Komentatorzy kolarscy

Hipster? :stuck_out_tongue:

15 lat temu gra taktyczna stała na dużo niższym poziomie, niż teraz. Tym bardziej, że Hajto zaczynał karierę w czasach stoperów, a nie środkowych obrońców. Mówienie, że gość czuje grę i mądrze mówi w tv świadczy o braku wiedzy o współczesnej piłce.

Koniec tematu, bo to nie na to miejsce :wink:

2 polubienia

Może i masz racje i na piłce się nie znam - żaden ból się przyznać - ale mimo wszystko Hajto będzie zawsze dla mnie większym autorytetem piłkarskim od Ciebie.

Ani ja, ani on nie jesteśmy autorytetami ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Dawno nikt nie jechał po komentatorach, ale dzisiaj przegięli. Dwie stetryczałe gwiazdy, tak chwalone przez mniej wymagających po Tour de France, czyli Tomek i Staszek. Oglądałem nieuważnie końcówkę DT, słyszę - Hirschi odjechał, potem jego życiorys, że mistrz świata, na czas dobrze jeździ itd. Patrzę, coś on urósł i chyba był na siłowni, ten Hirschi. Dziwnie ubrany w dodatku. Zgłupiałem, bo oni cały czas Hirschi i Hirschi. Potem pokazał się w telewizorze napis “Stuyven”, więc Jaroński, jak to on, na tym samym oddechu zmienił zeznania, ani przepraszam, ani pocałuj mnie w dupę, a Staszek nie zajarzył i zaczął mówić, że Stuyven (Sztajwen :slight_smile: ) to ten co goni za Hirschim, taki cały na niebiesko. No ja prdlę, oni są w pracy podobno.

1 polubienie

Trzeba przyznać redaktor Brzósko to uparty gość, trzymał się tego Hirschi prawie do ostatniego km :wink:

1 polubienie

hahahaha szkoda że nie oglądałem :V

Igor ma dziś super komentatora obok.

Dobra ekipa dzis komentujaca :slight_smile:

1 polubienie

Kto z nim siedzi? Radosz to jest?

Mister Sprint?

Nie to ktos inny Czykier chyba

Strasznie drętwy ten komentarz. Wolę oglądać bez.

3 polubienia

Na pewno nie Czykier, na 99% Radosz.
Ogólnie lipa.

2 polubienia

Masakra. Ja chyba przełączę specjalnie na Deutschland Tour na playerze.

1 polubienie

Myślę że mogliby ich przesunąć do komentowania szachów.
Szkoda że ES ostatnio w mocno rezerwowym składzie jeśli chodzi o komentatorów.
Jeśli ktoś krytykuje np Baranowskiego to teraz jasno widzi czy też słyszy że zawsze może być o wiele gorzej :wink:

5 polubień

No cóż na weekendzie z reguły trzeba szukać zastępstw :slight_smile: Tymbardziej, że Probosz i Baranowski dziś w Rybniku.

Lopez Spiderman :smile: :smiley:

8 polubień

ten gośc cały czas gada o Lopezie Spiderman… za pierwszym razem to było śmieszne ale teraz…

Recydywa krótko mówiąc.
Ogólnie poziom emocji w komentarzu na ES powoduje u mnie zwiększone spożycie espresso w dniu dzisiejszym