KONKURS z okazji Giro 2007!!!

W związku z tym , że Giro rusza 12 maja chcę poznać wasze opinie czy powinien się odbyć coroczny konkurs z wyborem własnej drużyny na wielkie toury. Giro już niedługo rusza a więć proszę o opinie forumowiczów
KONKURS POWINEN SIĘ ODBYĆ??

Powinien, bo i czemu by nie?

JA TYLKO ZBIERAM OPINIE :stuck_out_tongue:

Cóż, konkurs chcąc niechcąc przegrał nieco na atrakcyjności przez ubiegłoroczne afery przed TdF. Ale biorąc pod uwagę ilość chętnych co roku oraz fakt, że na forum pojawiło się ostatnio sporo nowych użytkowników (jeżeli tylko ja to zauważam, to może mi się wydaje) to konkurs powinien się odbyć, jak najbardziej.

Konkurs powinien się odbyć, chętni do udziału się znajdą. Już sie nie mogę doczekać Giro. :astonished:

w zeszłym roku w giro nie grałem myślę , że teraz jest duża szansa :wink:

hi niech się odbędzie :slight_smile:

jestem ZA :exclamation: :exclamation:

ja również :slight_smile:

i ja :wink:

Ja też po zeszłorocznej Vuelcie :smiley:

Pewnie, że musi się odbyć. :smiley:

Musi się odbyć żebym znowu mógł być przed pszczołą :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :mrgreen:

a ja w grupetto z Ibanem Mayo na czele :stuck_out_tongue:

No ja też chcę!:slight_smile:

Powinien się odbyć, jestem za :smiley:

Jestem za konkursem.

Oczywiscie ze powinien sie odbyc!

Uwazam, ze jesli tylko organizatorzy konkursu maja checi i mozliwosc, to konkurs odbyc sie powinien.

Konkurs sie odbedzie, z tym ze zastrzegam ze najprawdopodobniej w czasie wyscigu wyjade na kilka dni wiec bedzie mala przerwa przy aktualizacji wyników.

Z nagrod pewny jest t-shirt grupy CSC i coś z cudownie odnalezionych gadzetów Eurosportu. Mozliwe, ze do tego jeszcze dojdą inne gifty.