Konkurs GIRO 2008

Giro rusza 10 maja czy będzie konkurs z wyborem 9- osobowego składu czy też będzie przeprowadzony w innej formie?

No wlasnie bedzie konkurs ? :slight_smile:

No mógłby być :stuck_out_tongue: :wink:
Chyba tym razem doping w zabawie nie przeszkodzi… :cry:

Boże jaki ty jesteś przykry … :neutral_face:

Matti

żal żal żal

tak nawijasz o tym dopingu w Astanie ,a teraz jakbyś nie wiedział już nikt z dopingowiczów tam nie jedzie :angry:

ale coż widocznie nie znasz się na składach :smiley:

Matti wszyscy juz dobrze znamy twoje poglady. Mozesz sobie dac na wstrzymanie…

Konkurs jak co roku przeprowadze.

no tylko Tomasz kiedy ten konkurs sie pojawi wkoncu mamy juz czwartek a konkursu nie ma a giro rusza w sobote wiec tylko piatek i to nie wiadomo od ktorej godziny to troche malo na ustalenie skladu wiec jakby dalo rade jeszcze dzis

Diablo, przecież na stronie konkursu wyraźnie jest napisanie: Zapraszamy w czwartek po 20.00.

Dużo się nie zastanawiałem na wyborem ekipy, wybierałem raczej ulubionych kolarzy:

  • Andreas Kloden
  • Robbie McEwen
  • Leonardo Piepoli ( chociaż może lepszy Savoldelli… zobaczymy)
  • Luca Mazzanti
  • Daniele Pietropolli
  • Jens Voigt
  • Brad McGee
  • Alessandro Vanotti
  • Kevin Seeldraeyers

Generalnie mało sprinterów / to chyba na giro będą te długie etapy :neutral_face: /, brakuje mi np. Garate, Cauchiolliego, którzy w ostatnich latach zawsze kręcili się w czołówce. Lampre słabiutkie, wrócili bohaterowie sprzed lat czyli Backstedt i McGee

Mam nadzieję, że nie będę interesował się swoim teamem a Naszym Sylwestrem, I tego Wam życzę !!!
A oto moja ekipa:
Riccardo Ricco
Daniele Bennati
Christian Pfannberger
Chris Anker Sorensen
Rik Verbrugghe
David Canada
Kanstantsin Siutsou
Alessandro Vanotti
Gabriele Missaglia

Pę’go:sTeam
Andreas Klöden
Daniele Bennati
Paolo Savoldelli
Chris Anker Sorensen
Yuriy Krivtsov
Jens Voigt
Magnus Backstedt
Nicolas Rousseau
Alexander Serov

girowcy:
Andreas Klöden
Daniele Bennati
Leonardo Piepoli
Nick Nuyens
Antonio Colom
Jens Voigt
Bradley McGee
Johannes Fröhlinger
Michael Blaudzun

TEAM STG

wystartuje w składzie:
Riccardo Ricco - generalka i góry
Daniele Bennati - generalka i góry
Sylwester Szmyd - góry i pierwsza dwudziestka
Chris Anker Sorensen - góry i młodzieżówka (więc powinien być wysoko)
Rik Verbrugghe - góry i pierwsza dwudziestka
Marco Velo - to był sen :slight_smile:
Dionisio Galparsoro - strzał
Johannes Fröhlinger - trochę cennych punktów powinien zdobyć i w miarę wysoko w generalce.
Charles Wegelius - j/w

Czasowki sa 4 pomyslalem, ze moze dobrym pomyslem jest postawic na tych, co jada niezle na czas.

Nie jestem pewien, czy Denis nie pojedzie bardziej trningowo, ale jednak na niego postawilem:

(L)Smoki

Menchow - czas,gory, genralka
Bennati - wiadomo
Gusev - czasowka
Rujano - gory
Verbrughe - czas
Noe - moze ucieczka?
McGee - czas
Sorensen - nie mialem pomyslu
Missaglia - jak jezdzil jeszcze Spruch (i walczyl o podium w Pucharze Swiata), to Missaglia byl drugim w Lampre kandydatem do wygrywania klasykow. Moze cs sobie przypomni i tez etap dla siebie znajdzie?

Kłopot z Astana polegal na tym, ze nie wiadomo, na kogo pojada. Jesli chodzi o czasowki to Levi czy Kloden? Czy w gorach bedzie im pomagal, czy walczyl z nimi Contador? Którego z wielkiej trojki Astany wybrac - to ci zagadka była

Justyna, Twoja drużyna: JASMINA TEAM

wystartuje w składzie:
Alberto Contador
Daniele Bennati
Sylwester Szmyd
Chris Anker Sorensen
Bradley Wiggins
Jens Voigt
Carlos Jose Ochoa
Josu Agirre Aseginolaza
Alexander Serov

Contador ze wzgledu na to, ze w zeszlym roku zapewnil mi wysokie miejsce w tour de France:) no mam slabosc do chlopaka;) waleczny. ale wlasnie, na kogo pojedzie Astana?.. zobaczymy:) juz sie nie moge doczekac wyscigu:)

Oto moj skład:

Danilo Di Luca
Daniele Bennati
Leonardo Piepoli
Alessandro Bertolini
Bradley Wiggins
Andrea Noe
Alessandro Spezialetti
Nicki Sorensen
Giairo Ermeti

PS: mysle ze Naczelny sie nie obrazi jak podam stronke gdzie organizuja podobny konkurs - nieco inne zasady ale nagrody nieczego sobie zerknijcie tu-> stawiaj.pl/konkurs-kolarski-2008-vf129.htm

pozdro

Coś ci się nie pomyliło?
Verbrugghe to nie te czasy, a Bennati to jakby sprinter :smiley:

Sebkaaa team :mrgreen:

1: Riccardo Ricco
2: Robbie McEwen
3: Leonardo Piepoli
4: Jose Rujano
5: Bradley Wiggins
6: Jens Voigt
7: Kanstantsin Siutsou
8: Johannes Fröhlinger
9: Kevin Seeldraeyers

Możliwe, ze mi się coś pomyliło, tak to jest jak się robi drużynę “jednym okiem”, teraz pytanie, kogo ja chciałem za Bennatiego wsadzić (może Bettiniego, bo był zaraz obok na liście) :slight_smile: ale nie ma tego złego, ze 200 punktów i tak powinien wyjechać +klasyfikacje.
A w Belga jednak wierzę.

ja mam 2 drużyny:

pierwszą na siebie
drugą na mamę

Zawsze to większe szanse. W składzie na siebie zrobiłem 2 - 3 błędy i poprawiłem to w drugim składzie. :wink: