Konkurs podczas Giro

Chciłbym tylko powiedzieź, że pamiętam o corocznych konkursach podczas Wielkich Tour’ów i na pewno w tym roku ich nie zabraknie. Zaczynamy oczywiście od Giro d’Italia (2-28 maja).

ciesze sie ze beda konkursiki, juz sie nie mogw doczekac :slight_smile:

ja także… mam nadzieję, że uda mi się zgarnąć jakąś nagrodę, jak podczas poprzedniej Vuelty:)

no tak… zapomniałem się wcześniej zalogować:)))

ja takze naleze do tych szczesliwcow co wygrali Vuelte hihi :)) :laughing:

Draven jakie nagrody wygrałeś???

ciekawe miedzy innymi polowke, czapeczke bejsbolowke i inne :slight_smile:

Ja jeszcze nic nie wygrałem, ale z edycji na edycję jestem coraz wyżej (uczestniczyłem na razie w 4). Najwyżej byłem chyba w Giro '05 ~14 miejsce chyba.
Ale i bez nagród, zabawa jest ciekawa, gdy kibicuje się zawodnikom jeszcze bardziej niż zwykle :wink: Brawo za pomysł.

W konkursach ‘‘bukmacherskich’’ Szosy startuję od ubiegłorocznego Giro i właśnie podczas niego uzyskałem najlepszy wynik. Byłem gdzieś na 250.miejscu:D 8)

ja licze sobie zawsze w procentach zajmowane przeze mnie miejsce (zajmowane do liczby wszystkich zgłoszeń) :stuck_out_tongue: bo do mówienia o miejscach byłbym bardzo ostrożny, gdyż np. w Velcie 2003 było “aż” 290 drużyn a dwa lata później już 923 :slight_smile:

ja bralem udzial jak narazie tylko w dwoch konkursach vuelta 05 i tdf 05 i zakonczylo sie to dwoma miejscami w pierwszej 50 wiec mysle ze nie najgorzej :slight_smile: mam przy okazji pytanie jak bedzie mozna wziac udzial w giro06 jak nie ma strony serwisu z ktorej wybieralo sie sklad?? prosze o odpowiedz

Ja biore udzaił w konkursach Szosy począwszy od TdF’04 i wtedy właśnie osiagnałem jak dotąd najlepszy rezultat, czyli miejsce 6. Ponadto byłem 11 w zeszłorocznym konkursie wygraj TdF’05 + miejsca w 50 w pozostałych konkursach, w których uczesniczyłem (za wyjątkiem zeszłorocznego WygrajTdP’05, na którym byłem znacznie dalej). Racją jest to o czym wspomniał KubaWinter. Jak się uczestniczy w takim konkursie to calkiem innaczej przeżywa się dany wyścig i z równie wielkimi emocjami oczekuje się na aktualizacje wyników konkursu :wink: a wtedy mozliwe nagrody schodzą na drugi plan.
Pozdrawiam

Formularz zgloszeniowy i tak byl zawsze na innym serwerze niz szosy, tak bedzie i tym razem. Poza tym mam nadzieje, ze strona news’owa moze do Giro ruszy.

dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze serwis szybko do nas wroci bo obecnie jestem odciety od mozliwosci ogladania eurosportu :frowning: i pewnie jedynym zrodlem informacji na temat giro bedzie ten serwis

ja w konkursie "Wygraj Vueltę 04’ " zajęłem 2 miejsce , ale nikt się ze mną nie skontaktował i nic nie dostałem :/

Bidulek :slight_smile:

Czy wiadomo, kiedy dokładnie będzie można zgłaszać typy na Giro?

Formularz bedzie dostepny pod adresem cyclingnews.pl

Mysle, ze w dlugi weekend wrzuce go na serwer, a jak pokazaly ostatnie lata, koszyki powinny byc aktywne od czwartkowego wieczoru.

A czy wiadomo już coś o sponsorach i nagrodach? :unamused:

TomAsz do kiedy będzie można zgłaszać? Proszę o dokładną datę i godzinę. Pozdrawiam