Konkurs: Vuelta

chciałbym jedynie poinformować, że z wynikami z VaE w konkursie, nawet z tymi z poszczególnych etapów, trzeba będzie poczekać do niedzieli, ponieważ TomAsz, wyjechał, a to jego działka… :slight_smile:

Poczekamy nie ma problemu :wink:

Witam,

Zastanwiam sie dlaczego każde opublikowanie wyników trwa tak długo ?, Nie wiem jak skontruowany jest silniczek konkursów(wyliczania punktow i tak dalej) ale wydaje mi sie że nie jest to sprawą strasznie skomplikowana? Żeby mnie źle nie zrozumiano - nie chcę tu nikogo krytykować - tylko po prostu zastanawiam sie czy można to polepszyć(ale odpowiedz nasuwa sie wrecz sama :>). Być może osoba się tym zajmująca nie ma wystarczająco czasu ?? A sam silnik jest ok ?

pozdro

PS. Może gdybym co nieco więcej wiedział na temat silniczka - to mógłbym sie jakos przydać :slight_smile:

No i udało się chociaż jakiś biały szaleniec miał do mnie 4 punkty :stuck_out_tongue: . Był to dopieo mój 2 konkurs :slight_smile:

gratuluję pokwa, mam nadzieję że będziesz szczęsliwy z nagród pamiętaj to tylko zabawa :slight_smile:

Ja zająłem 56 miejsce, jest to mój drugi wynik w historii, i jak w większości wypadków d… dałem ze sprinterami, ale teraz nie byłem zbytnio osamotniony.
Gratki Pokwa!

Ja zajalem 273 z kolei dla mnie jest to najgorszy wynik w historii, nie trafilem sprintera gorala lidera w sumie to nikogo troche punktow za generalke wpadlo i tyle :cry:

no a ja jestem 14 co mnie bardzo cieszy :] jedyny moj blad to McEwen ale coz, nie ma co narzekac, liczylem tez na Baka byl aktywny atakwoal ale zabraklo zwyciestwa, co mnie ciszy to ze kilku zaqwdonikow ktorzy nie wygrywali a ktorych wytypowalem nagle sie na vuelcie przemoglo :]

Zwycięzcy sie tu chwalą to zrobie to i ja, choć kiepski ze mnie zwycięzca jako ze ledwo sie na 7 miejsce załapałem. Cieszę się jednak, bo bawię się chyba od samego początku i zawsze jest ta dodatkowa dawka emocji, szczególnie na etapach niewiele wnoszących do generalki (czyli 2/3 etapów:)). Jest to zarazem moja druga nagroda po vuelcie sprzed 2 lat, lub trzecia jeżeli liczyć niezakończony konkurs vuelta 2003:) Także powoli dochodze do wniosku że w konkursach na giro i tour nie powinienem startować bo tam miejsce w połowie stawki jest mi zwykle dane osiągać. I jeszcze jedno wa lata temu zająłem wysokie miejsce dzięki Santi Perezowi, mam nadzieję że nikt z mojej drużyny nie podzieli wkrótce jego losu… Dzięki TomAsz za zabawę.

Słabo 28. miejsce (McEwen zawalił :frowning:
Najważniejsze, że z bratem wygrałem (73. miejsce).
Gratulacje dla czołówki, niezłe ekipy skompletowali.

Ja najwyżej w karierze (100 miejsce) choć to był mój tylko 2 tour brałem też udział w Tourze na początku nawet liderowałem ale skończyłem daleko . W 1 tygodniu Vuelty też trzymałem się czołówki , lecz pod koniec wyścigu systematycznie traciłem gdyż nie wziąłem Kaszeczkina i Marchante
Gratuluję zwycięzcom rewanż na Giro :wink:

hi d lamnie rewanż na tour de france bo moim kolarzem jest mayo a w Giro jak jusz to będzie pomocnikiem ale tylko nadejdzie tour de france to moim numerem 1 będzie Mayo
:slight_smile:

Wszystkie nagrody doszły dzisiaj (razem :stuck_out_tongue:). Dzięki za bonus :stuck_out_tongue: (naklejki :slight_smile: )

Czy w tym roku będzie jakiś konkurs :question:

konkursy.rowery.org/index.php

Serdeczne dzięki :wink:
Moja drużynka

Nie dublujmy tematów, ten jest zeszłoroczny, zostawy go w spokoju :stuck_out_tongue: