Konkurs ze znajomości historii kolarstwa - polecam

igmarkets.co.uk/content/file … nswers.pdf tutaj rowniez dosyc ciekawy quiz, mozna sie pomeczyc nad tymi pytaniami

Pierwsze dwa quizy naprawdę proste. 15 i 15.

Rozpoczął się 3 test. Mam 13 pkt.

11 słaboooo :neutral:

Pollo i Grzdylu na razie rewelacyjnie w Trivia Quiz! Gratulacje! Jesteście znakomitymi ambasadorami Polski :slight_smile: Ja walczę o 3 miejsce w Polsce z Leonem Zawodowcem :slight_smile: To i tak dla mnie sukces - nie myślałem, że z historii kolarstwa będę taki…dość dobry :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Pon 26 Gru, 2011 09:46 ][/size]
Nie ma co…walczyłem, walczyłem, a tu w ostatnim quizie nie wiem, dlaczego wyskoczyły mi tylko 3 pkt. choć powinienem mieć co najmniej 8…nie podoba mi się to…a czasu na pewno nie przekroczyłem, bo pierwszy raz mierzyłem…

[size=75][ Dodano: Pon 09 Sty, 2012 09:31 ][/size]
Winny się tłumaczy…ale to nie jest prawdą w tym przypadku:) W tym Quizie z Simpsonem okazało się, że wszystko mam dobrze, a na pewno nie dostałem maxa…Dobrze, że zaczynają się “nasze” konkursy to będzie ok:)

chodzi Ci o Mistrzow Swiata ?
cos kręcisz :stuck_out_tongue:

Pollo, Grzdylu!!! do roboty !!!

Heh:) Chodzi mi o ten Quiz, co było zdjęcie Simpsona. Sprawdzałem odpowiedzi i wyszło, że miałem rację…

A zresztą nie chce mi teraz nawet ta strona wchodzić - że niby dokonuje ataków…

No to chyba koniec dla mnie. Trzeba walczyć na “naszym” forum:)

wkoncu 15 oczek zdobyłem z quizu 15 cos prostego :slight_smile:

jaki dzisiaj byc max ?

bo nie liczylem; uzyskalem 17 a wydaje mi sie, ze wszystko dobrze…

19 jest max. 15 normalnie i 4 za pytanie dodatkowe.
ja 16.

to jakis przewał :stuck_out_tongue:

żaden przewał masz dodatkowe pytanie za quiz nr 14 (w którym było 11 pkt) za 4 pkt, więc razem jest 19,. Co oznacza że ty Druid nie wiedziałeś/pomyliłeś się co do pytania o Alpy, a Baldwin nie wiedział/pomylił się w pytaniu o to kogo Moser pokonał w finałowej czasówce w '84 (Fignon) i ostatecznie odebrał różową koszulę

fakt, to pytanie z Alpami bylo… troche problematyczne. chocby z tego wzgledu, ze Dolomity naleza do Alp :wink:

ale zawsze możesz założyć, że jeśli nawet któryś z tych podjazdów jest w Dolomitach (a te należą do Alp) to jest też w Alpach :stuck_out_tongue:

nie kojarzyłem Fignona z tą czasówką, miałem szczęście bo 2 pytania strzelałem.
Pollo maxik? :slight_smile:

Tak, ale muszę powiedzieć, że też sporo strzałów było i fuksa szczególnie w tych pierwszych quizach np w tym o kolarstwie torowym

ja na tym torowym przepadlem…
nie lubie tez pytan typu “ile narodowosci startowalo w tdf 1992”

Ja tak samo sporo fuksa ponieqwaz kolarstwo z lat 90 i nizej jest mi obce, poprostu nie mam czasu studiować historie kolarstwa, wiem tyle co z transmisji eurosport badz jak pisałem artykuły na cyklopedii.

Dlatego zawsze strona letour.fr otwarta przed quizem :wink: Ogólnie 3 minuty to sporo żeby się zastanowić, albo znaleźć jak się nie jest pewnym, a poza tym warto poczytać artykuły na stronie quizów.

no, brak czasu to jest też mój problem, chociaż staram się regularnie czytać historię tego pięknego sportu, przeglądam wyniki, mam jakieś swoje notatki. Polecam czytanie w innych językach, dużo jest ciekawych rzeczy na portalach francuskich czy włoskich (z tych się muszę wiele domyślać) no i oczywiście angielskich.

Ja, chociaż sam namawiałem do udziału w tym konkursie i sam w nim brałem udział, straciłem do niego serce w momencie, kiedy na stronach jednego z czatów kolarskich pojawiła się dość prosta i banalna instrukcja, w jaki sposób “ominąć” limit czasowy a także w jaki sposób niemal dowolną ilość razy rozwiązywać dany quiz. Dość szybko wpis został usunięty, jednak kto widział, ten widział. Z tego co wiem, nie zostało to naprawione.

Było to chyba w grudniu lub na początku stycznia br. Ja, po wypróbowaniu takiej machloi, zrezygnowałem z udziału, aczkolwiek samej idei nie potępiam, nawet podziwiam za coraz to nowe pomysły na pytania. Plus oczywiście sprawdzenie dotychczasowej wiedzy kolarskiej i nabycie nowej…

Poza wszystkim, myślę, że 3 minuty na zwykle 5 pytań to stanowczo za dużo. 20-25 sekund na każde pytanie powinno wystarczyć, albo zwiększyć liczbę zapytań.