konkurs vuelta 2006

Tomasz i jak będzie konkurs wygraj Vuelte 2006,jestem po prostu ciekawy

tak.

A kiedy mniej wiecej bedzie ten konkurs i jakie bedą nagrody.

Zazwyczaj do konkursu można się zgłaszać w czwartek poprzedzający start wieczorem. Co do nagród, to już tylko TomAsz wie :wink:

nagrodami beda dwa zestawy z mistrzostw swiata w Salzburgu - koszulka, czapeczka i torba.

Tomasz a ile osób zdobywa nagrody???

dwie.

a na tdP jakie będą nagrody i ile osób je dostanie :slight_smile: :slight_smile:

Nie rozumiem Was, ludzie. Przeciez te konkursy to dobra zabawa i wieksze emocje, niż podczas oglądania wyścigu. A wy, zamiast to tak traktować, pytacie o nagrody, jakby to one były najważniejsze…

Oj Marcin, tylko Ci na nagrodach zależy :imp: :wink:

Nagrody czasem mogą zachęcić parę dodatkowych osób do zabawy. Lecz najważniejsze jest coś zupełnie innego :arrow_right: ten mały dreszczyk emocji na KAŻDYM etapie czy ktoś z naszej ekipy wygra lub zajmie punktowane miejsce :exclamation: Podczas większości wyścigów w sezonie z reguły płaskie etapy dla większości są niezbyt ciekawe, ale na Wielkich Tourach owszem, dzięki konkursowi na stronie :exclamation: :wink: Lista startowa za jakieś 48 godzin :mrgreen:

A te dreszczyki PO etapach, czy np. nie znajdzie się jakiś notes…

Kiedy kosze bedą :question:

Podoba mi się ta cisza przedwyborcza. Nikt się nie chwali jakie ma zespoły, żadnych komentarzy co do koszyków :slight_smile: Tak 4 fun napiszę Pokwa konkurs ruszył :stuck_out_tongue: :smiley:

może ktoś pamięta te szybkie wyszukiwanie drużyny w konkursie (bo nim ja znajde swoją drużynę w takim tłoku drużyn to miną wieki)

CTRL + F

dzięki :slight_smile:

TomAsz, dlaczego w ostatnim koszyku były takie pustki ? pozdrowionka

Poniewaz naziwsk przy któych znajdowały sie znaki zapytania w momencie tworzenia koszyków odgórnie nie umiescilem.