to po prostu mała krytyka nie tylko komentatorów ale i całego środowiska kolarskiego, jakby komentował Shean Kelly to bym jego krytykował, moge to nawet robić teraz po oglądnięciu jego filmu o historii TdF:)

Kamil zaproś P.Tomka do programu “Wybacz mi” :wink:

[size=75][ Dodano: Pią 19 Maj, 2006 09:54 ][/size]
Kamil zaproś P.Tomka do programu “Wybacz mi” :wink:

Będe musiał, ale juz chyba nie ma tego prograu, teraz to tylko zerwane wiezi :slight_smile:

Najlepiej wyślij mu bukiet kwiatów z przeprosinami :wink:

Ej Mario jakie przeprosiny?? Za krytyke, to chyba obecny rząd musiałby mnie spalic na stosie.

Sorki ale nie ogladałem dziś etapu , były przeprosiny :blush: ???

a o co chodzi z tymi przeprosinami??? Czyżby komentatorzy wspomnieli w czasie relacji o wypowiedziach na tym forum??? (nie mam eurosportu, ogladam na rai tre)