Konkurs TdF 2009

Jaki był skrut do szybkiego wyszukiwania swojej druzyny bo zapomniałem :question:

Ctrl+F :wink:

Dzięki kuba :slight_smile:

No problemo :wink:
dopisał KubaWinter

Wydaje mi się że ja mam w miarę dobry pomysł. Zrobić konkurs płatny. Ja tam spokojnie 5 czy 10 zł zapłacę aby mieć własną drużynę na Grand Tour. Ogląda się wtedy wyścig o niebo ciekawiej. Zebrane pieniążki poświęcić na nagrody i pączki dla Tomasza za wytrwałość. Czekam na odzew forumowiczów…

Jestem za, tylko może to wzbudzić niemałą krytykę, jednak czy należy się nią przejmować? ;>

Ale TomAsz nigdy takich propozycji jeżeli chodzi o piniądze nie proponował druga sprawa dla mnie 5 zł to żaden problem ale ilu jest młodych urzytkowników którzy nie pracują a i kasy nie mają swojej i właśnie dla nich był by to problem

Wszystko pięknie wygląda na papierze, ale doprowadzenie do możliwości zebrania pieniędzy, odprowadzenia podatków może być bardzo skomplikowana i czasochłonna.
Osobiście zawsze grałem jedną drużyną, bo uważam to jedynie za zabawę i nie muszę mieć wszystkich możliwych kombinacji zawodników. To fajna zabawa i tyle. Nie wiem, czy jest sens cokolwiek z tym robić. Jak ktoś będzie chciał mieć pięć drużyn, to i tak je założy.

No tak, to prawda. Ale mimo wszystko pomysł z tymi 5 zł za udział w konkursie nie jest tak całkiem do bani :wink: A jak nie będzie pomysłów na to co zrobić z tymi pieniędzmi to zawsze jest ChGK Immanuel :slight_smile:
sebkaaa, o “młodych niepracujących” się nie martw :wink: Raz odmówią sobie chipsów i coli i akurat będzie na udział w konkursie :wink:

Zgadzam się ze kłopot typu podatki itp jest pewnie spory. Nie znam się wiec moze ktoś kto sie się wypowie w tej kwestii. Mnie chodzi o to że konkurs się staje nie fair. Jak coś się staje nie fair, zaczyna mnie nie bawić. Zapłacenie 5 zł za drużyne to będzie przysłowiowy pikuś. Zapłacenie 50 zł za dziesięć drużyn stanowi już sprawę do przemyślenia. Staram się tylko doprowadzic do tego, aby każdy wystawiał jedną drużynę.

ciekawe kiedy TomAsz podliczy punkty w konkursie strasznie się niecierpliwie :wink:

Sebka, zawsze były razem po dwóch pierwszych etapach (prologu i etapie), więc spokojnie :wink:

Prowadza ci co maja Contadora, Cavendisha, Kloedena, Cancellare, Arashiro i Roche’a. Pytanie czy jest ktos taki.

Ja mam trzech panów na “C” :mrgreen: plus Kreuzigera.

A jakby wprowadzić weryfikację konta przez sms-a (wiadomość generowana automatycznie po podaniu numeru telefonu, albo sms zwrotny po wysłaniu żądania o konkretnej treści)?

Ja tez. I dodatkowo Roche’a i Mondory’ego :wink:

a ja dodtkowo Larssona i bonneta

No Hushovd to dzisiaj na podium nie wskoczył to i mnie będzie też ciężko…

Ale Larsson nie punktowal. Ale Bonnet reczywiscie, dodajemy go do optymalnego zestawu :smiley:, bo nikt z jego koszyka nie zdobyl punktow.

No to Kreuziger o ile się nie myle to pierwsza ósemka punktuje

chyba “10”. ale lepszy od Kreuzigera jest Kloeden (tez mam Czecha).

no tak 10 punktuje już sprawdziłem w regulaminie