KONKURS GIRO 2009

Mam pytanie czy coroczny konkurs z okazji giro pozostanie w niezmienionej formie czy będą nowinki jakieś?

trzeba było Tomka zapytać bo prócz niego nikomu na ten temat nic niewiadomo

A tak właściwie, to będzie w tym roku wygraj Giro 2009?

Jacy niecierpliwi ^^
Co Wam to zmieni czy będzie czy nie będzie?

z tego co wiem to tomek zawsze nas trzyma w niecierpliwości no i dodam tylko że zawsze konkursy z serii GT się odbywały wiec bez obawy :slight_smile:

Ja też czekam na GIRO :slight_smile: Wygraj GIRO :slight_smile:

Zwykle wieczorem w czwartek konkurs się zaczynał :stuck_out_tongue:

z kilku powodów nie jestem w stanie przeprowadzic konkursu, zapraszam przed Tourem.

:/ :/ wielka szkoda, naprawdę…zdążyłem się już nieźle przyzwyczaić do tego konkursu przy okazji każdego GT. Naprawdę nie da się już nic zrobić :question:

no ogromna szkoda :frowning:

A może tak ktoś inny przejmie na ten jeden raz organizację konkursu, nawet bez nagród, dla czystej sportowej rywalizacji ? Co na to pomysłodawca konkursu ?

Rzeczywiście wielka szkoda, że tegoroczny konkurs Giro się nie odbędzie i nie chodzi mi tutaj o żadne nagrody tylko o sam fakt uczestniczenia w tej zabawie oraz co za tym idzie większym emocjowaniem się wyścigiem…

Też nie jestem szczęśliwy z tego powodu, że w tym roku konkursu Giro nie będzie ale cóż zrobić? Takie życie :frowning:

ej, chłopaki nie płaczą ;>

;(

No trudno, ale wielka szkoda. Teraz pozostaje nam czekać do Tour de France :wink: