Koszulki forum rowery.org

Czy kupiłbyś specjalną koszulkę forum rowery.org?

• Tak
  • Raczej tak
  • Nie
  • Tylko wersja wyścigowa
  • Tylko t-shirt

0 głosujących

Pojawił się pomysł, by wyprodukować koszulki forumowe rowery.org. Idea wyszła od ChGK Immanuel, która wspierana jest przez rowery.org.
Dzięki koszulkom mógłby zostać “podreparowany” budżet grup, a forumowicze mieliby w szafie (i na sobie-:)) specjalne koszulki.
Planowana jest produkcja dwóch rodzajów trykotów: 1) wyścigowego z napisem rowery.org i logo portalu, 2) oraz t-shirt również z logiem i napisem portalu.
Celem ankiety jest sprawdzenie zainteresowania takimi koszulkami. Oczywiście wszelkie zdania są mile widziane.

Ankieta przewiduje następujące alternatywy: Tak; Raczej tak; Nie; Tylko wersja wyścigowa; Tylko t-shirt,
Fajnie. Tylko jak rozumieć hipotetyczną odpowiedź Tak, w kontekście pytania brzmiącego: “czy kupiłbyś koszulkę …?”. Zatem Tak, czyli kupię, bez określenia którą chcę nabyć, czy tę czy tamtą.
A co mam zaznaczyć jeżeli jestem skłonny nabyć obydwie? Nie ma takiej opcji. A na pewno będą osobnicy chcący koszulkę tylko wyścigową, będą też optujący tylko za Tshirtem i zapewne będą zachłanni i będą chcieli obydwie.

tak, że w ogóle by kupili; a wyścigowe, t-shirt - co by się cieszyło większą popularnością
lucjan, masz funkcję wyboru kilku opcji - dodałem przed chwilą :slight_smile:

Świetny pomysł, dziś właśnie o tym myślałem :smiley: Najlepiej podaj Wowo ile takie “cudo” by kosztowało. Chętni na pewno się znajdą,szczególnie na tą wyścigową.

Fajny pomysł. Myślę, że wielu forumowiczów i nie tylko zakupi takie koszulki. Najważniejsze to cena za każdą z nich.

i oporcz ceny jakis ogolny schemat wygladu

cena jeszcze nie jest ostatecznie ustalona, będzie zależeć od zainteresowania; same koszulki wyścigowe to jest “małe piwo”, tylko trzeba jeszcze pamiętać o kosztach projektu, więc trzeba liczyć się od 70-100 zł, lecz na pewno nie więcej; w kwestii t-shirtów, koszt takich koszulek również nie jest ustalony (będzie na dniach), ale i w tym przypadku trzeba liczyć się z ceną projektu; trudno mi powiedzieć, ile będzie kosztować, jednak chyba “grosze”, co chcecie pod tym pojęciem rozumieć :slight_smile:
wzór: będzie :slight_smile: na razie sprawdzamy liczebność zwolenników takiego pomysłu, który jest już dość zaawansowany

Chodzi o ChGK?

tak, masz coś przeciw może :slight_smile: :slight_smile: ?

Mam :p
Michaś marudzi, że czasu nie ma na to wszystko, że zabiegany itp, a tu proszę służy w projekcie. Za to, że służy chwała, ale są też minusy ;] Skoro czasu nie ma, to po co się angażuje w coś nowego, skoro nie może ogarnąć tego co ma? To wpływa na jakość. Dla środków na istnienie grupy? No ok, ale po co mu więcej kasy, skoro i tak nie wykorzysta jej należycie… Niech się weźmie za kolarstwo, bo zdradzę wam, chyba nie będzie za to miał pretensji, że już “3. raz chory” w tym roku. Także okres przygotowawczy najsilniejszego ogniwa ChGK jest ze snów, kasę zbiera, żeby jeździć na kryterki, których nie ukończy, bo sam wie, że nim on rozkręci, to grupa już zniknie z oczu. Na etapówke nie pojedzie, bo boi się, że opłaci, a dostanie limit na pierwszym etapie i kasa pójdzie się… wiadomo co robić ;] To jest taki paradoks, za te pieniądze, co miał w zeszłym sezonie powinien więcej się ścigać dla swojego dobra, teraz znowu szuka więcej funduszy i znowu po sezonie na koncie grupy zostanie coś na wypadek, gdyby w kolejnym było marnie ze środkami?
Chyba że poświęca się dla dobra innych, ale ten argument upada, on kocha jeździć na rowerze, nie odpuści tego.
Nie na temat, do usunięcia, zaraz ktoś pomyśli, że całkiem ta grupa jakaś lewa, aż tak źle nie jest, chcą to robić i ambicji im nie brakuje, ale organizacyjnie IMHO marnie.

koszulki będą niemalże po cenie produkcyjnej, trzeba uwzględnić wspomniany koszt projektu trykotów; to, co wyjdzie “ponad” pójdzie na ChGK, w końcu rowery.org tę grupę wspiera;
co michał robi, jego sprawa, nie mieszam się i nie mam zamiaru się mieszać; powiem tylko tyle, że praktycznie pomysł wyszedł od niego

Do For1second: napisze tylko co chcesz osiagnąć piszą takie posty? jeśli zniechęcić ludzi do inwestowania w kolarstwo to rzeczywiście może Ci się udać, ale czy taki jest Twój cel?

