KONKURS z okazji Giro 2007!!!

Jak mi TomAsz powie co i jak to zobowiązuję się aktualizować wyniki w czasie jego nieobecności…

Zgodnie z zasadą “większość ma rację” widać, że konkurs będzie - przyjęto… przez aklamację :smiley:

Jak najbardziej . Znowu sie popałętam gdzieś z tyłu . Hehehe

Ale Naczelny ma prawo liberum veto :mrgreen:

heh Łukasz lepiej nie bo założymy zwionski kolarskie :smiley: i będziemy się targowac hih

Wydaje mi się, że “zwionski” to by nam nic nie dały :wink: Co innego związki…

heh kuba121 nom związki (ale wiecie co koledzy forumowicze prowokujecie mnie z tymi moimi błędami) ale dam wam rade nie tylko ja popełniam błędy na tym forum dlatego też jak wam coś nie otpowiada to zapraszam do prywatnych rozmów, druga sprawa to pilnujmy wszystkich i każdego błędu jaki dana osoba popełni dlatego też jak coś jest nie tak napisane, to srajcie się do wszystkich koledzy nie tylko do mnie jak szukacie kozła ofiarnego to zle trafiliście, jak wam mało wrarzeń to nie do mnie a jak chcecie a żebym nie był na tym forum oki zrozumię.powiem tak jak chcecie sie czepiac pisowni to czepiajcie się wszystkich

Ja nie miałem zamiaru w żaden sposób Cię prowokować. Każdemu zdarzają sie błędy ortograficzne i też uważam, że poprawianie wszystkich jest bez sensu. Jednak uważam, że każdy powinien sie starać jako tako pisać, aby można było zrozumieć o co chodzi.
Jeśli Cię sebkaaa swoim poprzednim postem uraziłem to przepraszam :slight_smile:

Oczywiście, że każdy popełnia błędy. Ja też swoje widzę. I sądzę, że nie należy nikogo za to szykanować.
Ale jednocześnie uważam, że już inną sprawą jest niechlujstwo, którego przy odrobinie checi można unikać.

(Mam nadzieję, że mój post jest na odpowiednim poziomie, nie uwłaczającym nikomu, gdyż nie chciałbym sprowokować kolejnej dyskusji, która doprowadzić by mogła do kolejnych ostrzeżen dla kogokolwiek.)

Pozdrawiam

pozostały niecałe 2 tygodnie do Giro , trzeba wybrać swój skład wiecie czy na liście startowej są Bennati i Petachi?

Z tego co mi wiadomo to Benatti nie jedzie a Petacchi jedzie.

Alejandro Valverde 1980
Caisse d`Epargne - Illes Balears

Valverde, nie emocjonuj się tak, przyjdzie czas na konkurs, to będzie wszystko wiadomo i wybierzesz swój skład :wink:.

Nie emocjonuje się tylko sprawdzam listę startową Giro :wink:

ciekawe kto w tym roku wygra GIRO!!!
Fajnie ze znowu bedzie konkurs!!!
Można bedzie oprocz ogladania takze pokibicowac “swoim” zawodnikom.
Ja obstawiam kogos z astany.
Moze Kaschechkin jesli pojedzie!!!
Sylwek pewnie znowu bedie pomagal Damiano Cunego.
Ale na 20 licze i trymam kciuki.

ja też jestem za i wezmę udział nawet jak nie będzie nagród

JESTEM ZA :slight_smile:

witam:) jestem totalna amatorka, po raz pierwszy tez chce wziasc udzial w konkursie… zagladam tu codziennnie i czekam kiedy bedzie mozna wystawic swoja druzyne… dzisiaj juz 9… Giro zaczyna sie 12… hmm… pewnie neicierpliwa jestem:) pozdrawiam

Konkurs, czyli skład będzie można jutro ustawić-jak dobrze pamiętam :smiling_imp:

To jutro o godzinie 21.00 będzie rekord użytkowników :stuck_out_tongue:

bardzo dziekuje;) mysle ze rekord bedzie napewno:) na mnei mozecie liczyc:) jeszcze raz dzieki za info.

Myśle ,że pęknie 800 a kto wie czy nie dojdziemy do 1000 zgłoszeń