kontuzje

Zawsze brakowało mi osobnego tematu o urazach/przerwach w startach/zakłóceniach w dalekosiężnych planach zawodowców; o ich skutkach i przyczynach. Zazwyczaj rozrzucamy tego rodzaju informacje po różnych tematach, a nawet działach. Wydaje mi się, że dla zachowania pewnego porządku warto, by te niezbyt przyjemne informacje wrzucać do jednego tematu. Miejsce na ich komentowanie czy ewentualne pytania również się tu znajdzie.

(no i zanim redakcja przetłumaczy jakiś artykuł, zamieści obrazek, sprawdzi 10 zrodeł i wrzuci na główną też można się wcześniej tą informacją tu podzielić :stuck_out_tongue:)

Zaczynam.

Nuyens - zgodnie z przewidywaniami - przerywa wiosenną kampanię i nie będzie próbował odzyskać tytułu z Flandrii.

druidzie, myślę, że lepszym działem będzie “O kolarstwie”, a nie “Wyścigi”. Przenoszę :slight_smile:

a, to może nie kontuzja, ale Boonen wraca na 3 dni de panne.

A co z Ballanem na rower wrócił, ale czy wystartuje we Flandrii i piekle???

Nie ma szans. Dopiero niedawno wsiadł na rower.

Może coś pod koniec sezonu. Vuelta, MŚ albo włoska jesień.

Marczyński wsiada na rower za 2 tygodnie.A starty pod koniec kwietnia. Powodem tego jest bół kręgosłupa, który powstał po upadku w Tour Down Under.

a, to dlatego nie jeździ, tylko się w Pruszkowie pokazuje :slight_smile: wczoraj wyglądał normalnie :wink:

wiadomo coś o Pozzovivo?

dwa złamane żebra. Ale Giro w planie.

no właśnie przeczytałem.
takie złamane raczej przekreślają jego szanse na osiągnięcie optymalnej formy na Giro.

[size=75][ Dodano: Pią 02 Sie, 2013 22:33 ][/size]
ależ szkoda - a propos dzisiejszej jazdy Kolumbijczyków - że Chaves ma stracony sezon. Jak ktoś będzie wiedział o jego stanie zdrowia, dajcie znać w tym temacie.

w czerwcu przeszedł operację prawego splotu ramiennego. do treningów ma wrócić we wrześniu, a do ścigania na początku przyszłego sezonu.

Czy wie ktoś, co się dzieje z Allanem Davisem? Nie jeździ, a jak jeździ, to tak, jakby nie jeździł. A na Twitterze :wink: pisze tylko, że ogląda tv i dogląda kobiet swoich… Chce pójść drogą O’Grady’ego czy jak?

A ja jestem bardzo ciekaw co robi teraz Tiernan-Locke. Trochę śledziłem jego karierę od czasów Tour of Britain,a teraz jakoś przeszedł do niebiańskich i zgasł.

ciężki pierwszy rok w Pro Tourze, zwłaszcza w takiej ekipie jak SKY.

velonation.com/News/ID/15326 … -form.aspx obszerny tekst o JTL.

[size=75][ Dodano: Śro 28 Sie, 2013 15:13 ][/size]
rewelacja Burgos, Jens Keukeleire złamał dziś na treningu obojczyk.

Adrian Kurek ze złamaną kością śródstopia w czasie powrotu z Cyklo Gdynia.

wie ktoś co się dzieje z Antonem Worobiewem, który rok temu wygrał ITT U23 ?

Ładnie wszedł w “dorosły” sezon, i od Sarthe nie startuje…

on tam chyba upadł i się wycofał. ale nie było o tym specjalnie głośno, ani żeby jakaś poważniejsza kontuzja. rzeczywiście dziwne.