Jeśli natomiast widzisz jakieś wady w funkcjonowaniu naszej grupy kolarskiej( a wiem, że takie są), to przyjmuję krytykę. Jednak pamiętaj po co krytykujesz. Możesz krytykować w celu niszczenia czegoś, ale także w celu poprawy niedociągnięć.
Dobra krytyka jest jak najbardziej na miejscu. I nie zamierzam opowiadać bajek, że ChGK w minionym sezonie działała na miarę np. grupy kontynentalnej. Nie, była to potocznie mówiąc ‘‘partyzantka’’(jak sam zresztą wiesz), ale mimo wszystko uważam, że i tak nie było tak źle. Oczywiście może być dużo lepiej, jednak nie sposób zawsze dobrze pogodzić, skutecznie fukcje: bycia zawodnikiem i zajmowanie się organizacją.

Pieniądze na koncie są bardzo ważne, ale równie ważna jest sprawna organizacja.

Odnośnie moich chorób to reczywiście tej zimy coś mnie atakuję przeziębienia, jak na razie mimo wszystko nie jest tak źle, chorowałem łącznie może z 2 tygodnie. W tym okresie łatwo się przeziebić.

Z tematu koszulek zrobił się temat o ChGK, nie to było naszą intencją. Głównym powodem pomysłu zrobienia koszulek nie jest zarobek finansowy. Jeśli jakiekolwiek pieniądze udałoby się uzyskać, za zgodą kupujących, na cele grupy, byłyby to minimalne fundusze.

Pozdrawiam

wowo, z doświadczenia wiem, że przeprowadzenie takiego projektu będzie ciężkie. No chyba że będą to bardzo słabej jakości koszulki, bo inaczej musisz mieć sporą liczbę chętnych aby ktoś “porządny” je zrobił. W dodatku terminy na wykonanie takich ciuchów sięgają czasami kilkunastu tygodni. Ale mam nadzieję że uda wam się to przeprowadzić, bo czemu by nie.

Cyryl, to nie będą śmiecie za 20 zeta; już dwie rozmowy zostały przeprowadzone z ewentualnymi firmami, które m.in. specjalizują się w wytwarzaniu koszulek sportowych, w tym również rowerowych; z tego też powodu ta ankieta: by zobaczyć, ile osób byłoby chętnych zakupić koszulkę za kwotę 70-100 zeta; ceny producenta. “cycki” np. chcą za swoje trykoty dostać 130 zł, ale ile z tego idzie do własnej kieszeni, przemilczę :slight_smile:
też mam nadzieję, że się wszystko uda

Ja nie mówię że śmiecie :slight_smile: 70-100zł to już na bank dobra jakość, my robiliśmy w podobnej cenie u Danielo. Tylko trzeba właśnie mieć sporą liczbę osób, bo gdy przychodzi co do czego, to potem nagle chętnych brakuje.

Co do projektu to na bank jest ktoś na forum, kto go wykona i odejdą wam pewne koszty.

i o to chodzi :smiley: a co do projektu-trzeba się nad tym zastanowić, i to na poważnie :slight_smile:

Pilnie poszukiwana jest osoba, która zrobiłaby projekt koszulek :bulb:

bardzo fajny pomysl :slight_smile:
z tym ze dla mnie kupno zalezy od wygladu koszulki. Czekam na projekt i pozdrawiam!

Cieszy mnie zainteresowanie tym pomysłem. Mam nadzieję, że ktoś znajdzie się tu na forum, kto zrobi projekt. Oczywiście można robić projekt w firmie, wykonującej stroje. Z wstępnych rozmów wynika, że koszt projektu w SportGang to 100 złotych, a w AtakSport 160 złotych. Chyba są to ceny netto, więc trzeba doliczyć jeszcze ,pare groszy’’. Jak widać nie są to jakieś wielkie ceny, ale miłoby było gdyby ktoś z forumowiczów pomógł w tym przedsięwzięciu.

Pozdrawiam

Z marketingowego punktu widzenia najlepiej było by zacząć sprzedasz przed jakimś wielkim wyścigiem typu giro lub TDF gdyż w tym momencie jest najwięcej użytkowników forum i jest największa aktywność na forum a co za tym idzie jest większą szansa na sprzedasz koszulek.