Konkurs TdF 2009

jak się zalogować na konkurs kombinowałem i nie da rady widze ze lista zgłoszonych jest zerowa

Ludzie przestancie być nadgorliwi Jeżeli będzie konkurs to 4 dni przed startem TDF się o tym dowiesz

P.S wystarczyło do TomAsza na prywatną wiadomość napisac byś się wszystkiego dowiedział :slight_smile:

Dzięki

Nie trzeba sie logowac. 2 dni przed rozpoczeciem wyscigu bedzie znana lista startowa, wowczas zostanie udostepniony formularz zgloszeniowy.

Dzięki TomAsz oby konkurs wypalił!

Powiem szczeze ze ogladanie giro bez konkursu to juz nie to samo co z konkursem :smiley:

Będzie już dzisiaj formularz zgłoszeniowy ?

spokojnie, jeszcze ze 2 dekkery moga odpasc :stuck_out_tongue:

Bedzie, czekam na info czy Boonen pojedzie czy nie…

No to poczekamy do piątkowego wieczora.

Z konkursowych składów można wykreślić też młodego wspinacza z Irlandii - Daniela Martina, który nie pojedzie wyścigu z powodu kontuzji.

Ale jeśli nie będzie decyzji ws. Boonena to co

Słyszałem ze ma go zastąpić Davis

Formularz mógłby być już dzis :wink:

czy wy czego nie rozumiecie :stuck_out_tongue: ? nie bedzie i juz. jak ktos postawi na boonena to co? myslisz, ze ta sama osoba bez wahania wzielaby davisa na drugi wybor? szczerze watpie.

poczekajcie cierpliwie, cieszcie sie ze w ogole jest konkurs.

pominąć obu :stuck_out_tongue:

Jaroński na prezentacji teamów na TdF coś mówił, że Bonena na starcie w Monako nie będzie

Liczba zgłoszeń: 717

Mocna konkurencja :smiley:

No nie wiedziałem że tu tyle ludzi wie o tym konkursie :wink:

Heh, zapewne w większości tych “setek” uczestników to jest tak, że biorą udział oni sami, oraz ich siostra, brat, mama, tata, ciocia, wujek, babcia, dziadek… i tak w sumie uzbiera się razem pewnie blisko tysiąc uczestników.

Sześciopak piwa dla tego, kto wymyśli skuteczny sposób, by zdławić ten niecny proceder!

Z drugiej strony zapewne taka ilość uczestników pomaga znaleźć ewentualnych sponsorów nagród, jednakże gdybym miał wybierać to wolałbym ~200 “rzeczywistych” uczestników w konkursie bez nagród.

[size=75][ Dodano: Sob 04 Lip, 2009 09:48 ][/size]
TomAsz, układając składy “koszyków” pominąłeś Pellizottiego :stuck_out_tongue:

heh, w polowie dekady zwyklem tak robic, ale “moja” druzyna i tak zawsze byla najlepsza, wiec juz od paru gram tylko ta jedna :mrgreen:

No tak też mi się wydaje :stuck_out_tongue: Ale z tym chyba da się coś zrobić tylko nie wiem jak :wink:
Przecież jak gram na necie w menadzera zuzlowego i mój brat chciał też się zalogować to się nie dało bo ten sam komputer :wink:
No ale jakbym wiedział jak to się robi to bym powiedział, a że nie wiem to nie powiem :mrgreen:

Chodzi o adres IP. Można wprowadzić blokadę że z jedno IP można tylko jeden team zrobić. Tylko problem jest taki, że wielu ludzi ma zmienne IP :mrgreen: