Konkurs podczas Giro

Coś mam obiecane od Knaufów, a resztę prawdopodobnie sam ufunduję. Mam orginalną czapeczkę Bianchi, a jak dostanę w końcu wygraną przeze mnię koszulkę od Intela to też najprawdopodobnie ją dołożę.

Najprawdopodobniej od czwartku, po 21.00.

Gdzie moge znalezc liste kolarzy ktorych moge wybrac na konkurs bo nie umie znalezc???
A wogole juz jest aka lista???
Kiedy mozna sie zglaszac??? :confused: :confused: :smiley: :smiley:

W czwartek za tydzień konkurs!
Czytajcie posty :exclamation:

Tak dokładniej to nie zająłeś, lecz zajmowałeś po zakończeniu wszystkich etapów, bez uwzględnienia punktów za miejsca końcowe. Bo wtedy bym Cię wyprzedził… Ale wtedy miałem skład… Nozal, Heras, Valverde…
Tez nic nie dostałem, a wystarczyłby dyplom… :cry:

Przyznaje, wowczas tak to sie zakonczylo, ale oddalem sprawy prowadzenia konkursu w nieodpowiednie rece. Od tamtego czasu wszystko - od poczatku do konca - sam mam pod kontrola, wiec taki skandal juz sie nie wydarzy.

a jak nazywaly sie wasze zespoly w owej Vuelcie '04

Ludzie niech już będzie czwartek!Jask zasiądę do układania drużyny.I w tym roku moja drużyna da czadzik!..mam taką nadzieję. :twisted:

ja też tak myśle co konkurs :stuck_out_tongue:

u mnie tylko raz byl czad na maxa :laughing:

to będzie ten konkurs czy nie…?? :question:

[size=75][ Dodano: Czw 04 Maj, 2006 10:53 ][/size]
to bedzie w końcu ten komkurs :question: :question:





Spokojnie, dopiero co podano składy poszczególnych ekip

Tyle chetnych ze moze serwer sie zawiesic,Tomasz uwazaj :exclamation: :mrgreen:

jakos nie pad i bardzio dobrze, no i juz jestesmy po 1 etapie

Mam propozycje do Tomasza (w zasadzie uwagę) może byś zwiększyl liczbę punktów całej 10 punktującej tak od TDF.Bo na przykladzie siebie na jednym z etapów Giro mialem 3 w pierwszej “10” duża satysfakcja, ale tylko 20 punktów :cry:

To jest stara punktacja UCI, moim skromnym zdaniem jedna z bardziej udanych w porównaniu z aktualnymi wynalazkami. Niemalże tradycja. Jestem za utrzymaniem obecnego sposobu naliczania punktów.